شما این‌جا هستید
حمل نخاله و حمل مصالح شمال تهران 

لوله بازکنی -

اجرای طرح ضربتی جمع آوری ضایعات و نخاله های ساختمانی توسط شهرداری لاهیجان

Rate this post

به نقل از مقر آگهی دیارمیرزا طرح ضربتی گردآوری ضایعات و نخاله های ساختمانی به وسیله شهرداری لاهیجان با امر فوری شهر دار لاهیجان در دست مبادرت است . واحد سرویس ها شهر شهرداری در اقدامی ضربتی گردآوری ضایعات و نخاله های ساختمانی را از مورخ ۹۳/۱۰/۳۰ به دوران یک هفته آغاز کرده است . با دقت به […]
به نقل از مقر آگهی دیارمیرزا طرح ضربتی گردآوری ضایعات و نخاله های ساختمانی بوسیله شهرداری لاهیجان با فرمان فوری شهر دار لاهیجان در دست مبادرت است .
agashte واحد سرویس ها شهر شهرداری در اقدامی ضربتی گردآوری ضایعات و نخاله های ساختمانی را از مورخ ۹۳/۱۰/۳۰ به مقطع یک هفته آغاز کرده است . با دقت به‌وجود نخاله ها و ضایعات بسیار در مرحله شهر با انگیزه پاک سازی و دقت به بهداشت محیط این طرح متبوع ویژه مدیر شهری قرار گرفت . نخاله های ساختمانی مهمترین عامل شیوع سالک

شهر دار لاهیجان : سیاست شهرداری لاهیجان به کارگیری از پتانسیل نیروهای انسانی زبده برای سازمان کارها شهر است

شهر‌دار لاهیجان اعلام کرد : سیاست گروه مدیر شهری ( شهرداری و شورای اسلامی شهر لاهیجان ) به کار گیری از پتانسیل نیروهای انسانی زبده برای سازمان کارها شهر است .  حمل نخاله در شمال تهران
در اولیه گردهمایی شورای معاونین و مدیران ارشد اداری شهرداری , شهر دار لاهیجان اذعان کرد : از زحمات و همت های صادقانه مرتضی پور در حین دوران سرپرستی شهرداری و کحالی شهر دار دیرین لاهیجان , قدردانی و قدرانی می‌نمایم و از حضور در شهر لاهیجان با وجود شهروندانی فهیم و فرهنگ و تمدن پرور خوشحالم .
آگشته افزود : عمل در شهرداری , مقدس است . زیرا سرویس به رفتار خداست و چه خدمتی فراتر از این که به مردمان سرویس کنیم و شهروندان به معاش در‌این شهر افتخار نمایند .
او اظهار‌کرد : داشتن توان سازمانی می بایست بر مبنای سواد و تجربه سازمانی باشد و با شعار , توان بدست نمی آید .
شهر دار لاهیجان خاطرنشان کرد : میثاقی با نیز داریم و آن نیز قسم شدن با نیز برای سرویس به شهروندان است .
آگشته درپی افزود : ساختار شهرداری لاهیجان می بایست تصحیح شود . ولی هیچگونه تزریق نیرو از بیرون به ساختار شهرداری نخواهیم داشت . انگیزه ما استعمال از پتانسیل جانور و به کار گیری از نیروی های انسانی زبده شهرداری لاهیجان در سازمان کارها شهر است . حمل نخاله در تهران

90 تن نخاله به وسیله کارداران حیطه 6 کرج گردآوری شد

مدیریت ناحیه شهرداری کرج از گردآوری و حمل 90 بدن نخاله به وسیله حوزه‌ 6 در طرح ( بهبود نگهداشت شهر ( ناحیه 9 خبر اعطا کرد .
به نقل از مقر خبری مدیر شهری کرج , محمدکاظم تفته رئیس حیطه 6 از توزیع 30 بدن آسفالت در کوچه شهید صالحپور در طرح بهبود نگهداشت شهر در حوزه‌ 9 به وسیله حیطه 6 خبرداد و اظهار‌کرد : نصب 10 عدد تابلو , ردوبدل و تعمیر 4 عدد تابلو دیرین و فرسوده , هرس 5 اصله درخت که بازدارنده رویت کرد رانندگان شده بود به وسیله معاونت عمران و ترافیک حیطه 6 در طرح مذکور صورت گرفت .

او ادامه اعطا کرد : گردآوری و حمل 90 بدن نخاله , شستشوی هزار متر ارتفاع از جداول و سطل های مکانیزه و حذف زوائد بصری با اعزام ادوات و اتومبیل آلات سنگین وزن به ناحیه 9 به وسیله معاونت سرویس ها شهری در‌این طرح انجام شد .

مدیریت حوزه‌ 6 تیتر کرد : فضای سبز حوزه‌ 6 هم با انجام 600 مترمربع نخاله کشی , تمیزکاری و گردآوری برگ در بلوار جمهوری جنوبی به ارائه سرویس ها در طرح بهبود و نگهداشت پرداخت .

او در پایان اعلام‌کرد : اجرای چهارضد متر مربع نقاشی کردن و امحاء دیوار نویسی هم اعم از اقدامات زیباسازی حوزه‌ 6 در چارچوب این طرح بود .

ثبت بیشتراز 96 فقره تخلف بوسیله خودروهای حمل نخاله ساختمانی در زاهدان

زاهدان – ایرنا – مدیرعامل اداره رئیس پسماند شهرداری زاهدان اعلام‌کرد : 96 فقره تخلف در 9 ماهه ابتدا این سال به وسیله خودروهای حمل خاک و نخاله ساختمانی در تراز این شهر ثبت شده‌است .
محمد حسین زهی هنگامی روز پنج شنبه در اظهار کرد و گو با خبر نگار ایرنا اظهار داشت : تخلف 96 دستگاه اتومبیل درین مقطع صورتجلسه و به دادگاه برای اعمال ضابطه مطرح شده شده‌است .
او افزود : با دقت به توسعه و گسترش شهر و ارتقاء ساخت و سازها روزمره هزار و 100 تا هزار و 400 بدن ضایعات خاک و نخاله در مرحله شهر زاهدان ایجاد می شود که مدیر , در اختیار گرفتن و سوق‌دهی این ضایعات ساختمانی بر عهده اداره رئیس پسماند است .
او با اشاره به تاثیرات منفی تخلیه غیرمجاز خاک و نخاله ساختمانی اذعان کرد : وجود خاک و نخاله در کنار معابر شهری مشکلات متعددی بوجود میاورد به خصوص قابلیت و امکان پیدایش تصادفات در شب را ارتقا میدهد .
مدیرعامل اداره رئیس پسماند شهرداری زاهدان از شهروندان تقاضا کرد با این موسسه برای گردآوری و برخورد با خلاف کاران همیاری بیشتری داشته باشند .
او اظهار داشت : از اولِ سال 96 تا کنون برای هزار و 15 دستگاه خودروی مشغول به کار درین بخش از جمله لودر , کمپرسی و غیره تشکیل پرونده و کارت رفت و آمد صادر شده‌است .
به نقل از ایرنا شهرستان زاهدان راءس استان سیستان و بلوچستان با سه بخش مرکزی , نصرت آباد و کورین در جنوب استانهای شرقی و در مسافت 1600 کیلومتری تهران واقع شده‌است و تحت عنوان «کلانشهر» شناخته می شود . روزانه تن نخاله ساختمانی در زاهدان جمع آوری می شود

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس