شما این‌جا هستید
خدمات توالت فرنگی 

لوله بازکنی -

روش نصب توالت فرنگی

Rate this post

در‌این بخش از وبسایت عملکرد شده‌است تا شما دوستان خوب را با روش نصب و فعال سازی سرویس بهداشتی خارجی آشنا کنیم . انگیزه از ارائه این مطالب , تشویق شما دوستان عزیز است تا خودتان نسبت به نصب سرویس بهداشتی خارجی مبادرت فرمایید. خدمات توالت فرنگی لوله بازکنی سوهانک

و در صورت قابلیت و امکان هزینه هایتان را رئیس نمائید ; همینطور از طریق نصب استاندارد سرویس بهداشتی خارجی اطمینان بی نقص داشته باشید .

ابزارهای موردنیاز جهت نصب دستشویی خارجی به شرح پایین است :

چسب آکواریوم آنتی باکتریال به همراه پمپ مرتبط با آن
بوگیر ژله ای سرویس بهداشتی خارجی
سطح ( در صورت مو جود نبودن جام آب )
نخ
ابزار برش ( اره یا این که فرز یا این که شمشیر )
متر
لوله به مقدار قطر لوله خروجی سرویس بهداشتی خارجی در کف خزینه

اعتنا : در صورت کمبود پمپ چسب آکواریوم می توان از آچار یا این که نوع چکش به کارگیری کرد .

گزینش میزان طول لوله دستشویی خارجی از کف توالت یا این که خزینه

همان طور که در صورت شماره 2 معین شده‌است ابتدا بوگیر دستشویی خارجی را فارغ از این‌که کاغذهای حافظ چسب آن کنده شود را در نصیب خروجی دستشویی خارجی قرار داده و لوله نیز قطر لوله کف خزینه را روی بوگیر نگه داشته و از فرد دیگری می‌خواهیم تا هر دو را سفت به دستشویی خارجی نگه دارااست . بعد از آن همانند روش نشان داده شده در صورت شماره 2 , با به کار گیری از نخ محل برش لوله پلیکای کف خزینه را اندازه­گیری میکنیم .

نکته 1 : در هنگام به کار گیری از نخ برای گزینش محل برش لوله , توجه نمائید که نخ حتما از طرفین به حاشیه و یا این که انحنای دستشویی خارجی ( نشیمنگاه سرویس بهداشتی خارجی ) مماس باشد .

نکته 2 : میزان ظریف برش لوله سرویس بهداشتی خارجی دقیقا همانگونه که در صورت شماره 2 نیز مراعات می شود از ( محل اتصال نخ به لوله پلیکا ( تا ( محل اتصال لوله پلیکا به بوگیر دستشویی خارجی ( می­باشد .

نکته 3 : اعتنا فرمائید که محل قرارگیری دستشویی خارجی می بایست به طور کامل مرحله باشد . در حالتی که محل متبوع سطح نباشد می­بایست مرحله را به وسیله سیمان سپید و خیلی نازک سطح کرد و آنگاه نسبت به مشخص و معلوم کردن طول لوله کف گرمابه و برش آن مبادرت نمود . کندن چاه استانبول مرکز تهران

برش لوله پولیکای کف خزینه برای سرویس بهداشتی خارجی

با مشخص و معلوم شدن میزان ظریف طول لوله پولیکای کف گرمابه جهت قرار دریافت کردن دستشویی خارجی روی آن توسط اره و یا این که فرز ( همانند صورت شماره 3 ) نسبت به برش لوله مبادرت میکنیم .

بعد از برش لوله محل قرار به چنگ آوردن سرویس بهداشتی خارجی روی کف گرمابه و همینطور ذیل دستشویی خارجی را از وجود هر نوع رطوبت و خاک منزه می‌کنیم . بعد بوسیله چسب آکواریوم جهت سفت شدن اتصال بوگیر دستشویی خارجی به کف خزینه و لوله پولیکا , اطراف لوله را با چسب آکواریوم لبریز می‌کنیم ( صورت شماره 4 ) .

دقت : اکثری از نصابان سرویس بهداشتی خارجی این نصیب از روند نصب را انجام نمی­دهند و فقط به چسب جانور در نزدیکی بوگیر دستشویی خارجی اکتفا می نمایند .

به کارگیری از چسب آکواریوم برای سرویس بهداشتی خارجی

به دنبال کار , به آرامی کاغذهای حفظ کننده چسب اطراف بوگیر دستشویی خارجی را کنده و در روی لوله پولیکا قرار میدهیم ( صورت شماره 5 ) .

بعداز قرار دادن بوگیر سرویس بهداشتی خارجی در محل لوله مجددا از آغشته شدن بدون نقص پایین بوگیر به چسب اطینان حاصل می‌کنیم . آنگاه دستشویی خارجی را همان طور که در صورت شماره 5 نشان داده شده‌است روی زمین خوابانده ( طوریکه با برگرداندن آن مطمئن باشیم که خروجی سرویس بهداشتی خارجی دقیقا باطن بوگیر دستشویی خارجی قرار می‌گیرد . گذشته از قرار دادن سرویس بهداشتی خارجی بر روی بوگیر , همان گونه که در صورت شماره 5 نیز مراعات می شود , محل های قرار به چنگ آوردن سرویس بهداشتی خارجی بر روی زمین را با چسب آکواریوم آغشته می‌کنیم . در غایت سرویس بهداشتی خارجی را با توجه و ادب بر روی بوگیر سرویس بهداشتی خارجی چرخانده و سرویس بهداشتی خارجی را سمت زیر فشار می‌دهیم .

نکته : با دقت به این‌که در فرآیند گذشته طول لوله پولیکا را دقیقا میزان گیری نموده اید می‌بینید که دستشویی خارجی به طور کامل ظریف و سوای لرزش روی بوگیر سرویس بهداشتی خارجی قرار می‌گیرد . در غایت نیز می‌توانید از سطح بودن دستشویی خارجی بوسیله ابزار مرحله یاری بگیرید . در صورت فقدان ابزار مرحله می توان از استکان آب هم به کارگیری کرد . لوله بازکن گلشهر کرج شبانه روزی

به کار گیری از مرحله برای تهیه دستشویی خارجی

اعتنا : مرحله نبودن سرویس بهداشتی خارجی , نیز نشستن روی آن را خلل می‌نماید و نیز استاندارد میزان آب باطن مخزن را با خلل مواجه کرده و چه بسا قابلیت دارااست سبب ساز به ریزش آب از مخزن شود و شمارا ناچار به کاهش تراز استاندارد آب درون مخزن نماید .

در پایان به وسیله انگشتان دست اضافات چسب آکواریوم را از اطراف سرویس بهداشتی خارجی گرفته و با دستمال پاک و به آرامی روی آن بکشید تا تماما منزه شود .

به صورت خلاصه پروسه نصب دستشویی خارجی به شرح تحت است :

مهیا کردن وسایل و ابزارهای مایحتاج جهت نصب
اطمینان از سطح بودن محل قرارگیری سرویس بهداشتی خارجی
میزان گیری میزان طول لوله پولیکای کف خزینه
پاک و کم آب کردن محل قرار گیری دستشویی خارجی
آغشته کردن اطراف لوله پولیکا از چسب آکواریوم
ایجاد کردن بوگیر سرویس بهداشتی خارجی و قرار دادن آن روی لوله پولیکا و اطمینان از تسلط شدن اطراف آن از چسب آکواریوم
آغشته کردن بدون نقص محل نشیمنگاه های دستشویی خارجی بر روی کف گرمابه
قراردادن بی نقص سرویس بهداشتی خارجی بر روی بوگیر و فشار دادن آن
اطمینان از مرحله بودن و لق نبودن دستشویی خارجی
آب بندی بدون نقص اطراف سرویس بهداشتی خارجی
اعتنا 1 : اعتنا فرمائید که تا 1 روز تمام اطراف سرویس بهداشتی خارجی تر نشده و همینطور از آن استعمال نشود . نشستن و یا این که جنبش دادن آن , دستشویی خارجی را از آب بندی بیرون می نماید . با سپری شدن این برهه زمانی و یا این که چه بسا بیشتر , نسبت به نصب شیر پیسوار و شیلنگ محل ورود آب و تهیه و تنظیم تراز استاندارد آب مخزن مبادرت فرمایید .

دقت 2 : توجه نمائید به هیچ وجه سرویس بهداشتی خارجی را توسط پیچ و ابزارهای شبیه که نیازمند ترک کردن کف خزینه و زخم رساندن به ایزولاسیون کف خزینه است به کارگیری نکنید .

اعتنا 3 : به خواسته خودداری از ورود حشره ها و آب از محل ترک های مو جود در کف دستشویی خارجی ( ترک هایی که راجع به بالا به آن اشاره شد و جهت پیچ کردن سرویس بهداشتی

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس