شما این‌جا هستید
تشخیص ترکیدگی لوله 

لوله بازکنی -

جلوگیری از یخ زدگی کنتور و انشعابات آب در فصل سرما

Rate this post

یکی‌از مشکلاتی که با آغاز فصل سوز و سرما در بیشتر منازل رخداد می افتد , یخ زدگی و ترکیدن لوله ها , شیرآلات و کنتور آب است .
به نقل از خبرگزاری صداوسیما راءس مهاباد , زیر وارد شدن دمای هوا بیشتر وقت ها مشکلاتی را به همراه داراست که یک کدام از این مشکلات یخ زدن کنتور و پارگی لوله های آب منازل است . تشخیص ترکیدگی لوله چاه بازکنی بهار شیراز

یکی راههای دوری از یخ زدن کنتور , لوله ها و شیرآلات , پوشاندن و بستن آن‌ها با پارچه و یا این که پشم شیشه است .

کوروش خضری مدیریت سازمان سرویس ها مشترکان آب روستایی مهاباد در اینباره خاطرنشان کرد : مشترکان میتوانند بعداز نظافت کردن گل و لای از باطن محیط محافظت کنتور آب , آن را با پشم شیشه یا این که انبان های دربردارنده خاک اره مالامال نمایند و روی آن را با نایلون بپوشانند .

یخ زدگی و ترکیدن لوله های آب , شیرآلات و کنتور در فصل‌زمستان علاوه بر تولید مشکلات , هزینه مازاد تعمیر این تأسیسات را بر خانواده اجبار می نماید .

با رعایت موردها ایمنی و استفاده کردن راه‌های مطلوب می توان از یخ زدگی کنتور و انشعابات آب در فصل سوز و سرما خودداری کرد .

خودداری از یخ زدگی لوله در فصل زمستان

سرمای بیش تر از میزان هوای فصل‌زمستان سبب ساز یخ زدگی لوله ها و در سود احتمال دارد باعث به شکستگی لوله ها شود . شما با به کارگیری از رویه های خودداری از یخ زدگی لوله در فصل‌زمستان می‌توانید لوله های خانه خویش را از این حادثه مراقبت نمائید . با سرویس از ما همراه باشید تا درین اینفوگرافیک رویه های خودداری از یخ زدگی لوله در فصل‌زمستان را با نیز بررسی کنیم . برای داده ها بیشتر می‌توانید به برگه لوله کشی ساختمان نگاهی بیندازید .

یک‌سری سفارش برای خودداری از یخ‌زدگی کنتور و لوله آبخبرگزاری عجم : یک سری سفارش برای پرهیز از یخ‌زدگی کنتور و لوله آب
کمپانی آب و فاضلاب تهران ذکر کرد با دقت به کاهش دمای هوا شهروندان استان نسبت به عایق‌بندی کنتور و لوله‌های آب در معرض هوای آزاد مبادرت نمایند تا از یخ‌زدگی و ترکیدن احتمالی آن‌ها دوری نمایند .
به نقل از خبرگزاری عجم , کمپانی آب و فاضلاب استان تهران اظهار کرد : با دقت به کاهش دمای هوا در استان تهران , از همه شهروندان استان درخواست می شود با عایق‌بندی کنتور و لوله‌های آب در معرض هوای آزاد , از یخ‌زدگی و ترکیدن احتمالی آنان خودداری نمایند .

تعدادی سفارش در همین موضوع :

با به کار گیری از خاک اره , پوشال , پارچه , انبان و پشم شیشه کنتورها را بپوشانید . لوله بازکنی و تخلیه چاه دورشهر قم فوری

خاک اره یا این که پوشاک پارچه را در کیسه‌ای در حوالی کنتورها بریزید .

در حین یخ‌زدگی از ریختن آب داغ روی کنتورها پرهیز کنید ; چون موجب پارگی می گردد و به جای این کار از کیسه‌ی آب داغ و حرارت غیرمستقیم به کار گیری فرمائید

در زمینه ی یخ زدگی و پارگی لوله ها و کنتور های آب هشدارهای ضروری راصادرکرد

رئیس آب و فاضلاب روستایی شهرستان زیرکوه در زمینه‌ی یخ زدگی و پارگی لوله ها و کنتور های آب به مردمان شهرستان زیرکوه به‌دنبال برف و یخ بندان شب قبل هشدارداد .

به نقل از خبر نگار پانا از خراسان جنوبی , در پی پیش گویی کاهش شدید هوا , علیرضا غلامحسینی مدیریت کارها آب و فاضلاب روستایی شهرستان زیرکوه در زمینه‌ی حفاظت و احتمال یخ زدگی لوله و کنتور های آب به مشترکین روستاهای تراز شهرستان هشدار اعطا کرد و انجام اقدامات پیشگیرانه برای دوری از خسارات وآسیب های احتمالی بدین تاسیسات را در اکنون حاظر بوسیله مشترکین لازم دانست .

غلامحسینی با اشاره به کاهش شدید دما‌ی هوا و احتمال پارگی لوله های روباز و کنتورهای آب از مردمان خواست تا نسبت به به کار گیری از پوشش های مطلوب اعم از پشم شیشه , پارچه , پوشال , گونی پرشده با کاه , موکت , الیاف تصنعی و . . . در محیط کنتور برای عایق بندی کنتورها و لوله های روباز مبادرت کنند . لوله کش در چهارراه لشکر مشهد

او افزود : بیشترین موردها یخ زدگی مرتبط با کنتور و لوله های آب می باشد که به بصورت نامطلوب مراقبت میگردند , لذا با رعایت مورد ها ایمنی از طرف شهروندان و مشترکین عزیز به راحتی قابل پیشگیری است .

غلامحسینی بیان کرد : در صورت پیدایش یخ زدگی از انجام اقداماتی همچون : ریختن آب جوش بر روی کنتور و روشن کردن حریق در حوضچه کنتور جداً جلوگیری نموده و ضمن هماهنگ شدن با نیروهای اتفاقات بومی در روستاها یا این که مسئول شیفت کارها , برای بیرون نمودن کنتور از انجماد , از وسایلی همچون سشوارو بخار شو استعمال کنید .

مدیریت کارها آب و فاضلاب روستایی شهرستان زیرکوه ضمن اشاره به لزوم پرهیز از هدر رفت آب در تمام فصول سال تاکید کرد : از گشوده گذاشتن شیر آب برای دوری از یخ زدگی شیر و لوله های آب بپرهیزید .

اقدامات پیشگیرانه به مراد پرهیز از یخ زدگی کنتور آب اضطراری است

سنندج – ایرنا – مدیرعامل کمپانی آب و فاضلاب شهری استان کردستان اعلام کرد : به مراد پرهیز از یخ زدگی و زخم دیدگی کنتور و لوله های آب مشترکان اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند .

اقدامات پیشگیرانه به خواسته خودداری از یخ زدگی کنتور آب اضطراری است
به نقل از روز سه‌شنبه ایرنا از ارتباط ها همگانی کمپانی آب و فاضلاب شهری کردستان , محمدحسین محمدی با اشاره به این که در شروع فصل‌زمستان قرار داریم و پیش گویی می شود دمای هوا این سال در مقایسه با دوران شبیه سال پیشین کاهش بیشتری یابد , افزود : احتمال یخ زدگی کنتور و انشعاب های آب موجود است

به گفه او , ضرورت دارااست شهروندان به مراد دوری از یخ زدگی کنتور و لوله های آب واحدهای مسکونی و تجاری خویش مبادرت های پیشگیرانه را انجام دهند .

او تاکید کرد : شهروندان می بایست لوله های متصل به کنتور , تمام لوله های رو کار از جمله فلزی و غیر فلزی که در معرض هوای آزاد و سوز‌و‌سرما قرار دارا‌هستند را با عایق مطلوب بپوشانند .

محمدی پوشش کنتور آب با به کار گیری از پوشال , پشم شیشه , خاک اره , پارچه , کیسه و یا این که بقیه پوشش های مطلوب شایسته ترین روش برای پرهیز یخ زدگی کنتور گفت .

او با اشاره به این که ریختن آب داغ روی کنتور و لوله های آب سبب ساز پارگی لوله ها می شود , یادآور شد : خوبتر است شهروندان به جای این کار از انبان آب داغ , سشوار و حرارت بدون واسطه به کار گیری نمایند .

به گفته محمدی , دوری از ورود و تجمع آب در باطن حوضچه کنتور و نصب روزنه کنتور روی حوضچه فاقد روزنه از سایر مواقعی است

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس