شما این‌جا هستید
تعمیر داکت اسپلیت سرویس داکت اسپلیت نصب داکت اسپلیت 

لوله بازکنی -

شرايط استفاده از خدمات گارانتی دستگاه داکت اسپلیت به همراه مزایا و معایب داکت ها

Rate this post

امروزه مشتریان تمایل دارند آپارتمانشان به جای کولر گازی داری داکت اسپلیت باشد . اما برخی ها مزایا و معایب داکت اسپلیت را نمی دانند که ما روز جاری برای شما معایب و مزایای داکت اسپلیت را توضیح می‌دهیم .

مزایای داکت اسپلیت نسبت به کولر گازی :

داکت اسپلیت درون سقف کاذب می بایست نصب شود پس مصرف کننده دستگاه را نمیبیند و این یک حسن است و ظواهر ساختمان را زشت نمی‌کند و همینطور لوله ها دستگاه در سقف کاذب نصب میشود و چشم نمی شود .

دو‌مین مزایای داکت اسپلیت آن هست که علاوه بر سیستم گرمایش خویش دستگاه که بوسیله گاز , گرما ایجاد میکند , لوله های پکیج نیز بوسیله کویل آب گرم به داکت اسپلیت نصب میشود که گرمای زیاد خوب داراست و در این صورت مصرف کننده دیگر نیازی نیست که بابت گرم کردن اتاق پول برق دوچندان بدهد چون سیستم بوسیله پکیج گرما می سازد و کمپرسور از مدار بیرون میشود .

سومی مزایای دستگاه داکت اسپلیت آن است که دستگاه بوسیله شبکه هایی که نصب می شود هوا را باطن اتاق پخش می‌نماید و باد بدون واسطه به اشخاص نمیخورد

دستگاه داکت اسپلیت

معایب داکت اسپلیت نسبت به کولر گازی :

مهمترین عیب داکت اسپلیت این است که داکت اسپلیت نسبت به اسپلیت صدای بیشتری به وجود می آورد , و مهندسین طراح بایستی هنگام ساخت سی اف ام اتاق اندازه گیری شود و شبکه ها را طبق آن نصب نمایند که دستگاه صدای متعددی ندهد . اما متاسفانه بیشتر موسسه ها این مورد را مراعات نمیکنند و بعداز اتمام کار به ایراد میخورند .

شرایط استفاده از سرویس ها گارانتی

خدمات بعداز فروش چیلر , مینی چیلر , و . . .
۱ – کمپرسور و همه قطعات فنی در زمان مقطع ضمانت دستگاه صرفا یکبار به طور گارانتی تعویض خواهد شد .
۲ – همه دستگاههای پکیج فاقد ترموستات و المنت حرارتی هستند .
۳ – بدنه , کادر , کلید , ریموت در دست گرفتن و بقیه قطعات ظاهری , شکستگی و بطور کلی خلل به‌وجود آمده در اثر نوسانات برق , عدم توجه در استفاده و محافظت و همینطور خرابی های ناشی از حمل ونقل دستگاه شامل ضمانت نیست و بیرون از عهده و مسئولیت کمپانی است .
۴ – نصب , جابجایی و هرگونه تعمیر درمدت ضمانت تنها بوسیله نمایندگان مجاز و با هماهنگی مرکزخدمات مشتریان انجام می شود , در غیر اینصورت ضمانتنامه از سکو اعتبار ساقط خواهد شد .
۵ – اجرت نصب مدلهای اسپلیت رایگان میباشد . خواسته از نصب رایگان , عدم پرداخت حقوق و دستمزد نمایندگان مجاز کمپانی است که کولر را از درون کارتن خارج کرده و در محلی که از پیش به وسیله خریدار با شخصیت مهیا شده‌است مستقرنموده و بعد از نصب دستگاه فرنگی و داخلی در محل مطلوب , اقدام به انجام وکیوم خطوط لوله کشی , اتصال لوله کشی مسی به دستگاه و اتصال کابلها , آن را فعال‌سازی میکنند .
۶ – هزینه ساخت مبنا , لوله های مسی و عایق , کابل کشی , فیوز و انتقال لوله تا محل نصب , شیار کنی , سوراخ کاری و انجام شغل های دکوراتیو به عهده خریدار با شخصیت می‌باشد .

دستگاه داکت اسپلیت
۹ – دستگاهای اسپلیت تک الکتریک و میدیا دارای ۵ متر لوله رایگان می باشند .
۷ – اجرت نصب کولرهای پنجره ای , سیستم های VRF , حرفه کویل و پکیج ها به عهده مشتری می باشد .
۸ – رویدادها غیر مترقبه مثل حریق سوزی و ز‌لزله و شارژ گاز در صورت پوسیدگی و آسیب دیدگی فیزیکی دستگاه بیرون از عهده و مسئولیت شرکت است .
۹ – شارژ گاز دستگاه در صورتیکه ناشی از تعویض کمپرسور باشد به مقطع ۶۰ ماه در غیر اینصورت به دوران ۶ ماه دربرگیرنده ضمانت می گردد .
۹ – نصب دستگاه در محل غیر استاندارد و آلوده و کثیف به مواد شیمیایی و اسیدی که سبب ساز خوردگی و پوسیدگی قطعات دستگاه می شود دربرگیرنده ضمانت نمی باشد .
۱۰ – واحد گارانتی از پذیرش نمودن کارتهای مخدوش و خودکار خورده , ناقص و یا ناخوانا معذور می باشد .
۱۱ – دستگاهای نصب شده در هر فصل کاری نیاز به سرویس دارا هستند . در بخشها جوی غیر مناسب و دارای غبار محلی زیاد , سرویس های ادواری می بایست در زمان های کوتاهتری انجام گیرد .
۱۲ – در صورت نیاز به تعمیرات , ارائه کارت ضمانت به همراه آخرین فاکتور سرویس الزامی است .

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس