شما این‌جا هستید
رفع بوی بد فاضلاب 

لوله بازکنی -

راه هایی ساده برای عطرآگین کردن منزل و از بین بردن بوهای بد

Rate this post

تا به درحال حاضر اتفاق افتاده که به خانه یک کدام از دوستان عزیز یا این که اقوامتان رفته باشید و از بوی خوش منزل اش لذت برده باشید ؟ یا این که برعکس بوی بد منزل آنان برایتان آزاردهنده باشد ؟ همین رخداد در منزل شما نیز پیش می‌آید . این نوشتار به شما یاری می نماید با راههای بی آلایش منزل ای عطرآگین داشته باشید . تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دقیق زرگنده شمال تهران فوری

1 – پس از خزینه دریافت کردن یا این که شست وشوی طولانی مقطع خرقه

درین محیط یا این که چه بسا شستن فضای خدمت های بهداشتی , معمولا تلفیقی از بوی یکسری مواد شوینده متعدد همراه بخار آب آن محیط چه بسا فضای همسایه آن را در بر میگیرد که خیر صرفا چندان خوشایند نیست بلکه احتمال دارد در باب بعضا ماده شوینده کارکشته مثل اسیدها و وایتکس های ذی‌ربط , نفس گیر و ناگوار باشد . رفع بوی بد

در چنین قوانینی بعد از روشن کردن هواکش و بازکردن پنجره آن گوشه و کنار , فورا یک سری کبریت یا این که یکی شمع در محیط روشن کرده و یکسری دقیقه طاقت نمایید . بعداز طی این مقطع , خواهید مشاهده کرد که‌این استراتژی به چه شکل شگفت آور کار خواهد کرد . چاه بازکنی منطقه ۴ (منطقه چهار)

2 – یک پروژه نگارگری بی موقع در منزل

مدام شایسته ترین زمان برای رنگ کردن درون ساختمان , نصفه اولیه سال است که نیز قابلیت بازکردن پنجره ها موجود است , نیز رنگ زودتر کم آب می شود و نیز بوی حاصل از آن به‌سرعت از منزل بیرون می شود

البته در صورتی‌که در آستانه فصل سوزوسرما ناچار می‌باشید دیوارهای منزل تان را نقاشی کردن فرمائید و نگران بوی حاصل از رنگ آن می‌باشید , لااقل یکی‌از پیشنهادهای ذیل را برای کاهش بوی رنگ به عمل گیرید :
_ لگن یا این که سطلی را از آب مالامال فرمایید و در اتاقی که جدید رنگ شده‌است قرار دهید . آب , بوی رنگ را کاهش میدهد .
_ بعضا ها میگویند در شرایطی که به رنگ یه خرده وانیل طولانی تر فرمایید , بوی آن کمتر می شود . سفارش آنان برای یک قوطی رنگ , ۲ قاشق چای خوری وانیل است . صدق و سقم موضوع با آنهاست ; شما آزمون فرمائید .
_ برخی دیگر عقیده دارا هستند یک‌سری تکه سیب خوراکی را در بشقابی چیده و در فضایی که بوی رنگ در آن پیچیده است , قرار دهید . سیب بوی رنگ را به خویش جذب کرده و آن را به دست‌کم میرساند .

3 _ این روش ها نیز مفید است :

یکی‌از معمولی ترین روش ها برای ازبین بردن یا این که احتمال دارد به معنای دیگر خنثی کردن بوی نا مطلوب ایجادشده در محیط , به کار گیری از اسپری های خوشبوکننده هوا و بوگیرهایی است که به طور کارخانه ای در گونه های و اقسام جور ها و بوها ساخت می گردند .
اما در اینجا میخواهیم یکسری بوگیر خوشبوکننده ساخته شده با دست و خانگی را معرفی کنیم :
1 ) ۲ قاشق چای خوری جوش شیرین را در ۲ واحد اندازه گیری آب حل فرمایید و باطن اسپری بریزید . این مایع را تر و تمیز در هوای اتاق اسپری فرمایید . بدین ترتیب بوی بد جان دار از دربین میرود .

2 ) یک رویه سرعت بالا برای عطرآگین کردن محیط منزل , استعمال از گرماست . شما می‌توانید یک یا این که ۲قطره از اسپری یا این که بو مد نظر تان را روی حباب چراغ لامپ اتاق درحالی که خاموش است اسپری نمائید . آنگاه لامپ را روشن فرمائید . گرمای لامپ بوی بو را در محیط اتاق دور از هم می نماید .

3 ) میزان پاره ای وانیل در کاسه دربردارنده آب بریزید و روی شعله اجاق قرار دهید تا بجوشد . با جوشیدن وانیل , محیط عطرآگین می شود .

4 ) اکنون که فصل سوز و سرما و روشن کردن شومینه است , در حالتی‌که در منزل تان شومینه دارید و از آن برای گرم کردن منزل به کار گیری می‌کنید , سبدی در کنار شومینه قرار دهید و پوست مرکبات مصرفی درطول روز را در سبد انداخته و به مرور در حریق بسوزانید . با سوختن پوست پرتقال , لیموترش و نارنگی بو خوشی در فضای منزل دور از هم می شود .

4 – در‌حالتی که دود سیگار شما‌را آزار می‌دهد البته یک میهمان سیگاری در خانه دارید که تروتمیز درحال سیگارکشیدن است و شما نیز نمی توانید به وی یاد آوری حتمی را بدهید , راهکارهای ذیل را هنگام حضور وی و بعداز خروجش آزمون نمایید : چاه بازکنی و تخلیه چاه شهرک معلم گرگان شبانه روزی

1 ) تعدادی عدد شمع در منزل روشن فرمایید . شمع بوی دود سیگار را خنثی می نماید .

2 ) جمع ای بر این عقیده اند که برای رفع بوی دود سیگار کافی است چندین کاسه دربردارنده یه خرده سرکه را در بخش های متفاوت منزل قرار دهید . سرکه بوی دود را به خیر و خوبی جذب می نماید .

3 ) بعداز خروج میهمان سیگاری از منزل استعمال از ادغام اندازه متساوی آب گرم و سرکه در ظرفی گود اثر گذار است . آنگاه پارچه ای حوله ای را در محلول فرو برده و پس از این‌که پارچه کاملا به‌این محلول آغشته شد , آن را خارج بیاورید و عالی بچلانید . حال پارچه را بر بالای سرتان آراسته حرکت دهید تا ما‌نده دود جان دار در منزل و بوی حاصل از آن پاک بشود .

4 ) زغال روشن هم بوی باقی‌مانده حاصل از دود سیگار را از فی مابین می‌برد . در فیض چندین عدد زغال روشن را در ظرف های فلزی کوچک گذارده و در نقاط متفاوت منزل قرار دهید . یک رویه سرعت بالا برای عطرآگین کردن محیط منزل , به کارگیری از گرماست .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس