شما این‌جا هستید
آموزش 

لوله بازکنی -

بوگیر خانگی و رفع بوی بد فاضلاب توالت

خلاصی از بوی بد و آزار دهنده فاضلاب و چاه توالت با تعویض سیفون توالت حل شدنیست ولی چنانچه باز هم این بو به مشام میرسید می توانید از بوگیر برای حل مشکل استفاده کنید. با قراردادن بوگیر در توالت بوی بد فاضلاب را از بین ببرید.

بوگیر
بوی بد فاضلاب توالت و دستشویی چیزی است که ممکن است در هر خانه ای وجود داشته باشد و باید آن را از بین برد. علت اصلی بوی بد چاه توالت سیفون آن است. برای حل مشکل یا باید سیفون توالت را تعویض کرد و یا از بوگیرها استفاده کرد. برای این کار می توان از بوگیرهای آماده استفاده کرده و یا در خانه آنرا تولید کرد. بوگیر توالت می‌تواند به راحتی بوی بد فاضلاب توالت را از بین ببرد. با استفاده از بوگیر توالت می‌توان به راحتی بوی بد چاه توالت را از بین برد. البته اگر بوی فاضلاب شدت زیادی دارد ممکن است به خاطر پرشدن چاه فاضلاب باشد. در این صورت باید از یکی از شرکتهای تخلیه چاه بخواهید تا در اسرع وقت چاه فاضلاب ساختمان را بررسی کرده و در صورت نیاز آنرا تخلیه کنند.

استفاده از بوگیر خانگی

برای از بین ردن بوی بد فاضلاب توالت، دستشویی و سرویس بهداشتی باید از بوگیرها استفاده کرد. که می‌توان از بیرون تهیه کرد اما چه بهتر که با استفاده از وسایل داخل منزل و به دست خودتان بوگیر توالت بسازید. یعنی خودتان در منزل بوگیر توالت بسازید.

برای برطرف کردن بوی بد فاضلاب توالت و حمام و یا بوی فاضلاب در منزل روشی خانگی می توان مفید باشد. لیمو و چند عدد گیاه تازه رزماری می تواند مفید باشد. برای ساخت بوگیر خانگی به ساقه رزماری دارای برگ، لیمو و آب نیاز دارید. تمام مواد را باهم مخلوط کنید و پس از مدت کوتاهی از آن استفاده کنید و با آن بوی بد فاضلاب را از بین ببرید.

 

منبع سایت مجریان امین راهبر

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس