شما این‌جا هستید
یدک کش و حمل خودرو 

لوله بازکنی -

شرایط حمل خودرو مسافران با قطار برای ایام عید باستانی

Rate this post

خبرگزاری عجم : موقعیت حمل خودرو مسافران با قطار برای روزها عید باستانی + جدول ارزش مسیر‌ها

حمل ماشین با قطار از تسهیلاتی است که در کنار کاهش مصرف حامل‌های انرژی , به کاهش ساخت آلایند‌ه‌های زیست‌محیطی و کاهش سوانح رانندگی در جاده‌ها می‌انجامد ضمن آنکه برای مسافران هم فراوان مقرون به صرفه است .  خودرو بر
به نقل از خبر نگار اقتصادی خبرگزاری عجم حمل ماشین ‌با قطار , از تسهیلاتی است که برای مسافران سیستم ریلی مرزوبوم در لحاظ گرفته شده‌است .

این مسئله در کنار کاهش مصرف حامل‌های انرژی , به کاهش ساخت آلایند‌ه‌های زیست‌محیطی و کاهش سوانح رانندگی در جاده‌ها می‌انجامد ضمن آنکه برای مسافران هم فراوان مقرون به صرفه است .

مسافران نوروزی می توانند هنگام تنظیم بلیت قطار , با ارائه کارت اتومبیل , واگن حمل اتومبیل را هم تعیین کرده و ماشین فردی را با خویش به مقصد منتقل نمایند .

* اقداماتی که برای حمل اتومبیل در قطار بایستی در مبدأ بوسیله مسافران انجام شود‌

‌ساعت جنبش نوشته شده روی بلیت حمل اتومبیل , آخری زمان قبول ماشین جهت اعزام از مرجع جنبش بوده و آغاز قبول اتومبیل از ساعت 8 صبح روز جنبش قطار انتخاب می‌‌شود . شرایط حمل خودرو مسافران با قطار برای ایام عید باستانی

جهت خودروهای عبوری از پایانه تهران , اضطراری است بلیت حمل اتومبیل در مسیر دوم , با یک روز مسافت از روز ورود قطار حمل اتومبیل به تهران صادر شود , مثلا در مسیر تبریز – کرمان , در حالتی که که ورود قطار حمل اتومبیل از تبریز به تهران ‌بامداد روز دو‌شنبه باشد , می بایست بلیت تهران – کرمان برای روز سه شنبه صادر شود ; با رفع محدودیت پایانه تهران , این مسافت هنگامی کاهش خواهد یافت .

برای دستیابی به مرحله ایمنی بیشتر , میزان بنزین جانور در مخزن سوخت خودروهای تحویلی ‌در هنگام تحویل به انبار بار جهت بارگیری به واگن‌های خودروبر‌ نباید بیشتر از یک چهارم حجم باک باشد ; رعایت این بند کاملاً لازم است .

به نظر ضرورت رعایت موردها ایمنی خودروها , «سر باطری» در منشا جدا و در مقصد مجدداً نصب میشود .

قابلیت و امکان حمل ماشین با طول بیشتراز 158 سانتی متر و همینطور پهنا بیشتراز 180 سانتی متر‌ ( اکسل پهن ) با واگن حمل ماشین نیست و رعایت این بند در هنگام خرید بلیت حمل اتومبیل تماما حتمی است .

از قبول هرگونه وسائل و اسباب مازاد ‌غیر از جک و زاپاس ‌در باطن ماشین دوری میگردد و هیچگونه ادعایی در این سمت در هنگام تحویل ماشین به صاحب پذیرفته نمی شود .

از صاحبان خودروهای اعزامی تقاضا می گردد , راجع‌به وجود هر مدل نقص و یا این که آسیب‌دیدگی گذشته و یا این که کسری اثاثیه خودروهای اعزامی با مسئولان اعزام‌ همیاری و هماهنگی حتمی داشته باشند تا در مقصد با مشکلات عدیده مواجه نشوند .

برای خودروهای «صفرکیلومتر» که هنوز شماره نشده‌اند , 6 رقم انتها شماره شاسی به جای شماره پلاک درج می گردد ; همینطور ارائه کاغذ فروش , هنگام تحویل خودرو‌ الزامی است .

برای ارسال خودروهای سازمان‌ها داشتن معرفی از اداره الزامی است .

برای خودروهای گذر موقت و عبوری , صادر شدن بلیت با شماره پلاک گذر موقت ‌فقط تا پیشین از به اتمام وصال زمان جواز عبور , مجاز است .

ارائه اسناد شناسایی صاحب , مدرک و کارت مالکیت ماشین , هنگام تحویل دادن و تحویل به چنگ آوردن آن الزامی است .

حق بیمه اتومبیل برمبنای درصدی از قیمت ماشین به طور غیروابسته محاسبه و در حین قبول ماشین اخذ خواهد شد .

قبول خودروهای ‌معیوب‌ و تصادفی امکانپذیر نبوده و صرفا خودروهای روشن ( فعال ) پذیرفته می شود .

* اقداماتی که برای حمل ماشین با قطار بایستی در مقصد انجام شود‌

درخواست کننده بایستی به محض اطلاع از ورود ماشین به مقصد نسبت به ترخیص و تحویل ماشین با در دست داشتن مدارک مثل کارت خودرو و کارت شناسایی معتبر‌ مبادرت نماید , در غیر این صورت بعداز 24 ساعت نخستین تا 6 روز , روزمره 15000 ریال و از روز هفتم به آن‌گاه روزمره 30000 ریال بابت حق توقف و هزینه انبارداری محاسبه و اخذ خواهد شد .

برای تحویل اتومبیل ارائه کارت شناسایی دارای اعتبار فرد معرفی شده در بارنامه حمل اتومبیل که در مبدا کامل شدن شده الزامی است و از تحویل ماشین به اشخاص غیر و سوای مدارک ‌خودداری خواهد شد .

در صورت تأخیر در تحویل ماشین در مقصد بعد از 24 ساعت تاخیر در تحویل ماشین 50 درصد کرایه رجوع و برگشت داده می گردد و در صورت عدم تحویل اتومبیل در مقصد 100 درصد کرایه رجوع داده می‌گردد . حمل خودرو

* حالت استرداد بلیت حمل ماشین با قطار

استرداد 90 درصد بهای بلیت تا ساعت 12 دیروز از جنبش انجام می گردد .

استرداد 70 درصد بهای بلیت از ساعت 12 روز گذشته از تکان تا 3 ساعت باقیمانده به تکان انجام می گردد .

استرداد 50 درصد بهای بلیت از 3 ساعت ما‌نده به جنبش تا زمان جنبش انجام می‌گردد .

بعد از جنبش مندرج روی بلیت و بارگیری اتومبیل بلیت حمل ماشین قابل استرداد نیست .

* جند نکته واجب در رابطه حمل اتومبیل با قطار‌

برای اخذ ضرر و زیان تاخیر , متقاضیان‌ می‏توانند با به همراه داشتن اصل جنازه بلیت و کارت شناسایی دارای اعتبار با مراجعه به یکی نمایندگی های فروش بلیت کمپانی رجا نسبت به اخذ زیان مبادرت نمایند . ‌

درصورت مفقود شدن بلیت حمل ماشین طبق ضوابط بلیت المثنی صادر میشود .

داده ها مایحتاج حمل اتومبیل با قطار دربرگیرنده مورخ و ساعت تکان , حالت تحویل اتومبیل و از این قبیل برروی ورقه بلیت درج میشود . یدک کش خودرو تهران | خودرو بر (خودروبر) نیسان یدک کش | جرثقیل حمل خودرو

در مسیر های ترکیبی که ارزش تصویب شده ندارد‌ حاصل عده بهای تصویب شده بلیت حمل ماشین مسیرهای ذی‌ربط ‌که بهای تصویب شده بلیت حمل ماشین دارد‌ تحت عنوان ارزش تصویب شده یک طرفه گزینش میشود .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس