شما این‌جا هستید
اهمیت ورزش کردن با تردمیل برای لاغری شکم تعمیر تردمیل 

لوله بازکنی -

اهمیت ورزش کردن با تردمیل برای لاغری شکم

Rate this post

اهمیت ورزش کردن با تردمیل برای لاغری شکم
گر قصد دارید از تردمیل برای لاغری شکم به کار گیری فرمائید , حتمی است همگی دارای اهمیت برای به کار گیری از این دستگاه را بیاموزید . برای این کار , نکاتی که دونده‌های حرفه‌ای در مسابقات رعایت را انجام دهید . به‌دنبال این دو , فیتامین چگونگی به کار گیری از تردمیل را به‌صورت به‌قدم , یار با دو برنامه تمرینی چربی‌سوز با تردمیل , در اختیارتان قرار خواهد . ( دویدن روی تردمیل لاغر شویم؟ )

روش لاغر کردن با دویدن بر روی تردمیل

۱ با پزشک معالج فرمائید

ورزش با تردمیل

در همین کار , در شرایطی که کمردرد مفصلی می‌باشید حتمی است که با پزشک معالج , فرمائید . پزشک معالج , به شما در ورزش سبک ( پیاده‌روی ) ( دویدن ) خواهد کرد .

۲ کفش منحصربه‌فرد پیاده‌روی بخرید

برای خرید کفش ورزشی , کفش را فرمائید تا از راحت‌بودنِ آن مطمئن . قطعاً کفش , جای کافی برای انگشتانتان و تمام گودی‌های کف پایتان را خواهد گرفت . از معتقدند که کفش , مدتی جا کرده و خواهد شد , این تصور اشتباهی است . هیچ‌گاه کفشی که در آن نیستید را برای دویدن نکنید . ( نیاز به بادیگارد , پیاده‌روی کنید! )

۳ نیم لیتر آب بنوشید

نوشیدن نیم لیتر اب پس از ۹۰ دقیقه دویدن روی تردمیل

حتماً ۹۰ دقیقه قبلی از تمرین با تردمیل , نیم لیتر آب بنوشید . با این کار , قطعاً تمرینات شما از ۲۰ دقیقه و عرق خواهید کرد ; به این ترتیب مراقب باشید تا بدنتان کم‌آبی نشود . یک بطری نیم لیتری آب در کنار تردمیل قرار دهید .

* قبلی از تمرین به بروید ; در شرایطی که وقفه‌ای تمریناتتان فرمائید , دیگر از فواید تمرینات هوازی بی‌نصیب خواهید بود .

۴ جوراب بپوشید

است به جای جوراب‌های کوتاه و نازک , از جوراب‌های بلند و به کار گیری فرمائید تا پایتان تاول نزند .

۵ گرم و سردکردن را فراموش نکنید

حتماً ۵ دقیقه قبلی و تمرین را به گرم‌ و سرد کردن بدنتان اختصاص دهید . برای این کار با سرعت ۱٫۵ تا ۲ کیلومتر در ساعت , قبلی و به کار گیری از تردمیل پیاده‌روی داشته باشید . ( تمرینات فوق‌العاده موءثر برای گرم کردن )

۶ دست‌هایتان را دهید

ورزش با تردمیل

به هیچ‌وجه با دیدن دسته‌های جلوی تردمیل وسوسه نشوید که همگی تمریناتتان را با دست‌های انجام دهید . این کار سبب ساز می‌شودکالری‌سوزی کمتری داشته باشید , حتماً دست‌هایتان را تمرین با تردمیل دهید .

۷ به روی دستگاه فرمائید

حواستان به بخش سرعت و شیب دستگاه تردمیل باشد , این بخش‌ها کاملاً زیر شما بوده و آنها‌را و بسیار فرمائید . این دکمه‌ها حکم اتاق تردمیل را . ( با تردمیل ۵ کیلوگرم وزن کنیم؟ )

برای از دفترچه راهنما بگیرید و راحت‌ترین موقعیت را فرمائید , زمانی‌که حرفه‌ای‌تر شدید است شیب و سرعت را باتوجه به آمادگی بدنی‌تان فرمائید .

۸ از گیره‌های امنیتی به کار گیری فرمائید

با حرفه‌ای‌تر شدنتان دیگر هیچ نیازی گیره‌های امنیتی ندارید ; حتمی است بدانید گیره‌ها به شما تا هنگامی‌که تعادلتان را از دست دادید , به زمین نیفتید . ( نادرست در به کار گیری از تردمیل )

آموزش تمرین دویدن بر روی تردمیل

بخش دوم : تمرین

۱ تمرین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه‌ای بر روی تردمیل

در ۱۵ دقیقه ابتدایی , کربوهیدراتی که در ساعت قبلی خورده‌اید را می‌سوزانید و این دوران , بدنتان به چربی‌سوزی خواهد کرد .

۲ بدنتان را گرم فرمائید

همین گرم‌کردنِ که وقت چندانی از شما نمی‌گیرد , سبب ساز تا نبینید و تعادلتان تمرین با تردمیل یابد . قبلی از تمرین , گیره امنیتی را به لباستان متصل کرده و روی تردمیل بروید .

به بازه زمانی یک دقیقه با سرعت ۱٫۵ تا ۲ متر بر ساعت ( ۲٫۴ تا ۳٫۲ کیلومتر ) روی تردمیل راه و روش بروید ;

سرعت تردمیل را بالا برده و به ۱٫۸ متر بر ساعت ( ۲٫۹ کیلومتر بر ساعت ) برسانید ; ۳۰ ثانیه روی پنجه پا و ۳۰ ثانیه برروی پاشنه پایتان راه و روش بروید ;

شیب را به ۶ رسانده و سرعت را روی ۱٫۵ و ۱٫۸ متر بر ساعت ( ۲٫۴ و ۲٫۹ کیلومتر بر ساعت ) نگه دارید . یک دقیقه راه و روش بروید ;

قدم‌هایتان را بلندتر بردارید . در شرایطی که سختتان بود یه خرده سرعت تردمیل را کمتر فرمائید . ۲ دقیقه شیب را به موقعیت ۰ بازگردانید ;

ورزش با تردمیل

برای یک دقیقه پایانیِ تمرین , سرعت را تا ۲٫۵ دهید .

۳ حال تمرین را فرمائید

سرعت تردمیل را روی ۳ و ۴ متر بر ساعت ( ۴٫۸ و ۶٫۴ کیلومتر بر ساعت ) فرمائید و ۲۰ دقیقه روی آن بدوید . در هفته تمریناتتان , این را نگه‌دارید . ( دویدن بر روی تردمیل را کنیم؟ )

۴ بدنتان را سرد فرمائید

دقیقه که , سرعت تردمیل را فرمائید تا بدنتان سرد شود .

۵ حرفه‌ای‌تر کردن تمرین

یک دو هفته از تمریناتتان , سرعت و شیب را دهید . برای این کار , شیب را به بازه زمانی ۱ تا ۲ دقیقه تا بالای ۴ برده و سرعت تردمیل را فرمائید .

به‌سراغ تمرینات اینتروال بروید . این گونه تمرینات , برای چربی‌سوزی و استقامت بدنی است . تمرینات شدت بالای ۱ تا ۲ دقیقه‌ای بر روی تردمیل ( تمرینات اینتروال ) ضربان قلبتان را بالا . آن شدت تمرین را کاهش دهید .

بخش سوم : تمرینات اینتروال برروی تردمیل

۱ تمرینات اینتروال یار با دویدن پرسرعت

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس