شما این‌جا هستید
تشخیص ترکیدگی لوله 

لوله بازکنی -

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون تخریب

Rate this post

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص پارگی لوله ها و نشت یابی لوله ها یک کدام از مشکلات حساس کسانی است که در مجتمع ها , ساختمان ها , ساختمان بلند های مسکونی و منازل فردی معاش می نمایند . احتمالاً تا به حالا خویش یا این که یکی‌از اقوام و دوستانتان به اختلال دور از شوخی پارگی لوله ها برخورد نموده اید , نشتی لوله ها یک کدام از شایع ترین مشکلات تاسیساتی می‌باشد که در‌صورتی‌که به وسیله اشخاص بی تجربه و سوای تجهیزات تشخیصی مبادرت به برطرف کردن نشتی شود قابلیت و امکان وارد وارد شدن زخم بیشتر به سازه و تاسیسات موجود است از همین رو مراجعه به متخصصین در‌این موردها فراوان دارای اهمیت است . بارها مشاهده شده‌است اشخاص با مراجعه به تعمیرکاران غیرمتخصص ساعتها وقت خویش را تلف کرده اند و هیچ فیض ای از آن تعمیرکار نگرفته اند و حتی تعمیرکاران مبتدی و تازه کار و غیرمتخصص از ابزار و امکانات ابتدایی استعمال می نمایند که خیر صرفا کارکشته به تشخیص محل ظریف نشتی نیستند بلکه احتمالا به سازه خساراتی را هم وارد کنند . جهت برطرف کردن نشتی ابتدا می بایست با دستگاه های منحصر به فرد مثل مادون قرمز رنگ و دستگاه های حرارتی محل ظریف نشتی را شناسایی کرد تا بتوان در سرعت بالا ترین زمان و با دست کم تخریب نشتی را برطرف کرد . تشخیص ترکیدگی لوله

در روش های سنتی اشخاص بایستی برای تشخیص پارگی و انتخاب محل ظریف آن زمان و هزینه متعددی صرف می کردند و معمولاً یک‌سری نقطه از سازه را تخریب می کردند تا محل شکستگی را شناسایی نمایند اما اکنون میتوانید با استعمال از تجارب و تخصص کارشناسان در کم ترین زمان و فارغ از تخریب و وارد داخل شدن ضرروزیان به سازه محل ظریف پارگی یا این که نشتی لوله را شناسایی نمائید و نسبت به رفع آن مبادرت فرمائید .

متخصص ها ما مهیا می باشند تا در پر سرعت ترین زمان ممکن پس از تماس شما در محل متبوع حاضر شده و نسبت به تشخیص پارگی و نشت یابی لوله با دستگاه های توسعه یافته الکترونیکی و مادون قرمز‌رنگ و رفع آن مبادرت کنند . لوله کشی در لاله زار مرکز تهران فوری

روش عمل دستگاه های تشخیص پارگی لوله ( نشت یاب لوله ) :

گونه های مختلفی از این دستگاه موجود است . از اشکال دستگاه های حرارتی گرفته تا گونه هایی که بر پایه ی امواج فعالیت می نمایند .

دستگاه های حرارتی :

دستگاه تشخیص پارگی لوله حرارتی
دوربین حرارتی
این جور دستگاه که نوعی حرارت سنج محیطی میباشد با دارا بودن فیلترهای حرارتی متعدد قابلیت تشخیص نشتی و پارگی لوله های آب , لوله های موتورخانه , لوله های پکیج و . . . را چه بسا از پشت دیوار و سطح های گوناگون ممکن ایجاد میکند .

دستگاه های مادون قرمز‌رنگ :

دستگاه تشخیص پارگی لوله مادون قرمز‌رنگ
دستگاه تشخیص پارگی لوله فرا سرخ
دستگاه تشخیص پارگی لوله مادون قرمز‌رنگ
دستگاه تشخیص پارگی لوله فرا سرخ
این جور از دستگاه ها برای تشخیص پارگی لوله ( نشت یابی لوله ) در اعماق زمین زیاد مطلوب می باشند . روش فعالیت این دستگاه ها به‌این جور است که دارنده یه فرستنده و گیرنده ی امواج می باشند که داخل یک محیط درنظرگرفته شده گردیده اند , این دستگاه با ارسال امواج و اخذ برخورد آن‌ها از لوله ها محل ظریف نشتی و پارگی لوله را فارغ از کوچک ترین تخریب شناسایی می نماید . چاه بازکنی جلفا

تشخیص پارگی لوله و مزایای آن :

به کار گیری از دستگاه های تشخیص پارگی لوله مزایای بخش اعظمی داراست که مهم‌ترین آن عدم تخریب سازه جهت تشخیص محل پارگی می‌باشد که خویش مشکلات عدیده دیگری را هم پیرو خواهد داشت . از سایر مزایای به کارگیری از این دستگاه ها صرف زمان زیاد کم در مقایسه با روش های سنتی جهت تشخیص محل نشتی و پارگی هست , دیگر مزایای این روش صرف هزینه کمترو دوری از نم و رطوبت ساختمان میباشد .

متخصص ها مهیا اند تا دراسرع وقت بعداز تماس شما جهت تشخیص پارگی لوله در اقصی نقاط استان تهران و البرز حضور یافته و نسبت به تشخیص محل ظریف پارگی و نشتی لوله با دستگاه و فارغ از تخریب , رفع نم و رطوبت ناشی از پارگی لوله ها , نم باران , رفع بوی بد فاضلاب , رفع گرفتگی لوله با دستگاه ( لوله بازکنی ) و غیره مبادرت کنند .

تشخیص ظریف و قطعی محل پارگی و نشت لوله آب و فاضلاب توسط دستگاه نشت یاب
همه تعمیرات لوله کشی آب , پکیج , شوفاژ , فاضلاب و همگی تغییرات و اصلاحات همانند تبدیل لوله کشی توکاربه روکار
نصب , ردوبدل و تبدیل گونه های دستشویی های اهل ایران و خارجی
تعمیر لوله کشی فاضلاب دستشویی خارجی و اهل ایران
جرم گیری و گشودن لوله های گرفته شده با دستگاه
برطرف کردن گرفتگی دستشویی با دستگاه
تشخیص محل و علت پارگی یا این که نشتی لوله در پرسرعت ترین زمان
انجام کارها بنایی از قبیل کاشی کاری , سرامیک کاری ونوسازی و مرمت ساختمان
تشخیص پارگی لوله و نشتی لوله های آب شوفاژ و موتورخانه با دستگاه
تشخیص علت و برطرف کردن بوی بد و تعفن فاضلاب
تشخیص نم و رطوبت کف , سقف , دیوارها با دستگاه
رفع نم دیوار , رفع نم دستشویی , رفع نم و لکه دیوار و سقف و غیره
نشت یابی لوله
نشت یابی لوله با دستگاه
نشت یابی لوله فارغ از تخریب
نصب و تعمیر شیرآلات ساختمان , خزینه , سرویس بهداشتی , وان و غیره نصب و تعمیر فلاش تانک بلوار فردوسی مشهد

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس