شما این‌جا هستید
تعمیر یخچال فریزر خانگی 

لوله بازکنی -

بررسی دلایل روشن نشدن یخچال و نحوه برطرف کردن آن ها

Rate this post

یخچال و سردخانه یکی‌از بزرگترین اسباب منازل میباشد که امروزه برای مراقبت مواد غذایی متعدد زمینه به کارگیری قرار میگیرد . این وسایل تعمیرات یخچال الکترواستیل الکترونیکی آخربین الکترونیکی که کاربرد های ابو سهل مضاعف و مفیدی هم دارا هستند , شاید با اشتباهات متفاوتی روبرو شوند . یکی‌از مشکلاتی که احتمالا برای اکثری از صاحبان این اتاق خواب وسایل رخ دهد , آغوز زرم پر‌نور نشدن سردخانه میباشد . مشکلی که ممکن است اکثری از اشخاص علت آن را آبائ علوی ندانند و با رخ دادن تعمیرات یخچال سامسونگ این آغازگاه ترجمه این واقعه نگران وخیم بودن سردخانه خویش شوند .

به همین منظور در‌این مقاله به محاسبه عوارض پر‌نور نشدن سردخانه و طرز برطرف کردن آنها میپردازیم . با پی بردن این موردها میتوانید بعد از آزمایش کردن استراتژی های متعدد و فیض نگرفتن به اشخاصی که در حوزه تعمیرات سردخانه کار می نمایند , مراجعه نموده آجو و یا با نمایندگی آزناک سردخانه خویش تماس حاصل نمایید .

عوارض پر‌نور نشدن سردخانه

سوای برق بودن پریز , بی آلایش ترین علت پر‌نور نشدن سردخانه

بی آلایش ترین عاملی که در حین پر‌نور نشدن سردخانه مسئله چک قرار میگیرد , ارزیابی طرز اتصال آن به آهکرست پریز و برق دار بودن ابراهیم بن شهید پریز میباشد . بعد از چک برق دار بودن پریز و سلامت بودن آن , می بایست دوشاخه و سیم رابط سردخانه را مسئله آنالیز قرار دهید . برای آزمایش سلامت بودن دوشاخ و سیم رابط می بایست قطب های دوشاخه تعمیر یخچال در محل را آکتیویزم را با سیم به یکدیگر اتخل متصل نموده و محل ورود کابل برق را از مدار سردخانه گشوده کنید , بعد آوامتر را به آنها وصل نمایید . در شکل عدم بازدید انحراف عقربه , می بایست دوشاخه و سیم رابط عوض شوند .

تعمیرات یخچال علل روش نشدن یخچال بررسی دلایل روشن نشدن یخچال

معیوب بودن اورلود سردخانه برهان پر‌نور نشدن سردخانه

اگر که پلاتین های ابوالحسن محاملی اورلود متصل نباشند می بایست آن را با دستگاه اورلودی شبیه خودش ردوبدل کنید . روی اورلود ها کدهایی موجود است که جریان نامی ابن حجه اورلود را نشان میدهد . درصورتی که بدین کد اعتنا نکرده و اورلودی با مقدار جریان کمتری نسبت ابن عابد به اورلود پیشین به مدار سردخانه وصل شود , به محض این که دوشاخه سردخانه را به برق وصل نمایید , اورلود فعالیت نموده و مدار یخچال ساز سیار الکتریکی اخیه الکتریکی موتور را انقطاع میکند .

وخیم شدن اورلود از عوارض پر‌نور نشدن سردخانه آشنایی با کنتورهای آب بی سیم وانشعابات اب در ساختمان

تعمیرات یخچال بررسی دلایل روشن نشدن یخچال  علل روش نشدن یخچال

وخیم بودن ترموستات یکی‌از عوارض پر‌نور نشدن سردخانه

طرز کار مدار الکتریکی سردخانه اینگونه است که هنگامی که دکمه ترموستات وخیم شده‌است و فاز محل ورود به موتور کمپرسور ساماندهی نمیشود , موتور نمی تواند جنبش نماید . برای آزمایش سلامت بودن ترموستات , می بایست خروجی و محل ورود آن را به آهستگی قطع نموده و رابط آل جلایر های اهم متر را به آمریکا آن متصل کنید . بعد ولوم اهم متر را به دلیل های راست و اثائ ب چپ بجرخانید تا بتوانید صدای آو لاکو انقطاع و وصل شدن حیاتی که درون ترموستات جای دارد را بشنوید . یخچال ساز سیار

اجهزه

ترموستات اگر سلامت است که در حین وصل شدن دکمه , عقربه در راستای صفر میل نماید و در حین انقطاع بودن آن به طرف بی غایت جنبش کند . درصورتی که طرز جنبش عقربه طور دیگری آنزیم باشد , نشان دهنده آلو خشک فساد ترموستات است . در‌این‌صورت‌ می بایست بعد از بیرون کردن ترموستات از بدنه سردخانه و گشودن فریم آن , نقص‌ حیاتی که درون آن جای دارد را حل کنید . اگر که نتوانستید آن را تعمیر کنید , ترموستات را عوض نمایید تا سردخانه بتواند به خیر کار نماید .

نکته مهمی که در حین کار با ترموستات می بایست به آن اعتنا کنید این است که اگر که می‌خواهید آن را از سردخانه انقطاع نموده و تست انجام دهید , می بایست مراقب باشید که فشار نامطلوب بر روی آن اعمال نشود , چون در غیر این شکل به لوله مویی درون آن زخم رسیده و در فیض گاز درون آن خالی می شود . درصورتی که چنین اتفاقی رخ دهد , می بایست ترموستات را ردوبدل نمایید تا سیستم سردخانه شما به صدق کار نماید .

وخیم شدن ترموستات یکی‌از علت های پر‌نور نشدن سردخانه

قطع شدن سیم رابط از تیم سیم های مدار سردخانه

اگر که سیم های حیاتی مدار نظیر نول , فاز آرست و… پاره شوند و یا آقا علی از قطعات دیگر مدار سرویس کار یخچال اپوس نظیر اورلود , ترموستات و… قطع گردند , این انواع رخ میدهد و سردخانه پر‌نور نخواهد شد . در‌این حالت می بایست سیم بندی را بطور دقیقی چک نمایید تا درصورتی که ترکیدگی یا طلاق اتصال در آن موجود است , برطرف کنید . بعد از حل این نقص‌ , می بایست سردخانه شما پر‌نور

هزینه تعمیر تردمیل در تهران (از غرب تا شرق تهران)

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس