شما این‌جا هستید
رفع بوی بد فاضلاب 

لوله بازکنی -

دلیل بوی بد فاضلاب در خانه چیست؟

Rate this post

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا این که گاز فاضلاب به درون خانه است . این عطر میتواند همیشگی باشد و یا این که تنها در زمانهای مختلفی به مشام رسد . میتواند دوچندان غلیظ باشد و یا این که بوی رقیقی داشته باشد .  رفع نم و بوی فاضلاب

همان گونه که شما نیز شم نموده اید این عطر می‌تواند بویی مشابه بوی تخم مرغ گندیده یا این که ماهی یا این که جنازه گندیده داشته باشد . قادر است در آشپزخانه , سرویس بهداشتی , گرمابه و یا این که هرجای دیگر از ساختمان به مشام رسد .

بوی بد سرویس بهداشتی را به چه شکل از فی مابین ببریم؟!

در مقاله پیش رو شمارا با ترفندهای اثرگذار آشنا میکنیم که فارغ از ساخت آلودگی و داشتن خطر برای سالمی تان بوهای نامطبوع را از میان ببرید و خانه تان را خوشبو فرمائید .
به نقل از افکارنیوز , زمانی بوهای نامطبوع اذیت تان می نماید , بدون شک دنبال راهی برای خوشبو کردن خانه تان می گردید! گهگاه بوهای نامطبوع در تمامی جا به مشام می‌رسد ; درون گنجه خرقه ها , کمددیواری , سطل آشغال و روی فرش . در مقاله پیش رو شما‌را با ترفندهای مفید آشنا می‌کنیم که فارغ از ساخت آلودگی و داشتن خطر برای سالمی تان بوهای نامطبوع را از میان ببرید و خانه تان را خوشبو فرمائید .

رفع بوی سطل آشغال

سطل آشغال ; یعنی پایگاه بوهای نامطبوع! به ویژه در‌حالتی که تراز بزرگ باشد و هر روز آشغال های آن بدور ریخته نشود . راه‌حل این اختلال , به کار گیری از روغن گیاهی درخت چای و روغن گیاهی اسطوخودوس است . سطل آشغال را بشویید و کم آب فرمائید . روی یک گلوله پنبه , یک قطره روغن گیاهی درخت چای و یک قطره روغن گیاهی اسطوخودس بریزید و ته مرحله قرار دهید . هر زمان که حس کردید مجدد بوی نامطبوع به شما میرسد , این کار را تکرار نمائید . درخت چای ضدعفونی کننده خانگی خوب به حساب آورده می شود که از انتشار باکتری ها دوری به کار می‌آورد .

از فی مابین بردن بوی فرش

فرش , راس تجمع گرد و غبار و بوهای نامطبوع است . راه و روش راه‌حل این اختلال استعمال از روغن گیاهی سیترونلا است . این روغن گیاهی بوهای نامطبوع را از میان میبرد و هوای محیط را از میکروب و آلودگی منزه می نماید . فرش را با توجه جاروبرقی بکشید . ۱۰ قطره روغن گیاهی سیترونلا را با ۱۰ قطره روغن گیاهی اسطوخودوس , ۱۰ قطره روغن گیاهی درخت چای و ۴۵۰ گرم جوش شیرین ادغام نمایید . مخلوط به دست آمده را روی فرش بمالید و پس از ۲۰ دقیقه مجدد جاروبرقی بکشید . لوله بازکنی دکتر اقبال لاهوری 

از دربین بردن بوی سرویس بهداشتی

برای رفع پرسرعت بوهای نامطبوع مکان هایی نظیر دستشویی , هیچ چیز مثل چوب کبریت کارساز نیست . برای این کار کافی است یک یا این که تعدادی کبریت را روشن و بعد خاموش فرمایید . گوگردی که از سوختن چوب کبریت آزاد می شود , بوهای نا مطلوب را جذب و خیلی سرعت بالا از دربین می‌برد .

از در بین بردن بوی نای فضاهای بسته

برای از در بین بردن بوی نا , کافی است یکی پرتقال و کمی میخک تنظیم نمائید . برای این کار , روبانی دور پرتقال ببندید تا بتوانید به راحتی آن را معلق نمایید . بعد از آن میخک ها را در پوست میوه فرو فرمایید . اعتنا داشته باشید میخک ها دوچندان بهم فشرده نباشد , چون در‌این حالت زمانی پرتقال کم آب و توده می شود , می افتد . ترکیبات طبیعی فراری که در پوست پرتقال موجود است , در هوا پخش می شود . میوه را به بازه زمانی یک ماه در مکان کم آب و خنک معلق فرمایید . در صورتی حتمی بود مجدد این کار را تکرار نمائید . اعتنا داشته باشید که به جای پرتقال میتوانید از گریپ فروت یا این که لیموترش هم به کارگیری فرمائید .

از در میان بردن بوی کمددیواری

پوست مرکباتی از قبیل لیموترش , پرتقال , نارنگی و گریپ فروت را بدور نیندازید و برای معطر کردن کمدها , بوفه ها و کابینت ها به کار گیری نمائید . پوست مرکبات دارنده مولکول های معطری است که بوی مطبوعی ساطع می نماید . برای این کار پوست مرکبات را خرد نمایید و درون گونی های نخی یا این که توری بریزید و درون کمددیواری یا این که کمددیواری قرار بدهید . هرازگاهی به آن راز بزنید و در شرایطی که بوی آن از در میان رفته بود , گونی ها را از پوست های نو لبریز نمائید .

از در بین بردن بوهای نامطبوع آشپزخانه

آشپزخانه مکانی است که همواره بوهای نامطبوع و به یادماندنی گوناگونی نظیر بوی گوشتی که سوخته , بوی کلم و بوی پیاز داغ در آن موج میزند . برای رفع این بوهای نامطبوع از روغن گیاهی اکالیپتوس به کارگیری فرمائید . بعداز تمام شدن کار پخت و پز , ۴ الی ۵ قطره روغن گیاهی اکالیپتوس را باطن یک نعلبکی بچکانید و کنار یا این که روی یک وسیله گرمایشی ( نظیر کتری ) قرار دهید . خواهید رویت کرد که همین یک سری قطره , بوی مطبوعی به آشپزخانه تان خواهد اعطا کرد .

از میان بردن بوی فریزر

ماد‌رها و مادربزرگ های ما مدام از جوش شیرین برای ضدعفونی کردن و تمیزکاری خانه به کار گیری می کردند . علاوه بر این , شما می‌توانید برای از در بین بردن بوی نامطبوع سردخانه هم از بی کربنات سدیم یا این که به عبارتی جوش شیرین به کار گیری نمایید . برای این کار ۱۰۰ گرم جوش شیرین را باطن ظرف کوچکی بریزید و در منتخب از یخچال فریزر تان قرار دهید . هر وقت شم کردید مجدد بوی نامطبوع به مشام می‌رسد , این کار را تکرار نمائید . از جوش شیرین برای خوشبو کردن یخچال هم به کار گیری می شود . لوله بازکنی محدوده میدان گلها

رفع بوی بد کفش

برای از فی مابین بردن بوی نامطبوع کفش ها روغن گیاهی نعناع را آزمون فرمائید . این روغن بوی خوشایندی داراست و باکتری هایی را که باعثایجاد بوهای نامطبوع می گردند , تضعیف می نماید . برای این کار در پایان روز , یک سری قطره از این روغن گیاهی را ذیل کفی داخلی کفش بریزید یا این که گذشته از پوشیدن کفش ها , درون آن پودر تالک که دربردارنده ۱۰ درصد روغن گیاهی نعناع است , بپاشید . روغن گیاهی نعناع ضد باکتری و ضد ویروس است . لوله کش در آب منگل جنوب تهران

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس