شما این‌جا هستید
در آوردن جسم از چاه 

لوله بازکنی -

دراوردن انگشتر و موبایل از توالت

Rate this post

افتادن انگشتر در دستشویی مضاعف واقعه می افتد و خارج اوردن آن برای صاحبان شی ءها قیمتی امری کلیدی و حتمی هست . زمانی که انگشتر در دستشویی اهل ایران یا این که خارجی می افتد در سیفون s نظیر سرویس بهداشتی گیر می نماید . درین وضعیت بعضی اشخاص با دست مبادرت به خارج اوردن انگشتر از چاه سرویس بهداشتی می نماید . این دستور شاید سبب ساز رفتن انگشتر یا این که شی قیمتی دیگری مانند ساعت به دورن چاه دستشویی شده و دیگر دسترسی به آن قابلیت و امکان پذیر نباشد . در آوردن جسم از چاه لوله بازکنی منطقه میدان رازی

ساخت وسیله ای برای دراوردن انگشتر از سرویس بهداشتی :

پشنهاد ما به شما برای دراوردن انگشتر از دستشویی ساخت وسیله ای راحت و بی هزینه میباشد که در عمده موردها پاسخگو بوده است .

ابتدا یک شی سنگین وزن مانند یه قطعه سنگ یا این که شیشه با وزن نیم تا یک کیلو گرم پیدا نمایید . و مثل صورت ذیل یک سری سیم و ریسمان به آن متصل نمایید .
انتهای سیم را به جهت خارج بدهید تا طلا جواهرات و یا این که ساعت به آن گیر نماید . رفع بوی بد چاه فاضلاب در منطقه تهران فوری

دراوردن تلفن همراه از دستشویی

متاسفانه در برخی مواقع اشیاء اصلی ما احتمال دارد در چاه دستشویی بیوفتند . بعضی اشخاص در‌این مواقع خویش مبادرت به خارج اوردن آن وسیله از دستشویی می نمایند . هر شی کوچکی شاید به باطن چاه سرویس بهداشتی بیفتند و مارا به دردسر بیندارد .

افتادن انگشتر در دستشویی , افتادن گوشی در دستشویی , افتادن ساعت و یا این که شی ءها قیمتی دیگر در سرویس بهداشتی گهگاه علارغم میل ما فیس میدهد و خارج آوردن شی متبوع سوای آنکه جراحت بدون شوخی به آن وارد شود برای ما دارای اهمیت و اضطراری می‌باشد .

گهگاه هم شاید صابون و یا این که شی جامد دیگری که بها دنیوی برای ما ندارد در چاه سرویس بهداشتی گیر نماید و موجب گرفتی لوله دستشویی شود که درین موقعیت نیاز به امکانات لوله بازکنی برای رفع گرفتگی خوا‌هیم داشت .

خارج اوردن شی ها فرنگی از سرویس بهداشتی :

برای خارج آوردن اشیایی مانند تلفن همراه و ساعت از لوله ی دستشویی نیاز به گیره ی منحصربه‌فرد خواهد داشت . بدترین تصمیم در‌این موقعیت این است که با دست مبادرت به خارج اوردن شی فرنگی از چاه دستشویی نمایید . درصورت وارد کردن دست خویش در دستشویی شاید دست شما در چاه سرویس بهداشتی گیر کرده و عمل را برای شما سختر نماید .

گیره های منحصر و انعطاف پذیری برای خارج اوردن گوشی از چاه سرویس بهداشتی موجود هست که براحتی می توان از آن در موقعیت واجب به کار گیری است . رفع بوی بد چاه حمام و توالت در درختی کرج فوری

در صورتی‌که شی فرنگی کوچک و باارزش باشد مانند : خارج اوردن انگشتر از دستشویی هم می توان از این وسیله استعمال کرد .

البته در‌صورتی‌که که بدین وسیله دسترسی ندارید خوبتر است در‌این وضعیت به یک کمپانی لوله بازکنی با سابقه تماس حاصل نمایید تا در سریعترین زمان و فارغ از اسیب رساندن به دیوارها و سیستم فاضلاب شما مبادرت به خارج کردن گوشی , طلا و جواهرات , ساعت و هر شی دیگری از چاه سرویس بهداشتی نمایند .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس