شما این‌جا هستید
حفر چاه لایروبی چاه 

لوله بازکنی -

حفر و تجهیز ۱۰ حلقه چاه در سه سال اخیر در استان

Rate this post

نائب رئیس مهندسی و گسترش کمپانی آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد اعلام‌کرد : ۱۰ رینگ چاه در سه سال اخیر در استان حفر و تجهیز شده‌است .

به نقل از مجموعه استان های باشگاه خبرنگاران برنا از یاسوج ; مرادیان نائب رئیس مهندسی و بسط کمپانی آب و فاضلاب استان در بازدید از تاسیسات آب آشامیدنی شهر دهدشت اظهار کرد : این تعداد چاه در شهرهای یاسوج , مادوان , دیشموک , باشت و لیکک حفر و تجهیز گردیده اند .

او افزود : حفر چاه به خواسته تامین آب این شهر‌ها به طور دربین مقطع انجام می‌ شود و در بلندمدت آب شهرهای استان می‌باید از روش منابع آب استوار تامین شود که با کامل شدن و اجرایی شدن طرحهای در دست اجرا این با اهمیت هم محقق می‌گردد . لایروبی و حفر چاه

نائب رئیس مهندسی و گسترش کمپانی آب و فاضلاب استان ارتقا رکورد زمان زمان اجرای طرحهای آب و فاضلاب استان را از نقاط بارز اجرای طرح‌های عمرانی آب و فاضلاب در چهار سال اخیر دانست و ادامه اعطا کرد : کامل شدن و فعال‌سازی فاز اولیه دو تصفیه‌خانه فاضلاب دوگنبدان و ساخت مخازن و چاه‌های تامین آب‌آشامیدنی شهرهای چیتاب , مارگون و مادوان اعم از این طرح‌ها است .

توقیف پایان کار حفاران غیر مجاز چاه

۱۰ دستگاه حفاری غیر مجاز چاه در ساری و میاندرود متوقف شد . خدمات فلاش تانک جوادیه جنوب تهران فوری

به نقل از خبر نگار مجموعه استان های باشگاه خبرنگاران برنا از ساری , جواد طوسی مدیریت کارها منابع آب ساری و میاندرود بیان کرد : ۱۰ دستگاه حفاری غیر مجاز چاه یک ماه قبل در شهرستان ساری و میاندرود شناسایی , توقیف و به پارکینگ آب منطقه‌ای منتقل شد .

او بابیان این‌که این دستگاه در طول حفاری چاه غیر مجاز شناسایی و با همیاری نیروی انتظامی توقیف شدند افزود : بعداز شناسایی , تمامی مجرمان به مراجع قضایی معرفی و ادوات آنان بر طبق ضابطه متوقف شد .

طوسی نهایی مورد از توقیف دستگاه حفاری غیر مجاز چاه را در حیطه میاندرود اذعان کرد و اذعان کرد : مأموران ماده ۳۰ و گروه‌های گشت و بازرسی به طور شبانه روز در درحال حاضر گشت زنی درمنطقه می‌باشند و با متخلفین به صورت دور از شوخی برخورد می کنند .

رئیس کارها منابع آب ساری و میاندرود با برشمردن پیامد‌های حفر چاه غیر مجاز اعم از افت آب زیرزمینی و پیشروری آب شور در دشت‌های ساحلی از مردمان خواست دراین باره با ماموران این موسسه همیاری نمایند .

بازدید استاندار ایلام از عملیات حفر چاه در مهران

استاندار ایلام به همراه بیرانوندی مدیرعامل آبفا از عملیات حفر چاه های آب آشامیدنی در مرز مهران بازدید و از نزدیک در جریان پروسه ترقی این پروژه قرار گرفتند .

به نقل از خبر نگار تیم استان های باشگاه خبرنگاران برنا از ایلام , بیرانوند اعلام کرد : به مراد سرویس رسانی به زائرین عتبات عالیات عملیات اجرائی حفر دو رینگ چاه آب آشامیدنی در مرز مهران استارت شده که با بهره برداری از آنان آب مایحتاج مواکب , خدمت های بهداشتی و بقیه کاربری های جانور تامین می شود . لوله بازکنی منطقه وفادار

مروارید اظهارکرد : در ضمن عملیات اجرائی 13 کیلومتر خط انتقال مایحتاج همزمان آغاز شوید .

رئیس دلیل آبفای استان ایلام راجع به هزینه موردنیاز این پروژه تیتر کرد : برای حفر , تست پمپاژ , لوله گذاری , تهیه و تنظیم و نصب امکانات , نیرو رسانی , ساختمان چاه و اجرای خط انتقال اعتباری بالغ بر ٣٠٠٠٠ میلیون ریال مایحتاج است .

مروارید استاندار ایلام ضمن ابراز رضایت از سعی کمپانی آب و فاضلاب بیشتر کرد : خوشبختانه کمپانی آب و فاضلاب ایلام قدم های خیر و خوبی در جهت اجرایی پروژه های آبرسانی انجام بخشید که جای تقدیر و سپاس دارااست .

استقرار دستگاه های سنگین وزن ناوگان حفاری برای حفر چاه‌های تازه آزادگان جنوبی

5 دستگاه سنگین وزن ناوگان حفاری کمپانی در عرصه نفتی آزادگان جنوبی استقرار و در هم اکنون حفر چاه‌های نو می‌باشند .

به نقل از تیم استان های باشگاه خبرنگاران برنا از اهواز , سعید نظری مدیریت پروژه حفاری 20 رینگ چاه در عرصه نفتی آزادگان جنوبی در کمپانی ملی حفاری جمهوری اسلامی ایران بیان کرد : انجام این پروژه از طرف کمپانی مهندسی و گسترش نفت به طور کلید در دست ( EPD ) به ملی حفاری واگذار و عملیات اجرایی آن وسط بهمن ماه سال قبل آغاز شد و تا کنون حفر 2 رینگ چاه توسعه‌ای درین عرصه به پایان رسیده و حفر 3 چاه دیگر در دست مبادرت است .

نظری ذکر کرد : در همین خصوص 5 دستگاه سنگین وزن ناوگان حفاری کمپانی در عرصه نفتی آزادگان جنوبی استقرار و در اکنون حفر چاه‌های نو هستند .

او افزود : زمان اجرای این پروژه از سمت صاحبکار 24 ماه رقم خورده شده‌است , البته مبنی بر برنامه‌ریزی به کار آمده برای عجله بخشیدن به اجرای کار یک دستگاه حفاری دیگر هم به دکل‌های جانور درین پروژه افزوده خواهد شد . تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله مارلیک کرج شبانه روزی

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس