شما این‌جا هستید
لوله بازکن 

لوله بازکنی -

ترفندهای باز کردن لوله فاضلاب در منزل

Rate this post

کمتر کسی است که تا به حالا با خلل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه نشده باشد . نظیر تمام شغل های دیگر لوله بازکنی هم ترفندهای مختص خویش را داراست . درین مقاله همت براین داریم تا بعضا ار این ترفندها را بررسی کنیم . لوله بازکن

مفتوح کردن لوله فاضلاب با ترفندهای معمولی

تحمل بوی آزاردهنده ی لوله فاضلاب برای هیچ کس خوشایند نیست . گرفتگی لوله فاضلاب یکی‌از مشکلات شایع بعضا ساختمان ها است که با نشر بوی نامطبوع در محیط باعث آزار ساکنین می شود ولی می توان با یک‌سری ترفند بی آلایش این نقص‌ را حل کرد و از گرفتگی دوباره لوله ها در مسافت های وقتی کوتاه پرهیز نمود .

همانگونه که پیش خیس گفته شد میتوانیم از لوله بازکن های شیمیایی به کارگیری کنیم ولی این مواد شیمیایی و اسیدی خویش مشکلات دیگری در‌پی خواهند داشت که سفارش میکنیم تا حد قابلیت و امکان برای گشودن لوله فاضلاب روش های خانگی را آزمون نمایید . بخصوص در شرایطی که خردسالان در معرض این مواد شیمیایی باشند حتمی است بیشتر اعتنا فرمایید .

مواد اسیدی و شیمیایی که برای گشودن لوله های فاضلاب به کار گیری می گردند چه بسا برای بزرگترها نیز میتوانند خطرناک باشند و عارضه تنفسی ساخت نمایند یا این که به سیستم گوارشی زخم برسانند . به این ترتیب برای به کار گیری از طریق های غیر شیمیایی و معمولی خانگی ادله کافی داریم . ولی این ترفندها کدامند؟

کتری آب جوش که مهم‌ترین عضو هر آشپرخانه است در لوله بازکنی فاضلاب به یاری شما می‌آید . آب جوش را در لوله فاضلاب بریزید .

در ابزار خویش در پی یک سیم باشید که بتوانید آن را وارد لوله فاضلاب نمایید پس واجب است یک سیم انعطاف پذیر تعیین نمایید . با تکان سیم در لوله در صورتیکه مواد زائد سبب ساز گرفتگی آن شده باشد جابجا شده و رویکرد لوله گشوده می شود . چاه بازکنی میدان تختی رفع بوی بد چاه حمام و توالت در چهارباغ خواجو اصفهان فوری

احتمال دارد شما نیز جوش شیرین و سرکه در آشپرخانه خویش داشته باشید مخلوط جوش شیرین و سرکه قادر است مواد داخل لوله را بشوید و یک لوله گشوده کن ایفا نماید . اعتنا داشته باشید که در لوله را بعداز ریختن این محلول ببندید .

مجدد در لوله آب جوش بریزید و از سیم برای کامل شدن عملیات به کارگیری نمایید .

تکرار این ترفند معمولی و ریختن آب جوش در لوله مواد مازاد جنبش می نمایند و از این به آنگاه کمتر با بحران گرفتگی لوله فاضلاب مواجه خواهید شد .

در صورتی‌که گرفتگی لوله فاضلاب بدون شوخی باشد وقت آن رسیده که با کارشناس لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران و شهرستانها تماس حاصل نمایید .

علت های گرفتگی لوله فاضلاب

ایا دسته گرفتگی در لوله فاضلاب ها گوناگون است . ؟درجواب شما بایدبگوییم آری مثلا :
یکی‌از عارضه ها گرفتگی لوله وراه اب جامه شویی کلک خرقه است . پس از شتشوی خرقه زمانی که لباسشویی را تخلیه می کنیم کلک وپورز جامه هر چند که خیلی کم باشد البته به مرور زمان رمز زانویی روی نیز جمع شده وموجب گرفتگی لوله خواهد شد . البته گرفتگی لوله سینگ اشپز منزل کلا گوناگون است زیرا که ته باقی مانده خوراک وروغن از روش خروجی سینگ وارد لوله شده با گذشت زمان روی نیز عده می شود وباعث باریک شدن مسیر لوله شده وبعداز مدتی ما‌را با اختلال لوله بازکنی روبرو خواهد کرد . برای گرفتگی لوله های دستشویی خارجی نیز بایستی یک‌سری نکته معمولی را رعایت کنیم وتا کمتر با خلل لوله بازکنی روبروشویم یک کدام از خط مش ها این است که دستمال را در باطن سرویس بهداشتی خارجی نیندازیم ودقت داشته باشیم که دکمه سیفون سرویس بهداشتی خارجی را مدام تلاش کنیم تا اخر فشار دهیم تا آب باطن سیفون بدون نقص تخلیه شود . برای سرویس بهداشتی های سنتی نیز بایستی توجه داشت که چیزی در درون سیفون نیفتد . در شرایطی که خزینه وتوالت مشترک دارید عملکرد نمایید که وسایل خزینه را طوری قرار دهید که از کاسه سرویس بهداشتی مسافت داشته باشد . برای کفشورها نیز بهتراست که مدام طوری در کفشور تنظیم فرمایید . در شرایطی که این مورد ها ابتدایی را رعایت فرمایید خیلی کمتر با ایراد لوله بازکنی مواجه خواهید شد . یکی وسیع ترین مشکلات گرفتگی لوله این است که در شرایطی‌که موقع لوله کشی ساختمان شیب لوله ها مطلوب نباشد ویا زانویی هایی که به فعالیت میرود صحیح نباشد مدام اختلال لوله بازکنی خوا‌هیم داشت .

سرویس ها مرتبط با لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران

فوری در کوتاهترین زمان ممکن
ماهر بوسیله نیروهای های زبده و کارشناس
بیست و چهار ساعته در هر زمان از شبانه روز چه بسا نصف شب
لوله بازکنی با به کارگیری از امکانات و دستگاه تراکم هوا و ابزار اختصاصی
برطرف نمودن گرفتگی لوله با فنر لوله بازکن
بازکردن گرفتگی اشکال لوله های فاضلاب منازل و اداره ها
رفع گرفتگی لوله فاضلاب
لوله بازکنی خانگی
رفع گرفتگی گونه های لوله
بازکردن گرفتی سینک ظرفشویی
رفع گرفتگی چاه سرویس بهداشتی
از دربین بردن گرفتگی لوله فاضلاب خزینه
بازکردن گرفتگی لوله های کوچک و بزرگ با به کار گیری از دستگاه منحصر لوله بازکنی
به کارگیری از ژنراتور و دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکن
تضمینی با کمترین هزینه
لوله بازکنی در تهران و تمام بخشها غرب و شرق و شمال و جنوب آن و شهرستانهای اطراف تهران

سیستم های تخلیه چاه و چاه بازکنی

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس