شما این‌جا هستید
آموزش 

لوله بازکنی -

رفع گرفتگی سیفون حمام و توالت

گرفتگی سیفون توالت و حمام به دلیل ورود مواد زائد و اضافی مانند مو می باشد و نیاز به لوله بازکنی خواهد داشت. حمام و توالت از جمله مهم ترین بخشهای هر ساختمانی است که ایجاد مشکل در آن باعث ناراحتی ساکنین می شود و آسایش را از آنان سلب می کند. استفاده مداوم و روزمره از توالت و حمام و ورود مواد زائد مختلف به داخل لوله فاضلاب باعث ایجاد گرفتگی در سیفون می شود.

گرفتگی سیفون

گرفتگی سیفون توالت و حمام

همانطور که گفته شد عامل اصلی ایجاد گرفتگی سیفون توالت و حمام مواد زائد و اضافی مانند مو و صابون هستند که پس از ورود به داخل لوله درون سیفون گیر می کنند و با اضافه شدن آنها راه لوله و سیفون گرفته می شود و پس از مدتی کل لوله دچار گرفتگی می شود. جلوگیری از ورود مواد اضافی بهترین روش برای جلوگیری از گرفتگی سیفون لوله فاضلاب توالت و حمام است.

انواع ابزارهای لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی سیفون

گرفتگی سیفون توالت و حمام را می توان با محلول لوله بازکن و یا فنر لوله بازکنی رفع کرد. همچنین امکان استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا نیز وجود دارد ولی استفاده از آن ممکن است مفید نباشد. بهترین وسیله برای رفع گرفتگی های جزئی و ضعیف استفاده از محلول لوله بازکن است. تنها مشکل استفاده از محلولهای لوله بازکنی، خاصیت اسیدی و خورندگی آن است که باعث از بین رفتن لوله می شود. اگر با محلول لوله بازکن نتوان گرفتگی سیفون توالت و حمام را رفع کرد به ناچار باید از فنر لوله بازکن استفاده کرد. فنر لوله بازکن به راحتی می تواند گرفتگی درون لوله را رفع کند و مواد زائد داخل لوله را از بین ببرد. البته دستگاه فنر لوله بازکن وسیله ای نیست که هرکسی داشته باشد و برای استفاده از آن باید با شرکتهای لوله بازکنی تماس بگیرید.

 شرکتهای لوله بازکنی و لوله بازکن های حرفه ای

شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه با استفاده از دستگاههای مخصوص لوله بازکنی مانند فنر لوله بازکن، دستگاه تراکم هوا و انواع محلول های لوله بازکنی به راحتی هر نوع گرفتگی درون لوله و گرفتگی سیفون توالت و حمام را رفع می کنند و مواد زائد را از بین می برند. متخصصین لوله بازکنی و شرکتهای لوله بازکنی براساس تجربه مناسب ترین وسیله برای رفع گرفتگی سیفون را انتخاب می کنند و با آن در سریع ترین زمان گرفتگی لوله و سیفون توالت را رفع می کنند. در عملیات لوله بازکنی تخصص و تجربه حرف اول را می زند. بهترین عملکرد را کسی دارد که بیشترین تجربه و تخصص را در زمینه لوله بازکنی داشته باشد.

 

منبع سایت مجریان امین راهبر

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس