شما این‌جا هستید
شمال تهران 

لوله بازکنی -

آژانس حمل نخاله ساختماني

Rate this post

يكي ازاقدامات حیاتی اداره سرویس ها موتوري شهرداري اصفهان در مورد تمیزکاری شهروبهبودعملكردجابجايي نخاله هاي ساختماني ايجادآژانس حمل نخاله وتوزيع باكس هاي حمل نخاله باحجمي بالغ بر ۲ . ۵ متر مكعب وظرفيت ۳ تا ۴ هزاركيلوگرم درمناطق متفاوت شهرزيباي اصفهان ميباشد . تعمیر شوفاژ

ازمزاياي اين طرح مي توان به مواردذيل اشاره کرد :

استقرارباكس درمحل پيدايش نخاله وجلوگيري ازپراكندگي نخاله وسدمعبر

افزايش بازده كاربدليل عدم ريختن نخاله روي زمين وبارگيري دوباره

عدم ريزش نخاله درحين حمل درسطح شهر

كاهش هزينه هاي بارگيري وحمل نخاله

حفظ نظافت وپاكيزگي معابرشهر

واگذاری حمل نخاله ساختمانی حمل و بارگیری آشغال , لوله‌کشی و جوشکاری و . . .

کمپانی صنعتی بهشهر ( سهامی عام ) و کمپانی سهامی عام مارگارین در لحاظ دارااست ,
کمپانی صنعتی بهشهر ( سهامی عام ) و کمپانی سهامی عام مارگارین در لحاظ داراست , سرویس ها مایحتاج خویش مشتمل بر خدمت , تعمیرات و محافظت ماشین‌آ‌لات حمل‌ونقل دربرگیرنده گونه های لیفتراک ( برقی , دیزلی , گازی و بنزینی ) , پالت تراک , کامیون , تراکتور , دامپر , گونه های خودرو سواری , وانت و غیره , تامین نیروی سرویس ها نظافتی , حمل و بارگیری آشغال , حمل نخاله ساختمانی , اسکلت‌سازی به طور اجرای پروژه‌ها , آرماتوربندی و بتن‌ریزی به طور اجرای پروژه‌ها , تخریب ساختمان و بتن به طور اجرای پروژه‌ها , ساخت و نصب مخازن ذخیره روغن , لوله‌کشی و جوشکاری پلی‌اتیلن به طور اجرای تعمیرات موردی , حمل توشه شهری بوسیله خودروی وانت دارنده جواز طرح ترافیک , اجاره‌ای کلنگ بادی , پیکور و دیگر امکانات تخریب در چارچوب قرارداد یک ساله و اجرای جرثقیل در گونه های تناژ۳ الی ۱۰۰ بدن به طور انجام شغل های موردی را از روش مناقصه واگذار نماید .

۲۰۴ پرونده برای کامیون‌های حمل نخاله تشکیل‌شده شده‌است

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل اداره مدیر پسماند شهرداری همدان از تشکیل ۲۰۴ پرونده تخلف برای کامیون های حمل نخاله این شهر خبر اعطا کرد و اعلام‌کرد : آمار دقیقی از کامیون های حمل نخاله نیست البته پیش گویی می شود ۲۰۰ کامیون فعال در همدان وجود داشته باشند . زیبایی دو چندان با سازنده های درب و پنجره فرحزاد منطقه تهران

به نقل از خبرگزاری تسنیم در همدان , بابک مهدی آزاد روز جاری در گرد هم آیی جهت دهی نخاله های ساختمانی شهرستان اظهارکرد : سالیانه در چهار هکتار زمین به طول 15 متر نخاله های ساختمانی تخلیه می شود که مساوی دو درصد خاک برداشت شده از مرحله شهر است .

او ادامه بخشید : پنج درصد کامیون های حمل آشغال از ضابطه تخطی می نمایند که برای رویا رویی با این اشخاص 17 ضابط قضایی در لحاظ گرفته شده و کامیونهای خلاف کار را متوقف می نمایند .

مهدی آزاد تصریح کرد : متاسفانه کامیونهای حمل نخاله های ساختمانی در همدان هدایت نشده و دارنده صنف و اتحادیه نیستند .

او ادامه اعطا کرد : گهگاه برای خاکبرداری از یک ساختمان که نیاز به 15 کامیون است بیش تر از 40 کامیون در محل حاضر میشوند که مشکلاتی را برای صاحب و ساکنان حیطه ساخت می نمایند .

مدیرعامل مدیر پسماند شهرداری همدان بیش تر کرد : چهار اکیپ فعال گشت زنی در تراز شهر موجود است و پاک سازی شهر و بخش از جاده های فرعی بوسیله پیمانکاران سرویس ها شهری انجام می شود .

او از مطالعه و مکان یابی وبسایت نو دفع نخاله های ساختمانی خبرداد و اعلام کرد : دراین مورد نیاز نیست شهرداری مساله زیست محیطی را بسنجد و طرح خویش را به محیط زیست ارائه نماید .
مهدی آزاد در رابطه دفع نخاله های ساختمانی روستاها هم خاطرنشان کرد : این کار متولی خاصی در ده ندارد و با اعتنا به این که وبسایت دفع نخاله در زباط شورین واقع است که مسافت متعددی با روستاها دارااست روستائیان به دفع نخاله در کناره جاده یا این که جاده های فرعی اقدام می نمایند و چه بسا تخلیه بدون پول نیز نمی تواند مشوق خیر و خوبی برای آنان باشد . آژانس حمل نخاله ساختماني

او بیشتر کرد : سنگبری هایی هم در کنار جاده وجود دارا‌هستند که نخاله های خویش را همانجا رها کرده و وظیفه ای برای حمل نخاله و دفع در مکانی مطلوب شم نمیکنند .

او تصریح کرد : شهرهای جورقان و مریانج هم وبسایت تخلیه نخاله ندارند .

مهدی آزاد در بخش دیگری به یادگرفتن صورت به صورت 69 هزار خانوار از مجموع 170 هزار خانوار شهرستان در مسئله تفکیک آشغال از مبدا خبرداد و افزود : 85 درصد آشغال همدان تَر و 15 درصد کم آب است. حمل نخاله شمال تهران

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس