شما این‌جا هستید
حمل نخاله و حمل مصالح غرب تهران 

لوله بازکنی -

آژانس‌های حمل خاک و نخاله در اردبیل راه‌اندازی می‌شود

Rate this post

با ثبت شورای شهر اردبیل آژانس‌های حمل خاک و نخاله در اردبیل فعال سازی میشود
با گرفتن مجوز شورای اسلامی شهر اردبیل در سال‌جاری آژانس‌های حمل خاک و نخاله در اردبیل فعال‌سازی می شود .  حمل نخاله ساختمانی غرب تهران
به نقل از خبرگزاری عجم از اردبیل , مدیرعامل پسماند شهری اردبیل پیش از ظهر روز جاری در دویست و شصت و هشتمین گرد‌همایی شورای شهر اردبیل که با حضور جوارح در محل شورای اسلامی شهر اردبیل برگزار شد , اظهار داشت : ما در شیوه‌نامه تازه عملکرد کردیم مشکلات از بابت سپرده متقاضی ها تخریب ساختمان‌ها و حمل نخاله‌های ساختمانی را به گونه ای برطرف کنیم تا حمل آن‌ها به منطقه‌ای در اطراف هیر به شایستگی واقعه بیفتد .

علیرضا صفویان تصریح کرد : در قبل اشخاص پس از تخلیه نخاله در محل رقم خورده قبض‌های مرتبط با دفع آن را برای شهرداری ارجاع می‌دادند تا بتواند مبلغ سپرده خویش را اخذ نماید که کار در پرداخت پنج الی شش قبض طولانی بوده و مشکلاتی را برای همشهریان بوجود می آورد . همچنان مردم ازتپه‌هاي نخاله بالاوپايين مي‌روند

او خاطر نشان کرد : ما در شیوه‌نامه تازه عملکرد کردیم چنین مشکلاتی را به دستکم برسانیم به طوریکه به تعداد محدودی خودروها و ماشین‌آلات حمل نخاله‌های ساختمانی جواز و کارت رفت و آمد صادر کردیم تا با صادر شدن مجوزهای حتمی در قالب یک ماشین کرایه ای فراهم به کار عمل خویش را به طور سازماندهی انجام دهند

صفویان به دنبال سخنان خویش طولانی تر کرد : ما از روش فراخوان شرکت‌ها و پیمانکاران در صدد تأسیس تاکسی حمل خاک و نخاله به عملکرد شهرداری هستیم تا مشکلاتی که از این بابت بوجود میاید , برطرف شود .

این مسئول اعلام‌کرد : درین رابطه ما با تخریب ساختمان روبه‌رو هستیم که براساس زیربنای ساختمان میزان ساخت نخاله رقم خورده و دستگاه حمل‌کننده هم برهمین اصل از جمله 10 چرخ , شش چرخ و خاور کار حمل نخاله را انجام میدهند و بر مبنای تعداد بارنامه سریال‌دار هزینه‌ها اخذ می شود .

او ادامه اعطا کرد : شورای صنوف و اتحادیه‌ها جواز فعال‌سازی این آژانس‌ها را صادر می‌نمایند و صلاحیت اشخاص هم از طرف اماکن مورد تأیید قرار گرفته و ظرف روزهای آتی این آژانس‌ها عمل خویش را آغاز مینمایند .

به نقل از خبرگزاری عجم از اردبیل , مدیرعامل پسماند شهری اردبیل یادآور شد : براساس شیوه‌نامه تازه مالک واحد مسکونی مکلف است میزان نخاله‌ها را بررسی کرده و خودروی موردنیاز را از روش تاکسی درخواست نماید . حمل نخاله در تهران

صفویان ذکر کرد : ‌ در بخش دوم واحدهای احداثی نو است که خروجی خاک آنان و همینطور میزان خاکبرداری معلوم بوده و بر همین اصل خودروی حمل‌کننده هم گزینش میگردد . آیا نظارت سازمان مدیریت پسماند تنها بر حمل بار نخاله در ترددهای برون شهری‌ است تا شهری ؟

او افزود : نصیب سوم مرتبط با خاکبرداری و گودبرداری ساختمان‌های تخریبی است که میزان توشه و حمل آن‌ها رقم خورده و برهمین اصل خودروی متبوع هم پیش‌بینی میشود .

صفویان تصریح کرد : شرکت‌های فعال در قالب آژانس‌ها مکلف می‌باشند باکس‌های تخلیه نخاله کمتر از یک خاور را هم پیش‌بینی نمایند تا در صورت نیاز به‌سرعت حمل نخاله انجام یافته و امور با سرعت عملیاتی شود .

اولين ماشین کرایه ای خاك و نخاله شهر تهران راه‌اندازي شد

اولين تاکسی حمل خاك و نخاله با مشاركت ستاد پاكيزگي شهر تهران در حوزه‌ پنج راه‌اندازي شد . به نقل از سرويس «شهري» ايسنا , يدالله كاظمي ـ نائب رئیس کارها شهري و فضاي سبز حیطه پنج ـ با بيان اين مقاله افزود : با اعتنا به رویش ساخت و سازها و طبق بررسي‌هاي صورتي گرفته در شبانه‌روز یکسری برابر آشغال , خاك و نخاله توليد مي‌شود كه اين چالش علاوه بر ناهمگوني سيماي شهر سبب به مزاحمت در رفت وآمد و ايجاد تصادفات مي‌شود . وي افزود : در همين راستا سازه به سياست‌هاي شهرداري تهران با مشاركت ستاد پاكيزگي تهران و بازيافت ناحیه اولين تاکسی حمل خاك و نخاله به طور پايلوت در ناحیه پنج راه‌اندازي شد . كاظمي در اشاره به طریق فعاليت ماشین کرایه ای اعلام کرد : طبق هماهنگي‌ انجام یافته با حوزه شهرسازي صادر شدن جواز عمليات ساختماني مشروط به عقد قرار داد با تاکسی و استعلام ميزان پسماند خاك و نخاله است . نائب رئیس کارها شهري ناحیه الزام همكاري با ماشین کرایه ای خاك و نخاله در صادر شدن جواز حفاري را از برنامه‌هاي آتي برشمرد و افزود : طبق برنامه پيش‌بيني شده با هماهنگي ارگان‌هاي خدماتي ( آب , برق , گاز و مخابرات ) در آينده صادر شدن هر جور جواز حفاري نیازمند رعايت لازمات اجرايي در حمل خاك و نخاله و همكاري با تاکسی مذكورخواهد بود . كاظمي با اشاره به تاثير‌گذاري زيست محيطي فعاليت ماشین کرایه ای حمل خاك و نخاله بیان کرد : با آغاز فعاليت تاکسی با به کار گیری از ضايعات ساختماني در بسترسازي خيابان‌هاي در حالا احداث كاهش هزينه‌ها را نيز در پي خواهد داشت . وي همچنين طراحي مخازن منحصربه‌فرد ساختمان‌هاي در اکنون تعمير را از ديگر برنامه‌هاي پيش‌بيني شده تیتر كرد و افزود : تاکسی در ساختمان شهرداري ساکن است و اطلاع‌رساني واجب انجام شده است .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس