شما این‌جا هستید
خدمات توالت فرنگی 

لوله بازکنی -

اقدامات ایمنی توالت

Rate this post

دستشویی و توالت از مکانهای مورد استفاده روزانه مریض به شمار میآیند . در بخش اعظم منازل , مخصوصاً آپارتمان ها , مساحت این مکانها بسیار کم است بطوری که در اکثر موردها , حضور همزمان مراقب و بیمار , در آنها آسان نیست و قابلیت مانور به شدت محدود است . بعلاوه , دیوار و کف آن‌ها از مواد مشقت بار مثل سرامیک یا این که موزاییک پوشیده شده است . خطر افتادن و صدمه خوردن در چنین محیطی به مراتب از سایر مکان های منزل بیشتر است و نیاز به توجه عمل و باریک بینی بیشتری دارد .

اقدامات ایمنی دستشویی /تعمیر توالت فرنگی

در ابتدای بیماری , تمیز کاری فردی بیمار اعم از شستن دست و صورت و مسواک کردن به وسیله خویش او انجام میشود . مراقب بایدکوشش نماید که استقلال مریض برای بازه زمانی هر چه طولانی تری ادامه داشته باشد . اما واجب است که او , با محاسبه هوشمندانه , از صحیح انجام شدن اینگونه شست و رفت فردی اطمینان حاصل نماید .

با پیشرفت بیماری , مریض در برنامه ریزی و تصمیم گیری درباره ی حق تقدم و تأخر امور مبتلا خلل میشود .تعمیر توالت فرنگی لوله بازکنی امانیه لایروبی و چاه بازکنی بهارشیراز مرکز تهران فوری

نمونه

خلاصه قدمهای مورد نیاز برای انجام کار مسواک کردن را , که امری عادی و از آموخته های دوران کودکی است , اعتنا فرمائید : برداشتن مسواک , برداشتن تیوب خمیر دندان , مفتوح کردن درب آن , فشاردادن تیوب با ملایمت و قراردادن میزان کافی خمیردندان روی مسواک , بستن درب تیوب و گذاشتن آن در جای خویش , مسواک زدن درست و در اختیار گرفتن کردن کف ساخت شده در دهن , پرهیز از ریختن کف خمیر دندان به روی خرقه و بیرون از سرویس بهداشتی , شستن دهن و مسواک و قرار دادن آن در جای خویش , و نهایتاً کم آب کردن دست و صورت با حوله را , تمامی ما فارغ از اندیشه کردن انجام می دهیم . اما با ترقی بیماری انجام این کار بی آلایش از توان مریض بیرون می شود .

با از دست رفتن این بضاعت ها , مریض در انجام کاربه ترتیب واجب , مبتلا انواع میشود . تعمیر توالت فرنگی   او احتمال دارد فی البداهه روش جدیدی را از خویش اختراع نماید یا این که از انجام کار تمیزکاری فردی خویش رمز گشوده زند . به کرات چشم شده‌است که مریض از خمیر ریش یا این که هر چیز دیگری که در دست باشد بجای خمیر دندان استعمال نموده است . به پیشنهاد های تکمیلی پایین دقت فرمایید :

سرویس بهداشتی را به آینه مجهز نمایید . آینه را در طول مطلوب برای استفاده مریض و آرایش او نصب فرمایید .  توجه داشته باشید که آینه شاید در مریض ساخت تردید , سردرگمی , و اضطرا ب نماید . در صورت نیاز , آینه را با پارچه بپوشانید .
اطمینان حاصل نمایید که مریض نمی تواند درب سرویس بهداشتی را از باطن قفل کرده و خویش را زندانی نماید .

تعمیر توالت فرنگی

اقدامات ایمنی دستشویی/ تعمیر توالت فرنگی

در اولِ بیماری , تمیز کاری فردی مریض اعم از شستشوی بعداز اجابت مزاج , به وسیله خویش او انجام میشود . مراقب بایدکوشش نماید که استقلال مریض برای برهه زمانی هر چه طولانی تری ادامه داشته باشد . اما اضطراری است که او , با بررسی هوشمندانه , از صحیح انجام شدن این کار اطمینان حاصل نماید .

شست و رفت فردی

با ترقی بیماری , مریض در طرح ریزی و تصمیم گیری درباره‌ی تقدم و تأخر امور و انجام درست آن ها در گیر اختلال میشود . او از طریق شستشو و پاک کردن خویش در ما‌نده میشود و قابلیت و امکان داراست دستها و جامه و محیط اطراف را آلوده و کثیف کرده و در فیض به عفونت , اعم از عفونت مجاری ادرار , در گیر شود .
برخی بیماران دچار به بی از روی میل مدفوع , شاید با دست کردن در شلوار خویش , دستها , خرقه و محیط اطراف را آلوده و کثیف نمایند که علاوه بر نقص‌ آلودگی , خطر عفونت های متفاوت را هم در ادامه میآورد . برای خودداری از این اختلال می توانید لباسهای رمز نیز , مشابه جامه کار کارگران , به مریض بپوشانید .
هنگام تمیز کاری , مریض شاید دست مراقب را بگیرد و در کار شست و رفت مشکل ساخت نماید . برای پرهیز از این اختلال و آزادی فعالیت مراقب , یک حوله کوچک یا این که یک توپ کوچک قابل انعطاف یا این که وسیله ای مشابه آن را در هرمورد از دستان مریض بگذارید .

ایمنی دستشویی خارجی

با ترقی بیماری و پیدایش بقیه مشکلات مریض , اعم از درد مفاصل , مریض نیاز به استعمال از دستشویی خارجی خواهد داشت .
در صورت قابلیت , خانه خویش را به سرویس بهداشتی خارجی اثبات برای به کار گیری مریض مجهز نمایید . این جور دستشویی ها به جهت استقرار سفت در محل , قابلیت سُر تناول کردن و جابجا شدن ندارند و خطر سقوط مریض را کم می نمایند .
به خواسته تسهیل نشست و برخاست مریض , طول دستشویی خارجی می بایست بیشتر از سرویس بهداشتی های رایج باشد .

رنگ صندلی سرویس بهداشتی را در صورت قابلیت , از نوعی گزینش فرمایید که از رنگ دیوار و زمین دستشویی متمایز باشد . با خوب تر دیدن سرویس بهداشتی , مریض با اطمینان خاطر بیشتری به نشستن روی آن رغبت نشان می‌دهد . می‌توانید با استعمال از نوار شبرنگ , نشیمنگاه توا لت را از سایر محیط متمایز نمائید .
سرویس بهداشتی باید از گونه مبله و دارنده پشتی و گونه باشد . تعمیر توالت فرنگی  ( صورت شماره ۲ ) در غیر این صورت قابلیت و امکان سقوط مریض و خطرها ناشی از آن تقریباً اضطراری است . برای راحتی بیشتر مریض می‌توانید یک پشتی کوچک یا این که بالش پشت وی بگذارید . تخلیه چاه و چاه بازکنی امیربهادر جنوب تهران

برای سرویس بهداشتی های اثبات و درنظرگرفته شده می‌توانید مدل های مبله آن را مطابق صورت تحت به آهنگری همسایه پیشنهاد دهید .

به عارضه ها بسیار , اعم از مخاطرات منش رفتن مریض در ساعتها شب , شما شاید تمایل به نصب سرویس بهداشتی سیار در اتاق خواب مریض بگیرید . اعتنا داشته باشید که سرویس بهداشتی سیار بایستی از مدل مبله باشد که خطر افتادن مریض را به حد اقل برساند .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس