شما این‌جا هستید
حمل نخاله و حمل مصالح غرب تهران 

لوله بازکنی -

انباشت ۴ هزارتن نخاله ساختمانی درشرق

Rate this post

آلودگی هوا مهلک است/انباشت ۴ هزارتن نخاله ساختمانی درشرق

اصفهان – مدیریت كمیسیون حمل و نقل , محیط زیست و فناوری داده ها شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار‌کرد : آلودگی هوا مرگ آور است و روز آپدیت نیز بر میزان این آلودگی افزوده می گردد . حمل نخاله در غرب تهران
به نقل از خبر نگار مهر , غلامرضا شیران ظهر دو شنبه در گرد هم آیی بررسی آلودگی كلان‌شهر اصفهان اظهار داشت : منشا کلیدی این شرایط خودروها می باشند , اگر‌چه صنعت در اصفهان نقش اکثری دارااست . حمل نخاله در تهران

او با اشاره به اینكه ما به طور صحیح در آلاینده‌ها و ریشه‌های آن اعتنا نمی‌كنیم , بیشتر كرد : در بخش خودرو‌یی بایستی كیلومتر پیموده شده را كاهش بدهیم .

مدیریت كمیسیون حمل و نقل , محیط زیست و فناوری داده ها شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح كرد : نظم فراگیری و رویش ما بهم خورده است و ۲۰ درصد سفر‌های ما آموزشی است .

او با تاكید بر اینكه درصد بالایی از سفر‌ها در تراز شهر ناشی از حمل و نقل دانش‌آموزان است , ادامه اعطا کرد : پلیس بایستی عالی كار كند و تقابل با آلودگی هوا امری با اهمیت و اضطراری است و تقابل با هر اقدامی كه سبب به آلودگی هوا می گردد بایستی به طور بدون شوخی صورت بپذیرد .

شیران بابیان اینكه اقداماتی كه انجام می گردد , چنانچه چه بسا بوی كاهش آلاینده‌ها را ندهد , در جهت كاهش آلاینده‌های جوی مفید نیست , تاكید كرد : ما بدنبال برنا سازی ناوگان اتوبوس در حالی هستیم که دودزا نباشد .

او اذعان کرد : آنچه نیاز روز جاری اصفهان است , ناوگان حمل و نقل پاك و فارغ از آلایندگی است همان گونه که به یك شبكه عالی پایش آلاینده‌های زیست محیطی نیاز داریم .

مدیریت کمیسیون حمل و نقل , محیط زیست و فناوری داده ها شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینكه سوخت دیزلی و فسیلی مشكل داراست , افزود : پرهیز از رفت وآمد خودروهای فرسوده فقط راه و روش کاهش آلودگی هوا نیست و بوستان دوبله , سفرهای شبانه در ارتقا آلایندگی هوا فراوان اثر گذار است .

رفع مشکلات اصفهان نیاز به یک راه و روش استانی و فرا استانی دارااست روزانه هزار تن نخاله ساختمانی در زاهدان تولید می شود/ درصد نخاله ها غیر مجاز تخلیه می شود

مدیر كمیسیون بهداشت , سالم و سرویس ها شهری شورای اسلامی شهر اصفهان هم در‌این گرد هم آیی با اشاره به اینكه اصفهان تحت عنوان مركز استان و شهرستان خدماتی را به كل استان ارائه می دهد , اظهار كرد : این مسئله در كنار اینكه مواهبی را برای اصفهان دارااست ولی عارضه ها جبران‌ناپذیری را برای تندرست مردمان هم در ادامه دارااست .

غلامحسین صاقیان بیشتر كرد : سهم و حق اصفهان در توزیع بودجه‌های ملی و استانی ادا نمی شود و حق شهر اصفهان در توزیع عارضه ها آلایندگی رعایت نشده است و این زمینه حساس می بایست مورد اعتنا قرار بگیرد .

او تصریح كرد : رفع مشكلات اصفهان نیاز به یك رویكرد استانی و فرااستانی داراست و بایستی به رفع مشكلات این شهر به طور وی‍ه دقت شود .

صادقیان با تاكید بر اینكه كمیته اثبات منابع آلاینده با دبیری شهرداری اصفهان تشكیل شد , ادامه اعطا کرد : اقدامات بدون شوخی هم در این مورد صورت گرفت .

او ابلاغ داشت : شهرداری اقدامات خیر را به سوی كاهش آلودگی هوای اصفهان انجام داده است و اقدامات بقیه دستگاه‌های اجرایی استان بایستی درین حوزه معلوم شود .

درختان غرب اصفهان به دلیل مشکلات زیست محیطی کم آب گردیده اند

نایب مدیریت شورای اسلامی شهر اصفهان هم درین گردهمایی با اشاره به اهمیت و ضرورت برگزاری این جلسات اظهار كرد : گسترش فضای سبز به كاهش آلاینده‌های جوی كمك می‌كند . خرم‌آباد محصور در نخاله‌های ساختمانی

احمد شریعتی افزود : در غرب اصفهان به دلیل مشكلات زیست محیطی و كاهش منابع آبی‌رنگ با خشك شدن درختان و اشجار مواجه شده‌ایم و بایستی برای محافظت اشجار درین حیطه طرح گلشن ویلا‌ها اجراشود .

او تصریح كرد : اجرای طرح گلشن ویلا‌ها به جهت نگهداری و حراست از درختان در غرب اصفهان زیاد اثر گذار است و این مورد دارای اهمیت هم سبب ساز كاهش آلاینده‌های جوی میشود .

شریعتی با تاكید بر اینكه در شرق اصفهان روزمره چهار هزار بدن نخاله ساختمانی انباشته می گردد , ادامه بخشید : سهم آلاینده‌ها برای كوره‌های گچ و خشت می بایست معلوم شود .

نایب مدیریت شورای اسلامی شهر اصفهان گفت : تكلیف خودرو‌های تك‌سرنشین و آلایندگی‌های كارخانه‌هایی نظیر ذوب‌آهن بایستی برای شهر اصفهان معلوم شود .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس