شما این‌جا هستید
تهران سرویس کولر آبی 

لوله بازکنی -

خسارت 20 میلیارد تومانی ابطال استاندارد کولر آبی

Rate this post

کمیسیون تولیدکنندگان کولرآبی انجمن صنعت های اسباب و اثاث خانگی جمهوری اسلامی ایران از ابطال استاندارد کولر آبی رنگ با حکم دادگاه اظهار کرد : ابطال بدون نقص استاندارد کولر آبی‌رنگ به طور بی واسطه 20 میلیارد دلار زیان در ادامه داشته و در بازارهای صادراتی هم لطمه سنگینی به محصول ها اهل ایران خواهد زد .

به نقل از ایسنا , نوشته بیانیه‌ کمیسیون تولیدکنندگان کولرآبی انجمن صنعت های اسباب و اثاث خانگی کشور‌ایران در رابطه با ابطال استاندارد کولر آبی‌رنگ به شرح تحت است :

کولر آبی‌رنگ ساخت کشور ایران در سطر یکی ازکالاهای صادراتی غیرنفتی , در سال‌های اخیر به صورت چشمگیری موردپسند بازارهای بین‌المللی بوده است البته به‌دنبال ابطال بدون نقص استاندارد کولر آبی رنگ , فضای سوءاستفاده در ایجاد کولرهای فاقد کیفیت با استعمال از قطعات بی‌کیفیت و چه بسا موضوع صادرات این تولید ها کیفیت عالی تحت به وسیله سودجویان مهیا شده‌است که اثرها بی واسطه آن‌را در سال نخستین می‌توان در کاهش فروش بدون واسطه کولرسازان و قطعه‌سازان این فن صنعتی مراعات کرد ; آسیبی که در سال آتی با مشخص و معلوم شدن کیفیت زیر کولرهای آبی‌رنگ جنس این عصر , بر سهم از دست رفته صادرات , تاثیر منفی بسیار خواهد داشت . آسیبی دامنه‌دار که برای جبران آن و پاک کردن ذهنیت منفی حاصل از آن هزینه‌های هنگامی , تبلیغاتی و بازاریابی فراوانی ما یحتاج است .

کمیسیون تولیدکنندگان کولر آبی رنگ انجمن صنعت های اسباب و اثاث خانگی جمهوری اسلامی ایران با نسبت دادن به حکم دادگاه درباره‌ی ابطال استاندارد ملی این وسیله , اعلام می کند کل استاندارد مذکور دارنده انواع نبوده و در شرایطی که نواقص و یا این که مساله قابل رفع در آن وجود داشت می بایست تسریع در بررسی آن در امر کار قرار می‌گرفت . تعمیرات کولر آبی تهران

به این دلیل که بدین ترتیب و با ابطال بی نقص استاندارد کولر آبی‌رنگ ضمن انقطاع فرایند آنالیز اداره ملی استاندارد بر دست کم کیفیت این تولیدها و با مهیا داخل شدن زمین برای کاهش استمرار کولرهای آبی‌رنگ , زمینه‌های خطر جانی هم برای مصرف‌کنندگان آماده شده‌است .

براساس محاسبات کمیسیون تولیدکنندگان کولر آبی‌رنگ انجمن صنعت های اسباب خانگی کشور‌ایران , میزان ضرر دنیوی بدون واسطه حاصل از اجرای حکم دادگاه در ابطال استاندارد کولر آبی رنگ بالغ بر 20 میلیارد تومان است در حالی که ضرر و زیان معنوی این مبادرت مشتمل بر کاهش اعتبار اسم کشور ایران در بازارهای فرامرزی , فراوان گزاف و غیرقابل میزان گیری است . آموزش مراحل سرویس انواع کولر آبی به طور کامل و گام به گام و آشنایی با اجزای کولر آبی

کمیسیون تولیدکنندگان کولر آبی رنگ انجمن صنعت های اسباب و اثاث خانگی جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز تاسف از ابطال استاندارد کولر آبی رنگ , از مسوولان دستور درخواست میکند در تصمیم‌گیری‌ها , ‌نظرات کارشناسی سازمان‌ها و سازمان های مسوول و غیر مدعی را حیث نمایند تا از وارد وارد شدن زخم بیشتر به سرمایه‌های ملی , ممانعت به فعالیت آید .

ساخت 100 هزار دستگاه کولر کم مصرف در مملکت

با حمایت های مالی اداره فایده وری انرژی کشور‌ایران ( سابا ) , 100 هزار دستگاه کولر آبی رنگ با سکو انرژی A ساخت و به بازار عرضه شد .

به نقل از خبرگزاری دانشجو ها جمهوری اسلامی ایران ( ایسنا ) , در این سال سه کمپانی تولیدکننده کولرهای آبی‌رنگ در مملکت با دریافت وام ها مالی از سابا , با بهبود دو تا شش درجه در مصرف انرژی غالب به ایجاد و عرضه 100 هزار دستگاه کولر آبی‌رنگ با درجه انرژی A شدند که میزان صرفه جویی انرژی هر ساله حاصل از استعمال از این کولرها , افزون بر 41700 مگاوات ساعت است . سرویس کولر آبی مشهد

این موسسه شرکت های در پباده سازی کولرهای یادشده از موتورهای با راندمان بالا و پمپ های کم مصرف استعمال کرده اند ضمن آنکه به مراد هوادهی بیشتر , زاویه حرفه این کولرها هم تغییر و تحول پیدا نموده است .

کولرهای آبی رنگ سرانه مصرف را 50 درصد ارتقا میدهند

رئیس محل کار مدیر مصرف کمپانی آب و فاضلاب استان یزد اذعان کرد : استاندارد سرانه مصرف به ازای هر نفر 150 لیتر در شبانه روز تعریف شده‌است که به کارگیری از کولر‌های آبی‌رنگ قادر است به تنهایی 50 درصد میزان مصرف سرانه را ارتقاء دهد .

به نقل از مجموعه اخذ خبر خبرگزاری دانشجوها جمهوری اسلامی ایران ( ایسنا ) – ناحیه یزد , ( سیاوش پاکدل ( تصریح کرد : مصرف آب کولر به صورت میانگین در 20 ساعت شبانه‌روز 400 تا 450 لیتر است که ولی این میزان با دقت به تعداد ساعتها مصرف متغیر است .

او به‌دنبال به راهکارهایی برای صرفه‌جویی در مصرف آب کولر اعم از نصب سایبان برای خودداری از تابیدن بی واسطه فروغ خورشید , به کار گیری از کولرهایی به رنگ روشن و سپید که بیشترین بازتابش نور و روشنایی را دارا‌هستند , اطمینان از تندرست شناور کولر برای خودداری از سرریز آب , عایق بندی شبکه کولر برای پرهیز از هدر روی سوزوسرما و ارتقاء بازده کولر و همینطور عدم به کارگیری از بدور تند کولر اشاره نمود .

پاکدل درباره با میزان مصرف آب در کولر پایین سایبان گفت : در ذیل سایبان قراردادن کولر ضمن کاهش مصرف انرژی و برخورداری از هوای خنک‌تر از هدر روی اندازه متعددی آب ناشی از تبخیر پرهیز می کند .

این مسئول همینطور به کار گیری از کلیدهای ترموستات و نصب آن‌ها را یکی دیگر از روش‌های مفید در کاهش مصرف انرژی و آب معرفی کرد و افزود : کلیدهای هوشمند این بضاعت و توان را دارا هستند که کولر در ساعت ها معلوم استارت به کار کرده ‌یا از کار بایستد .

تعمیرات کولر آبی در تهران

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس