شما این‌جا هستید

راهنمای کار با سایت

این سایت زیر مجموعه ی سایت فنی کارا بوده و از تمامی قوانین و خدمات و شرایط آن پیروی می کند.

کاربر گرامی به فنی کارا -جستجوگر آنلاین ارائه دهندگان خدمات فنی مجاز- خوش آمدید

ارتباط مستقیم با فنی کار (سرویس کار فنی) بر اساس نیاز و آدرس شما – کمتر از یک دقیقه!

  1. تماس با فنی کارا -> اعلام شهر و منطقه و  اینکه به چه خدمات فنی ای نیاز دارید. (مشکل تان را توضیح دهید)
  2. دریافت و بررسی کد فنی کار -> پیشنهاد یک فنی کار دارای جواز و اعلام یک کد اختصاری به شما (کدی ساده جهت راحتتر به خاطر سپردن) با وارد کردن این کد در منوی رهگیری کد فنی کار، مشخصات کامل فنی کار را مشاهده می کنید .در صورت تمایل و توافق کار خود را به ایشان سپرده و یا در خواست فنی کار دیگری می نمایید.
  3. عقد قرارداد -> برقراری ارتباط  مستقیم و بی واسطه میان شما و فنی کار

توضیحات تکمیلی و تشریح روند فعالیت سایت فنی کارا

در زیر به چگونگی یافتن فنی کار مجاز و دارای تخصص متناسب با نیاز شما میپردازیم:

در بدو ورود به سایت و بعد از مطالعه قوانین کافیست با شماره مندرج در سایت  تماس گرفته و با اعلام شهر و آدرس خود توضیح مختصری در مورد مشکل خود ارائه دهید.اپراتور آنلاین سایت بلافاصله نام نزدیکترین سرویسکار به محل شما و با تخصص خواسته شده به همراه کدی اختصاری  را به شما اعلام میکند.

کد فنی کار را در منوی رهگیری کد فنی کار,  وارد کنید تا مشخصات کامل مانند:

نام و نام خانوادگی

شماره جواز

رسته

عنوان اتحادیه را مشاهده نمایید.

در همین فاصله اپراتور آنلاین سایت جهت جلوگیری از اتلاف زمان با سرویسکار درخواستی شما تماس گرفته و شماره  و مشخصات و سرویس فنی مورد نیاز شما را اعلام میکند و بلافاصله سرویسکار با شما تماس میگیرد.این فرایند نهایتا زیر یک دقیقه زمان میبرد و شما واقعا به سرویس کاری دارای مجوز و با تخصص مورد نظر در کوتاهترین زمان دسترسی پیدا میکنید.

بعد از تماس سرویسکار با شما و اعلام هزینه شما مخیر در پذیرفتن و واگذاری کار خود به ایشان و یا رد کردن سرویسکار و درخواست سرویس کار دیگر هستید.

در این میان سایت مانند ۱۱۸ , تلفن و مشخصات سرویس کاران مجاز را به شما اعلام میدارد و تصمیم گیرنده نهایی جهت عقد قرارداد با سرویس کار شمایید.

سپاسگذاریم.

قالب وردپرس