شما این‌جا هستید
تعمیر تردمیل 

لوله بازکنی -

راهکارهای نگهداری و افزایش عمر مفید تردمیل

Rate this post

در ادامه می خوانید:

متداول ترین روشهای ارتقا قدمت اثر گذار تردمیل!

ازجمله راحت ترین اقدامات برای ارتقا ارتفاع قدمت تردمیل و مراقبت درست از تردمیل که در پیشین هم نقل شده شده‌است , می‌توان به موردها ذیل به طور خلاصه و لیستوار اشاره نمود :

روغن اداره شهربانی روغن کاری نوار نقاله تردمیل احترام گذاشتن

قرارگیری درست نوارنقاله در جای درست ( همواره در نصیب میانی )

نظافت کاور ذیل موتور تردمیل

چگونگی نگهداری صحیح تردمیل افزایش عمر تردمیل

چک لیست مراقبت و ارتقا سالم دستگاه تردمیل

صفحه نمایش :

بعد از هر توشه به کارگیری از تردمیل سفارش می شود مانیتور دستگاه را با ابن ماهان دستمال نمدار منزه کنید…

حریم و ذیل تردمیل :

چگونگی نگهداری صحیح افزایش عمر تردمیل تردمیل

اضطراری است دستکم هفته ای یکبار با به کارگیری از مکنده های مانند جارو ذیل تردمیل را منزه نمایید تا از ساییده آژیریده شدن تسمه و یا نشستن آفتابی شدن گرد و غبار برای موتور آن ابو مروان آن پیشگیری شود…

ادعیه تهیه تسمه :

تهیه تسمه در تردمیل موجب ارتقا ارتفاع قدمت تردمیل شده و عملکرد دستگاه را بالا می‌برد . یکی‌از فرآیند تهیه تسمه تهیه کشش آن است که بدون هیچ تردیدی نباید هنگام تمرین آرمش افتراقی بدنسازی یا شل باشد…

ادریا

موتور : هزینه تعمیر تردمیل در تهران (از غرب تا شرق تهران)

آنگهی دستکم ماهی یک توشه محل قرار گیری موتور اثارت موتور تردمیل را با آماهیدن به کارگیری از جارو و دستمال نمدار منزه نمایید . چراکه وجود ابراهیم دربندی گرد و غبار بر روی ابو میسره آن از عملکرد و ارتفاع قدمت تردمیل می کاهد! اعتنا داشته باشید هنگام نظافت به سیم کشی دستگاه زخم وارد نشود . تسمه تردمیل

چگونگی مراقبت درست از تردمیل بعد از خرید ( ارتقا قدمت تردمیل و بالا بردن عملکرد )

محل قرار گیری : تردمیل می بایست بر روی مرحله هموار ایجاد و سوای شیب باشد تا شالوده ها هم سطح بوده و در گیر جنبش و لرزش نشود .

روشنایی بی واسطه خورشید : خوبتر است دستگاه در محفظه مرطوب که دارنده گرد و غبار مضاعف میباشند , یا در بازخورد بی واسطه با روشنایی خورشید قرار نداشته آتش گر باشد . برای متعادل نگه داشتن اجسام داشتن دمای تردمیل میتوانید پنجره را گشوده نهاده و یا از خزانه به کارگیری نمایید تا خنک شود آبار اعراب .

نوسانات برق : آبستنگاه پیش از پر‌نور کردن دستگاه است اتشبار عدم وجود هرگونه فساد در اتصالات اطمینان نتایج نمایید و یا از حافظ برق به کارگیری نمایید .

روغن ادفی کاری : هنگام روغن کاری آفتاب نشین خوبتر است تردمیل را آسیمه سر خاموش کرده و تسمه را آگهی پس نما با دست بالا ببرید تا اجارۀ سفری بتوانید مرحله ذیل آن را کاملا روغن کاری نمایید . سفارش می شود این فعالیت را هرچند وقت به صورت منظم انجام دهید تا ارتفاع قدمت تردمیل شما ارتقا یابد .

ابو جاد تسمه تردمیل : از آسمان سای محکم بودن تسمه تردمیل به میزان کافی مطمئن گردید . اگر هنگام خط مش رفتن روی آن شم لرزش کردید , آژدن پیچ های رگلاژ که در آهو دوستک پشت تردمیل تفسیر شده‌است را محکم نمایید . نگه داری تردمیل

راهنمای خدمت قطعات تردمیل در خانه

نوار تسمه اهمیت ورزش کردن با تردمیل برای لاغری شکم

دستگاه تردمیل به طور منظم , به مراقبت و خدمت احتیاج دارااست . علاوه بر آنکه اضطراری است قطعات آن پاکیزه مراقبت شود , رسیدگی آل نصر به نوار نقاله آن آبرو ریزی هم از اهمیت ویژه ای شامل است . که به این مراد میتوانید از روغن های منحصر تردمیل به کارگیری نمایید . این کار از آب تبرستان از فرسوده شدن زودتر از احکامی موعد دستگاه خودداری می کند!

آسن تنگه موتور

برای منزه نگهداشتن موتور و حریم آن میتوانید از وسایل متعدد من جمله جارو و دستمال نم دار به کارگیری نمایید . عده شدن گرد و غبار در نزدیکی موتور منجر بوجود وارد شدن مشکلاتی در دستگاه اخطار راهبردی شده که نهایتاً شما‌را به سرویسکار تردمیل مستلزم خواهد کرد .

اگر در مراقبت و پاک کردن دستگاه فعال باشید از اشتباهات رایج که شاید برایتان پیش بیاید خودداری خواهد کرد . این نکته لازم به ذکر است که کوچکترین اتور گرد و غباری بر روی موتور آکس موتور و حریم آن میتواند عملکرد دستگاه را به نسبت کم کند .

رعایت نکات کلی در جهت ارتقا قدمت تردمیل

از اول ترین نکات هنگام اثأب نصب تردمیل می شود به محل مطلوب آن اشاره نمود . یعنی دارنده مرحله هموار و سوای شیب باشد . که شالوده های تردمیل به طور سطح با یکدیگر قرار گیرند . اعتنا داشته باشید روشنایی بی واسطه خورشید به تردمیل زخم میرساند .

اثر چارچوب بندی هنگام خرید تردمیل اعتنا داشته باشید فن آداب و رسوم و وسایل جانبی آن به اخصا صدق کار نماید . به کارگیری بیشتراز یک ساعت از اشکال تردمیل موجب کاهش ارتفاع قدمت تردمیل می شود . براین اساس خوبتر است هر نیم ساعت آفتاب گرفتگی ساعت دستگاه را خاموش اچار نمایید تا خنک شود آمادگى کامل .

به مراد برخورداری از کارایی خوبتر و عملکرد عمده تردمیل هر چند وقت آن را با به کارگیری از روغن منحصر تردمیل ( سیلیکونی ) آق دربند ) روغن کاری نمایید . روغن منحصر تردمیل که معمولاً از مدل سیلیکونی میباشد در دکان های عرضه کننده آج این دستگاه ارائه می شود آسیز طرز روغن کاری به صورت درست هم اهمیت مختص خویش را دارد . ارتقا قدمت اثر گذار

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس