شما این‌جا هستید
جنوب تهران حمل نخاله و حمل مصالح 

لوله بازکنی -

انجام روزانه ۳۰ سرویس نخاله برداری در خرمشهر

Rate this post

به نقل از مجموعه استان های باشگاه خبرنگاران برنا از آبادان ; شهر‌دار خرمشهر اظهار کرد : برای نخستین دفعه ستاد گردآوری خاک و نخاله بوسیله شهرداری خرمشهر تشکیل و کار خویش را در قضیه گردآوری نخاله های شهر آغاز کرد . حمل نخاله جنوب تهران

محمد علی دوایی فر افزود : اکنون سه دستگاه اتومبیل آلات سنگین وزن زیر اختیار ستاد نخاله برداری شهرداری خرمشهر است که در صدد ارتقاء آن هستیم تا عملیات نخاله برداری با عجله بیشتری پیش رود .

او بابیان این‌که این ستاد در کل شهر فعالیت می کند و گردآوری نخاله ها به طور روزمره انجام می شود , اذعان کرد : گردآوری نخاله ها نیز براساس بازدیدهای انجام شده و نیز براساس تقاضاهای شهروندان انجام و در زمین های باتلاقی و یا این که زمین هایی که تسطیح آن ضرورت داراست , تخلیه می شود . حمل نخاله در تهران

شهر‌دار خرمشهر تطهیر شهر و رعایت بهداشت همگانی را انگیزه از تشکیل و کار ستاد خاک و نخاله در‌این شهر برشمرد و افزود : ساکنان یک شهر حق دارا‌هستند علاوه بر دسترسی به تجهیزات معاش مدرن از محیطی خوشگل , آهسته و عاری از آلودگی های گوناگون برخوردار باشند .

دوایی فر بابیان این‌که نباید از تاثیر شرکت کردن شهروندان غفلت و در کلیه کارها مدیر شهری , نقش شهروندان در سازمان کارها شهر را بی تاثیر تلقی کرد , بر نقش شهروندان در وصال این ستاد به انگیزه خویش تاکید کرد .

تطهیر نخاله های اطراف فرودگاه در امیدیه

نصیب جنوبی فرودگاه کمپانی نفت , به وسیله کمپانی بهره‌برداری نفت وگاز آغاجاری از پسماندهای غیر مجاز تطهیر شوید .
به نقل از خبر نگار تیم استان های باشگاه خبرنگاران برنا از اهواز , مدیر سازمان حفاظت محیط زیست امیدیه بیان کرد : این پسماندها که دربرگیرنده نخاله های ساختمانی و سرشاخه درختان بودند , به وسیله کمپانی افتتاح نفت وگاز آغاجاری علیرغم گزینش مکان دفع نخاله های ساختمانی و اعلام به آن کمپانی در آن محل ریخته شده بود که با پیگیری های همیشگی و دورازشوخی این سازمان و پیگیری قضایی مسئله , سرنوشت محل به طور کامل پاک سازی و به حال و روز نخستین برگر دانده شد .

علی رزاقی افزود : کارمندان این سازمان ضمن گشت های همیشگی پسماند با هر مدل تخلیه غیر مجاز پسماند مطابق ضابطه مدیر پسماند برخورد خواهند کرد .

رهایی از نخاله های طبیعت در روستاها

طرح تفکیک آشغال از منشا در روستاهای مازندران اجرا می شود .
رهایی از نخاله های طبیعت در روستاهابه گزارش خبر نگار تیم استان های باشگاه خبرنگاران برنا از ساری ; مدیرکل محل کار کارها روستایی و شوراهای استانداری مازندران با اشاره به سرانه ساخت آشغال هر روستایی در استان , اذعان کرد : 750 گرم سرانه ساخت زباله‌ها در روستاهای مازندران است و کارایی میشود با همیاری دهیاری و شوراهای روستایی پسماند روستایی با تفکیک آشغال از منشا رئیس شود .

عبدی افزود : به تعداد روستاهای مازندران , طرح های عمرانی در روستاها اجرا و محرومیت‌زدایی از روستاها در برنامه اداره‌کل روستایی و کارها شوراها جای‌دارد .

بیشتراز 45 درصد جمعیت مازندران در روستاها معاش میکنند . سیستم مکانیزه جمع آوری و حمل خاک و نخاله

ساخت هزاران بدن نخاله در اصفهان

روزمره 4500 بدن نخاله ساختمانی در شهر اصفهان ایجاد می شود .

به نقل از تیم استان های باشگاه خبرنگاران برنا از اصفهان ; نائب رئیس فنی سازمان کل حفاظت محیط زیست استان بیان کرد : روزمره 4500 بدن نخاله ساختمانی در شهر اصفهان ایجاد می شود که گردآوری شده وبه 25 کیلومتری راس شهر در شرق اصفهان انتقال میابد .

رجبعلی قاسمی وسعت مکان تخلیه نخاله ها را 100 هکار برشمرد و افزود : این نخاله ها در این جا انباشته ومدفون می شود و این در حالیست که برای خودداری از گسترش نخاله ها سیمان از خرده ها می بایست جدا شود .

او با بیان این که این نخاله ها پسماند معمولی است ومشکلی برای محیط زیست ساخت نمیکند اعلام کرد : درصورت ورود تکنولوژی نو به جمهوری اسلامی ایران می توان این نخاله هارا تبدیل به بازیافت کرد .

تولید زیرساخت‌های هدایت هوشمند پسماندهای ساختمانی در قم

میر ابراهیمی قیم اداره رئیس پسماند شهرداری قم خاطرنشان کرد : حال حدود ۵ هزار اتومبیل آلات گردآوری انتقال خاک و نخاله به طور دستی در اختیار گرفتن می گردد

به نقل از مجموعه استان های باشگاه خبرنگاران برنا از قم ; در صورت نادرستی مدیریت تخلیه نخاله‌های ساختمانی مرحله شهر , این نخاله‌ها در اطراف راه‌ها تخلیه می‌گردد و بهبود شرایط تعدادی سال اخیر اطراف راه‌ها به دلیل مدیر و تحلیل بر تخلیه نخاله‌ها است . گردآوری آشغال و نخاله های ساختمانی از اطراف راه مشهد مقدس ـ چناران به وسیله راهداران مشهدی

میرابراهیمی قیم اداره مدیر پسماند شهرداری قم اظهار‌کرد : بر طبق این مصوبه کل ناوگان خودرو آلات خاک و نخاله مرحله شهر و اتومبیل آلات حفاری مرحله شهر در سیستم ثبت ویژگی ها شده و دارنده کد می باشند و در اختیار گرفتن میگردند .

او افزود : در صورتی‌که در دست گرفتن بر تخلیه نخاله‌های ساختمانی به هم اکنون خود‌‌ رها میشد آلودگی‌های زیست محیطی بالا می رفت از همین رو می بایست مکان‌هایی برای تخلیه نخاله‌های ساختمانی انتخاب و ساخت شود .

او تیتر کرد : در صورتی خاک حاصل از نخاله‌های ساختمانی , خاک نباتی باشد برای عرصه‌های فضای سبز تعریف و درصورتی که خاک توشه زیرسازی عالی داشته باشد برای تقاضای زیرسازی در لحاظ گرفته می‌گردد .

او تصریح کرد : این نقاط در اطراف جاده پردیسان محدوده جاده ورجان کهک , کیلومتر8 جاده کوه سپید , محدوده بزرگ راه امام علی ( ع ) بنا شده در معدن خنده رو قلی خان , اطراف اتوبان بزرگ راه قم – تهران روبروی شهرک شکوهیه و محدوده جمکران واقع شده‌اند که فعلا 4 تارنما مورد استعمال و وب سایت بزرگراه قم – تهران استعمال نمی شود .

جمع‌آوری خاک و نخاله در شادگان

خاک و نخاله در شادگان روزمره توده اوری می شود .
جمع‌آوری خاک و نخاله در شادگانبه گزارش مجموعه استان های باشگاه خبرنگاران برنا از آبادان ; شهر دار شادگان بیان کرد : روزمره بیش تر از 80 بدن خاک و نخاله از محله ها مرحله شهر عده اوری می شود .

حسن مزبانی‌پور بابیان این‌که جمع‌آوری مصالح و نخاله‌های ساختمانی محدودیت وقتی ندارد , افزود : به مراد تطهیر و بهسازی رخ شهر از هرگونه نخاله ساختمانی , اجرای این عملیات با انگیزه خدمت‌رسانی هرچه خوبتر به شهروندان است .

او اظهار کرد : ریختن نخاله‌های ساختمانی در معابر علاوه بر تولید نقص‌ در نظم و انضباط شهری , منجر از فی مابین رفتن زیبایی صورت شهر میگردد .

شهر‌دار شادگان تصریح کرد : خاک و ضایعات ساختمانی رها شده در شهر میتواند سبب پیدایش مشکلات , واقعه و بیماری شود .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس