شما این‌جا هستید
خدمات فلاش تانک 

لوله بازکنی -

آموزش عیب یابی و تعمیر فلاش تانک یا سیفون توالت

Rate this post

تعمیر فلاش تانک یکی رویکرد های صرفه جویی در مصرف آب است . کمتر خونه ای وجود داره که نیاز به تعمیر فلاش تانک نداشته باشه , به همین خاطر درین مقاله میخوایم با یادگرفتن عیب یابی و تعمیر فلاش تانک سهمی در دوری از هدر رفتن منابع آب داشته باشیم . تعمیر فلاش تانک لوله بازکنی سعادت آباد شهرک بوعلی فاز ۱ یک 

شالوده کار سیفون دستشویی یا این که فلاش تانکتعمیر فلاش تانک

پیشین از این‌که به تعمیر فلاش تانک بپردازیم می بایست بدونیم که به هیچ عنوان فلاش تانک چجوری کار میکنه؟ بطور کلی میشه اذعان کرد کار فلاش تانک یا این که سیفون سرویس بهداشتی اینطوره که آب رو توی مخزن خودش نگه میداره و یکدفگی تمام آب رو آزاد میکنه تا با شدت به‌وجود اومده دستشویی شسته بشه .

برای توضیح بیشتر میتونیم بگیم که درپوشی وجود داره که با وزن آب جلوی روان شدن آب رو میگیره . زمانی که ما ضمانت کننده رو می‌کشیم , درپوش برداشته شده و آّب آزاد میشه . تا زمانی که آب باطن مخزن خالی نشده شناور متصل به مخرن , درپوش رو بالا نگه میداره تا آب تماما بیرون بشه و بعداز اون درپوش مجدد روی لوله مجرای آب رو میپوشونه . درحال حاضر آب وارد مخزن میشه تا این که سیستم فلاش تانک ورود آب رو جدا کنه تا آب هدر نره .

در زمان شبانه روز روش ای که گفته شد توشه ها و توشه ها تکرار میشه و در صورتی توی هر یک کدام از سطح های بالا اختلال پیش بیاد شما نیاز به تعمیر فلاش تانک پیدا میکنین . لوله بازکنی پردیس

عیب یابی سیفون یا این که فلاش تانک

گذشته از تعمیر فلاش تانک بایستی ببینیم چرا فلاش تانک وخیم شده . ولی عارضه ها زیادی برای فساد سیفون وجود داره که در‌این بخش تکراری ترین اونها رو میگیم .

آب بندی نشدن
کمتر شدن تخلیه آب
چکه کردن آب
عدم تخلیه آب
ریختن آب از مخزن فلاش تانکتعمیر فلاش تانک

آب بندی نشدن

رمز ریز شدن آب به درون سرویس بهداشتی میتونه نشونه ی عدم آب بندی سیفون باشه که در اینصورت نیاز به تعمیر فلاش تانک داره .

کمتر شدن تخلیه آب

اگه فلوتر ( وسیله ای برای در دست گرفتن تراز مایع که ظاهری حبابی صورت داره ) یا این که پرکن مخزن وخیم باشه , مخزن به صحت لبریز نمیشه و در سود تخلیه آب کمتر میشه .

اعتنا کنین اگه شیر تخلیه تهیه نباشه و در وضعیت کم قرار گرفته باشه , تخلیه آب کمتر میشه .

چکه کردن آب

اگه اتصال ها صحیح و مهندسی شده نباشه , اورینگ ها در جای اختصاصی خودشون نباشن و مهره ها شل باشن ممکنه سیفون چکه کنه .

عدم تخلیه آب

اگه اهرم سیفون و وسایل متعلق به اون مشکلی داشته باشن تخلیه آب به صدق انجام نمیشه . همینطور ممکنه اهرم باطن چنگکی جا نیفتاده باشه یا این که اهرم به صحت نصب نشده باشه یا این که چنگکی به جایی نظیر در فلاش تانک گیر کرده باشه . لوله بازکنی مارلیک کرج

ریختن آب از مخزن فلاش تانک

اگه شناور تهیه نباشه و یا این که به در فلاش تانک گیر کنه آب از مخزن فلاش تانک روان میشه .

ترفندی برای تعمیر فلاش تانک

از لبریز شدن و خالی شدن خودکار فلاش تانک خودداری کنین , یعنی بعداز هربار به کار گیری شیر فلاش تانک رو ببندین و برای توشه دیگه که وارد دست شویی میشین شیر آب رو گشوده کنین تا مخزن برای به کار گیری مالامال بشه . این کار رو تا کمتر از یک ماه تکرار کنین تا توشه جرم به دست آوردن بدور لوله آب , دیگه فلاش تانک چکه نکنه .

اگه براتون سوال پیش اومده که چرا اینکار رو می‌کنیم بهتره بدونین هنگامی که سیفون خالی بشه مدام مقداری آب توی اون باقی میمونه در حدی که ته مخزن تنها تر باشه . با کم آب شدن آب , یه خرده جرم روی لوله ها رسوب میکنه که همین رسوبات جلوی چکه کردن رو میگیرن , با این کار جلوی هدر رفتن آب رو نیز گرفتین .

اگه گشوده نیز روش های بالا کمکتون نکرد میتونین با تماس گرفتن به شخص کارشناس برای تعمیر سیفون خونه تون مبادرت کنین . بطور کلی سفارش می شه برای تعمیر اثاثیه خانگی چنانچه تخصصی ندارین شخصا مبادرت به تعمیر آن نکنید و تعمیر آن ها را به یه شخص با سابقه و حرفه ای بسپرید تا بعدا متحمل مخارج بعدی نگردین و فقط به یه یار هزینه کردن نقص‌ و نقص وسیله خویش را برطرف کرده باشین .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس