شما این‌جا هستید
راهنمای خرید سرویس کولر گازی مشهد 

لوله بازکنی -

تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی

Rate this post

کولر گازی دیواری با زمینی از جهات مختلفی مختلف می باشند که درین مقاله بررسی خوا‌هیم کرد . در حالتی که قصد به خرید کولر گازی دارید و نمیدانید کدام یک از این دو گونه کولر برای شما مطلوب است حتما این مقاله را تا آخر بخوانید . تعمیرکار کولر گازی مشهد
معمولا گزینش کولر گازی مطلوب کار مضاعف دشواری است , به خصوص وقتی که از تفاوت ها و امکاناتی که کولر گازی های متفاوت دارا هستند مطلع نباشید .
چنانچه شما نیز تمایل به خرید کولر گازی گرفته اید حتما این سوال برای شما نیز اتفاق افتاده است که کولر گازی دیواری ( اسپیلت ) برای شما مطلوب تراست یا این که کولر گازی زمینی که با اسم کولر گازی ایستاده هم شناخته میشود .

در‌این مقاله به تفاوت این دو دسته از کولر گازی اشاره خوا‌هیم کرد :

نصب کولر گازی

زمانی سخن از نصب میشود کولر گازی های ایستاده یا این که زمینی گزینش مطلوب تری میباشند چون شما روی هر دیواری چه از لحاظ زیبایی و دکورا سیون و چه از نگاه فنی قابلیت نصب کولر گازی دیواری را ندارید هر دیواری مطلوب کولر گازی دیواری نیست البته کولر گازی ایستاده این مزیت را داراست که نسبتاً شما در هر مکانی که به آن نیاز دارید آن را جاگذاری کرده و مورد به کار گیری قرار دهید .

کدام یک مزیت بیشتری دارد؟

هرچقدر کولر های گازی را در طول بالاتری نصب نمائید به دلیل وجود هوای گرم که مدام در بالاترین جای ممکن قرار دارا‌هستند هنگامی بیشتر ارتفاع می‌کشد تا تغییر‌و تحول دمای اتاق را بعداز روشن کردن آن حس نمائید پس با نصب کولر گازی زمینی این قابلیت و امکان موجود است که سوزوسرما از ذیل تا حد قابلیت و امکان به خنک کردن دما بپردازد و دمایی مطبوع را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارایه کند . رنگ ابزار های شمال شرق تهران، منطقه

توزیع هوا

نصب کولر های گازی زمینی این ریسک را دارا‌هستند که در‌حالتی که موانعی نظیر مبلمان در اتاق باشد به صورت مطلوب اتاق را سرد/گرم نکنند و همینطور جریان هوا را متوقف مینمایند تا به کل دور و بر توسعه و گسترش یابد .
البته در کولر گازی دیواری این مزیت موجود است که معمولا مانعی روبروی کولر گازی نیست بدین ترتیب اتاق به صورت تماما برابر تهویه خواهد شد .

چه‌گونه غربال کولر گازی را پاک کنیم؟

غربال کولر گازی

در‌این مقاله مراحلی که می بایست برای نظافت کردن غربال کولر گازی انجام دهید را توضیح میدهیم . یک کدام از مهم‌ترین بخش های هر کولر گازی غربال آن است که کار تصویه ذرات آویزان هوا را انجام می‌دهد .

در شرایطی که به صورت آراسته غربال کولر گازی خویش را منزه نکنید کثیفی آن منجر خواهد شد تا منفعت وری و بازده کار کولر گازی تحت بیاید چون هوای گرمی که به باطن پنل کولر گازی کشیده میشود تا با گذشتن از روی کویل های خنک به هوای خنک و دلچسب تبدیل شود بایستی برای پاک شدن و عاری شدن از هر جور ذرات از این غربال ها بگذرد .
پس این کار را هر هفته انجام دهید , نظافت کردن فیلترها کار سادگی است و وقت چندانی از شما نمی گیرد .

روند پاک کردن غربال کولر گازی

قبلی از استارت کار , مطمئن گردید که کولر گازی خاموش است .

در حالی که دو طرف کولر گازی را گرفتید , پنل جلوی آن را گشوده فرمایید .

نصیب جلوی غربال را آزاد نمائید و آن گاه کل غربال را به آرامی و با توجه خارج آورید . سرویس و نگهداری کولر آبی

فراموش نکنید که بایستی هر دو غربال را برای پاک کردن در بیاورید .

فیلترها را با امداد یک برس قابل انعطاف تحت آب بشورید .

گذشته از این‌که فیلترها را به راز جای خودشان گشوده گردانید مطمئن گردید که بی نقص کم آب گردیده اند .

استارت فرمایید به جا زدن فیلترها از عقب و بعد نصیب جلویی را جا بزنید . سرویسکار کولر گازی در مشهد

و در پایان پنل جلوی کولر گازی را ببندید .

نکته :
در‌صورتی‌که کولر گازی شما در مکانی نصب شده‌است که نسبتاً همگانی است و کف آن فرش نشده است حتما هر ۲ روز یکبار برای نظافت کردن غربال ها مبادرت نمایید و در صورتیکه کولر گازی شما در خانه نصب شده‌است سازه به میزان استعمال هر ۱ تا ۳ هفته آن را پاک نمائید .

برای مراقبت عملکرد و منفعت وری کولر گازی عملکرد فرمائید هر کدام ماه یکبار غربال آن را پاک نمائید .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس