شما این‌جا هستید
حمل نخاله و حمل مصالح 

لوله بازکنی - لوله بازکنی مشهد -

روزانه 5 هزار تن نخاله ساختماني در مشهد جمع‌آوري مي‌شود

Rate this post

مسؤول ستاد ساماندهي ضايعات ساختماني مشهد مقدس بیان کرد : روزمره حدود 5 هزار بدن نخاله ساختماني در مشهد مقدس جمع‌آوري مي‌شود . به نقل از ايسنا , مهندس سجادي افزود : براي اولين توشه در ايران , با ايجاد شعبه بررسي تخلفات بهداشتي در مشهد مقدس , آمار تخلفات نسبت به قبلی كاهش يافت . به گفته وي , ستاد ساماندهي ضايعات ساختماني شهر مشهد تاكنون حدود 3 هزار ماشین را زیر پوشش قرار داده است . مهندس سجادي اعلام کرد : اين ستاد صرفا در شهرهاي بزرگ فعاليت مي‌كند كه در مجموع مشهد از حیث رعايت قوانين و قوانین تعيين شده پس از تهران منزلت نخستین را دارااست . وي افزود : ستاد ساماندهي ضايعات ساختماني شهر مشهد از سال قبل تاكنون اجراي يك سيستم مكانيزه را در شهر مشهد آغاز كرده و در اين سيستم خودروهاي بخش خصوصي با عقد قرارداد مي‌توانند ضمن نصب سيستم جكي روي خودروي خویش , نسبت به حمل و نقل ضايعات به مكانهاي مجاز مبادرت كنند كه اين سيستم براي اولين توشه در ايران اجرا شده‌است . مسؤول ستاد ساماندهي ضايعات ساختماني شهر مشهد در پايان خاطرنشان كرد : با اجراي مصوبه‌اي , شهروندان براي تخريب ساختمان خویش بايد از ستاد رسيدگي به تخلفات بهداشتي جواز بگيرند ; زيرا دريافت نكردن جواز , تخلف محسوب مي‌شود . حمل مصالح

برخورد قاطع با تخلیه غیر مجاز نخاله های ساختمانی بوسیله شهرداری بندرماهشهر

خورنا – داریوش گنجی اظهار کرد : برخورد قاطع وقانونی با کسانی که مبادرت به تخلیه غیر مجاز نخاله ساختمانی درمعابر وحاشیه شهرمی کنند . حمل نخاله در تهران

نائب رئیس سرویس ها شهری شهرداری بندرماهشهر از جریمه و توقیف خودروهای خلاف کار تخلیه غیرمجاز پسماند , نخاله و ضایعات ساختمانی در کناره شهر خبر بخشید . تخلیه نخاله های ساختمانی در معابر ( ممنوع ) جمع‌آوری مکانیزه نخاله‌های ساختمانی کم‌حجم

به نقل از ارتباط ها همگانی شهرداری بندرماهشهر , داریوش گنجی پوراظهار داشت : باپیشرفت روزافزون , رویش جمعیت وتوسعه دولت ها بشری نیاز به ساخت وساز وتوسعه اماکن ارتقا مییابد که‌این فرمان سبب ایجاد روزافزون نخاله ساختمانی شده و به تبع آن مشکلاتی هم درین حوزه بوجود آمده است .

او تصریح کرد : اعم از این مشکلات می‌توان به تخلیه ضایعات عمرانی در محل‌های غیرمجاز اعم از کناره شهر و معابر به وسیله اشخاص فرصت‌طلب اشاره کرد‌ .
ایشان بابیان این که تخلیه غیرمجاز خاک و نخاله و ضایعات ساختمانی علاوه بر تولید اثرات مخرب زیستی محیطی و نازیبایی‌های بصری , آلودگی محیط زیست و بیماری‌های گوناگون را هم به دنبال خواهد داشت , تیتر کرد : از سمت دیگر وجود خاک و نخاله‌های ساختمانی در جوار بلوار ها و معابر شهری قابلیت پیدایش رخداد را مخصوصا در شب ارتقا داده است .
او بااشاره به این‌که طی ماههای پیشین عملیات گردآوری وپاکسازی نخاله های ساختمانی درچند نوبت در کناره معابر انجام شده است اعلام کرد متاسفانه بعداز اقدامات واجب از سمت شهرداری برای پاک سازی محل , مجددا شاهد تخلیه نخاله بوسیله رانندگان وافراد خلاف‌کار هستیم که‌این فرمان رخ شهر را مخدوش ومشکلاتی را مهیا کرده است .
گنجی پور با اشاره به ساخت محل مطلوب تخلیه نخاله های ساختمانی بنا شده در بلوار ۱۷ شهریور نرسیده به کشتارگاه شهرداری , از شهروندان خواست : در صورت ایجاد نخاله های ساختمانی آن را با به کار گیری از خودروهای مجاز به راس گردآوری نخاله بیرون از شهر انتقال دهند او درهمین ارتباط تاکید نمود , درحال عقد قرارداد با صنعت های پتروشیمی هستیم تا از این پس ضایعات تولیدی خویش را به محلی بیرون از شهر که به وسیله شهرداری رقم خورده تخلیه کنند .
نائب رئیس سرویس ها شهری شهرداری بندرماهشهر با تاکید بر این که بعضا راننده‌های خودرو‌های حمل ضایعات ساختمانی , با بی‌توجهی بدین فرمان , نسبت به تخلیه آن در لبه کمربندی‌ها , معابر کم رفت وآمد و مبادی محل ورود شهراقدام مینمایند , هشدارداد , باافرادیکه برخلاف ضابطه مدیر پسماند مبادرت به تخلیه نخاله چه در محدوده شهری وچه در کناره شهر می نمایند وموجب مخدوش شدن منظر شهری شوند , از روش مراجع ذیربط قاطعانه برخورد خواهد شد .
او افزود : با تشکیل اکیپ‌های ویژه , به طور نامحسوس , در همه ساعت ها شبانه‌روز مبادرت به در اختیار گرفتن مسیر ها نموده و با متخلفین برخورد قاطع می شود .
‌گنجی پور در رابطه روش برخورد با متخلفین اظهار‌کرد : اشخاصی که مبادرت به تخلیه غیرمجاز پسماند ساختمانی در مرحله شهر و اطراف آن مینمایند , براساس ضابطه پسماند , علاوه بر جریمه نقدی و توقیف طولانی بازه زمانی اتومبیل , موظف به جمع‌آوری نخاله‌های تخلیه شده میباشند .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس