شما این‌جا هستید
چاه بازکنی 

لوله بازکنی -

بازکردن چاهک اشپزخانه

Rate this post

بازکردن لوله توالت فرنکی :

برای بازکردن سرویس بهداشتی خارجی حدالامکان می بایست از فنر دقیق مصرف شود چون تولت خارجی بخودی خویش دقیق و اساسی میباشد و در صورتی‌که به ان فشار اوریم ممکن می باشد بشکند . چاه بازکن

رفع بوی بد فاظلاب :

گهگاه احتمالا که از منرل شما بوی نامطبوعی منتشر شود که علل ان گرفتگی لوله , اب بندی نبودن لوله خروجی سینک یا این که خلل لوله کشی فاظلاب داشته باشد که کمپانی سرویس ها فنی ارمیتیس با اعتنا به تجربه یکسری ساله نقص‌ شما‌را می تواند به صورت تضمینی حل نماید .

بازکردن شیوه اب پشتبام :

نقص‌ حیاتی گرفتگی منش اب برگ , خاک , پوشال کولر و … هستن که می بایست فنر زده شود و بوسیله انبر اشیاه درون ان را بایستی بیرون کرد .

بازکردن چاهک اشپزخانه :

ظرف و ظروفی که بعداز طعام چرب می‌شوند که پس از شستن ظروف , چربی ظروف وارد لوله فاظلاب میشود و فورا در لوله سرد میشود و به دیواره لوله میچسبند که در زمان زمان سبب میشود کل لوله رسوب گرفته و سبب ساز گرفتگی میشود که بایستی بوسیله فنر فولادی رسوب گیری شود . تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی شمس آباد شرق تهران

چاه بازکنی

مفتوح کردن گرفتگی گونه های لوله های فاضلابی چدنی از ۱ تا ۳۰ اینچ , گرفتگی چاه سرویس بهداشتی اهل ایران و خارجی به وسیله دستگاه تراکم هوا و فنر فولادی

گشودن گرفتگی حاصل از مصالح ساختمانی , گرفتگی لوله و سیفون دستشویی با سیمان

مفتوح کردن گرفتگی حاصل از انباشت قیر در سیفون دستشویی

رفع گرفتگی حالص از افتادن شی در چاه دستشویی و سیفون

گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی از آن دست مشکلاتی است که برای هر فردی پیش آمده است . صد رد صد برای شما نیز این اختلال اتفاق افتاده است که لوله فاضلاب ظرفشویی شما مسدود شده باشد و آب در سینک ظرفشویی انباشته شده و تخلیه نمی‌شود .

گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی هنگامی حادثه میافتد که مواد غذایی و ذرات زاید وارداتی از سینک ظرفشویی , در جزء لوله فاضلاب ظرفشویی گیر کرده و شیوه آب را مسدود نمایند . این گرفتگی احتمال دارد در هر بخش از لوله فاضلاب واقعه بی افتد البته همگانی ترین مکان انسداد لوله در نصیب شترگلو ( سیفون ) و خرطوم فاضلاب است . این دو نصیب ویژگیهای خاصی دارا هستند که منجر میشود مواد راحت خیس در آن‌ها گرفتار شوند و روش لوله را ببندند . لوله بازکنی شهرک شاهین 

۱ – شترگلو ( سیفون )

همان گونه که می دانید شترگلو لوله ای خمیده مثل گلوی شتر یا این که نماد مد ( ~ ) است . خمیدگیهای شترگلو برای پرهیز از نفوذ عطر و گازهای فاضلاب به باطن خانه است . این یکی‌از خاصیت شترگلو است ; البته این خواص یک اختلال نیز دارااست . ایراد این است که خمیدگیهای شترگلو مکان قابل قبولی برای ساخت انسداد و گرفتگی لوله است . مواد غذایی و دیگر مواد مازاد که از سینک ظرفشویی وارد لوله فاضلاب میشود , در نصیب شترگلو گیر گرده و منجر انسداد لوله میشود . همینطور چربیهای شسته شده از روی ظروف بجهت چسبندگی دوچندان , در‌این نصیب چسبیده و در بلند برهه زمانی سبب گرفتگی لوله می شوند .

۲ – لوله خرطومی

لوله ای که شترگلو را به دهانه چاه فاضلاب وصل می‌نماید لوله خرطومی است . این لوله هم استعداد گرفتگی و انسداد را دارااست . چربیهای ظروف و مواد غذایی به دیوارهها و شیارهای لوله خرطوم میچسبند و سبب ساز گرفتگی لوله میشود .

در قسمتهای دیگر لوله فاضلاب احتمال گرفتگی کمتر است , زیرا در دیگر قسمتها مرحله لوله صاف بوده و قابلیت چسبیدن چربی و خوراک به راحتی ممکن نیست .
پیشگیری

قبلی از این‌که لوله فاضلاب ظرفشویی مسدود شود می بایست نکاتی را رعایت کرد تا از گرفتگی لوله پرهیز کرد . با انجام این نکات دیگر خاطر شما از بابت گرفتگی و انسداد لوله فاضلاب ظرفشویی راحت بوده و هیچگونه مشگلی درباره با لوله فاضلاب ظرفشویی نخواهید داشت .

مطرح ترین روش دوری از انسداد لوله فاضلاب ظرفشویی , پرهیز از ورود مواد مازاد به درون لوله است . هر چند این روش زیاد معمولی و پیش پا افتاده است ولی اکثری از اشخاص با رعایت نکردن آن در گیر این ایراد میشود و بعد از آن برای حل ایراد در پی شماره لوله بازکنی و تخلیه چاه میگردند . در واقع علت مهم گرفتگی لولههای فاضلاب ورود مواد مازاد به باطن لوله است . لوله فاضلاب مکانی برای عبور آب و فاضلاب است و در صورت ورود مواد مازاد , قابلیت و امکان گرفتگی در آن موجود هست .

با این وجود در‌صورتی‌که مواد غذایی و مواد مازاد وارد لوله شد , نباید آن‌ها‌را به حالا خویش رها کرد . می بایست یه خرده آب داخل سینک ظرفشویی سرازیر شد تا مواد مازاد وارداتی به همراه آب از باطن شترگلو و لولهها عبور نمایند .

بازکردن گرفتگی لوله

با دقت به نکات ذکر شده , در صورتی گشوده نیز مواد مازاد وارد لوله شدند و با ریختن آب نیز رویکرد لوله گشوده نشد می بایست روشهای دیگری را برای مفتوح کردن لوله گزینش کرد . روشهای اساسی گشودن گرفتگی لوله با شرح تحت است .

۱ – لوله بازکن دستی

لوله بازکن دستی که به آن تلنبه هم گفته میشود , وسیله ای مطلوب برای گشودن گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی است . این وسیله ساخته شده شده‌است از یک قطعه پلاستیکی به صورت نیم دایره و یک نوع . هنگامی که لوله فاضلاب سینک ظرفشویی مسدود شد , نصیب پلاستیگی لوله بازکن را روی دهانه لوله در کف سینک ظرفشویی قرار دهید به نحوی که مرحله لوله بازکن بدور دهانه را بپوشاند و رویه خروج هوا وجود نداشته باشد . آنگاه جور تلنبه را در سمت زیر حل دهید تا لوله بازکن به سوی دهانه سینک جنبش نماید . این کار را چندید توشه انجام دهید تا لوله گشوده شود . روش کار لوله بازکن دستی بدین صورت است که با فشردن لوله بازکن در جهت باطن , هوای باطن لوله بازکن در راستای لولهها تکان کرده و مواد مازاد باطن لوله را با وادار به جنبش می‌نماید , انجام مداوم این کار سبب تکان کردن مواد درون لوله شده و خط مش لوله گشوده میشود . چاه بازکنی مولوی

هنگام استعمال از تلنبه لوله بازکن می بایست به دو نکته قابل توجه اعتنا کرد .

وقتی که تلنبه لوله بازکن را فشار میدهید , هوا نباید از ذیل پمپ آن بیرون شود .
پس از این‌که لوله گشوده شدن کمی آب درون لوله سرازیرشد تا مواد جامد باطن لوله به دخل چاه رفته و مجدد منجر گرفتگی نشود .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس