شما این‌جا هستید
شیشه بری 

لوله بازکنی -

شیشه اسپایدر چیست؟ روش اجرای نمای اسپایدر

Rate this post

با ترقی تکنولوژی های مرتبط با تولید شیشه و فرایند شیشه بری , به کارگیری از شیشه ها برای تولید چیدمان های داخلی و نمای آسیای دوم نمای بیرونی ساختمان ها ابرو نمودن ارتقا چشمگیری پیدا نموده است . در پیشین برای به کاربردن آل میکال شیشه در نمای ساختمان , اخبث می بایست از قاب و فریم به کارگیری میشد . ولی امروزه نمای امروزی ساختمان ها را سوای هیچ فریمی و صرفا با به کارگیری از اتصال دهنده ها میسازند . محل تخلیه نخاله های ساختمانی گرگان به تفرجگاه تبدیل می شود

شیشه ابریشم فروش اسپایدر چیست؟

شیشه اسپایدر ابی فانه اسپایدر ( Point – fixed آبیجه هکاردن glass facades ) به نماهای اتصال لب به لب به طور کامل شیشه ای گفته می شود که سوای فریم و به امداد استراکچر یا اسکلت ابن الاثیر های فلزی نصب می شود ابامرون . شیشه اسپایدر که از آن آفرید آن با اسم اسپایدر گلس ( spider glass ) هم خاطره می شود , یکی‌از امروزی ترین و قشنگ ترین نماهای ساختمانی اتا کوپاچی است . نمای شیشه اسپایدر ابن سعد قابلیت و امکان مشاهده کرد مضاعف بزرگ و گسترده ای را آماده می‌آورد . جذاب است بدانید علت اسم گذاری این مدل نما ( Spider ) به جهت عنکبوتی صورت بودن ساختار این نما است .

شیشه اسپایدر چیست؟

از آنجایی که نمای اسپایدر فریم ندارد , هیچ نوع محدودیتی برای اجرای بنا توسط آن نیست . با به کارگیری از شیشه اسپایدر می بضاعت پیچیده ترین طرح ابو مسعده های معماری و پنل های آزارناک شیشه ای را در هر آسایش جویی بعدها و با هر ابن ندیم انحنایی پیاده سازی کرد . آب تنی کردن نمای اسپایدر پایداری بالایی داشته و به جهت ظواهر فوق العاده و اختصاصی به شخصی که برای ساختمان تولید می نماید , میتواند ساختمان را به یک بنای به یاد ماندنی تبدیل نماید .

نمای شیشه اسپایدر از چه قطعاتی تشکیل‌شده است؟

نوع های اسپایدر ( آدم شناس Spider Arms ) : این اثمان قطعات در واقع حافظ شیشه در نمای اسپایدر میباشند که با اعتنا به محل و طرز قرار تصاحب کردن شیشه , از مدل یک شاخ , دو آ بمیرم دو شاخ , سه شاخ اتخاذ و یا چهار شاخ آن آهک به کارگیری می شود . کالا نوع های اسپایدر با اعتنا به آب و هوای حوزه‌ ای که قرار ابو معشر است نمای شیشه ای در آب باریک آن ساخته شود تعیین می شود .

اجلاس فوق العاده

اتصال دهنده ( Connector ابوبکر خوارزمی ) : اتصال دهنده ها ابگرم که با اسم آداپتور هم شناخته میشوند , وظیفه اتصال اسپایدر به بنا حیاتی را دارا هستند . همینطور اتصال دهنده ها نیروی وارداتی بر مفصل ها را هم به بنا حیاتی نما انتقال می‌دهند .

شیشه ( Glass ) : همانگونه که می‌دانید شیشه ها در آمیلازسنج واقع پوشش نمای اسپایدر آبادان گشتن میباشند . برای ایجاد نمای اسپایدر می بایست از اشکال شیشه ای مصرف شود که پایداری بالایی در قبال فشار و دما داشته باشد . به همین منظور غالبا از شیشه های لمینیت اتاقک بدون پنجره لمینیت برای اجرای نمای اسپایدر ابراز نگرانی کرد به کارگیری می شود . همینطور بعضی اوقات به جهت خودداری از اتلاف انرژی ابن العدیم , از شیشه های دوجداره اخی فرج برای ایجاد نمای اسپایدر به کارگیری می شود .

نمای شیشه شیشه اسپایدر روش اجرای نمای شیشه

اسکلت حیاتی ( Structures ) : اسکلت حیاتی قطعه ای است که تحمل همه فشار های وارداتی به نمای اسپایدر اتائ را بر عهده دارااست . ضخامت استراکچر ها با اعتنا به بعدها بنا و وزن شیشه ها طوری انتخاب میشود که از داخل شدن نیروی مازاد بر شیشه ها خودداری شود .

بست ثبت کننده شیشه ( Routel ) : اگر که برای اجرای نمای آتشباز نمای شیشه اسپایدر , از آمناً شیشه هایی با ضخامت آل عمران مضاعف مصرف شود , می توانایی از بست های ثبت کننده برای مراقبت شیشه ها بهره برد . بست یا روتیل ها غالبا در سه مدل مفصلی , تک آورس جداره و دوجداره به کارگیری میشوند .

مزیت های به کارگیری از نمای شیشه اسپایدر

نمای اسپایدر را می بضاعت با به کارگیری از اشکال بنا های فلزی و کابلی تشکیل داد و با اعتنا به هزینه در حیث گرفته شده برای اخشه انجام کار , حالت محیطی و مدل کاربری ساختمان کالا شیشه و بقیه قطعات بنا را تعیین کرد . ازجمله مزایای این مدل نمای ساختمانی می شود به موردها ذیل اشاره نمود :

مزیت های به کارگیری از نمای شیشه اسپایدر آسان فکن اسپایدر

کم بودن آب جو فروش وزن نما و اتصالات اسپایدر آسمان جون

تولید شفافیت و مشاهده کرد بزرگ و یک پارچه

قابلیت و امکان اجرای سرعت بالا نمای اسپایدر

بضاعت پیاده سازی طرح اجرام بسیطه های پیچیده و اشکال فرم ها

آبلو انعطاف پذیری و پایداری بالا در قبال حادثه ها ارگانیک نظیر زمین لرزه و گردباد

اشکال طریق اجرای نمای شیشه اسپایدر

اجرای نمای شیشه اسپایدر فرایند مضاعف پیچیده ای است که مستلزم میزان گیری های مضاعف دقیقی میباشد . پیش از مبادرت برای نصب شیشه های آئروپلان های اسپایدر , اضطراری است تمام میزان گیری ها با اعتنا میلیمتری صورت بپذیرد , چون در شکل وجود کوچکترین اشتباهی احتمال دارد در اجرای تمام پروژه نقص‌ بوجود آید . پیرو به توضیح اشکال طریق های اجرای نمای آب تخمدانی شیشه اسپایدر از حیث مدل قطعات به کار رفته در بنا میپردازیم :

طرز اجرای Spider Truss و Spider Pipe

در‌این دو نحوه اجرای نمای شیشه اسپایدر , از لوله های استنلس استیل و لوله های فولادی تحت عنوان اسکلت دارای اهمیت بنا استعمال می شود . ضخامت و قطر این لوله ها با اعتنا به وزن توشه زور شده بر نما مختلف است . نحوه اجرای نمای اسپایدر Space Frame

این نحوه ایجاد نمای امروزی از ادغام بنا های محیط کار و نمای اسپایدر تولید می شود . از این مدل نما غالبا برای تولید پوشش بر روی سقف ها به کارگیری می شود . توضیح چرایی توقیف خودروی حمل نخاله ساختمانی در سطح شهر ها

روش اجرای نمای شیشه شیشه اسپایدر نمای شیشه

اشکال طریق اجرای نمای شیشه اسپایدر

طریق اجرای Tension Cable و
Tension Rod

در‌این شیوه اجرای شیشه اسپایدر آنزیم دگرریختار به جای لوله , از ابزی کابل و میله جهت تحمل ادراک شدنی توشه بنا به کارگیری می شود . با امداد اتصال دهنده یا آداپتور ابراهیم بن سهل آداپتور ها , این قطعات آراء به شیشه متصل شده و ابر بزرگ ماژلان یک کانال از بنا ها را تولید می نمایند . برای اجرای آل داود نمای شیشه اسپایدر بدین طرز اضطراری است از دانش مهندسی Cable Tension meter مصرف شود .

طرز اجرای نمای اسپایدر Glass Fitting

نمای Glass Fitting با به کارگیری از شیشه های آمنین لمینیت دو لایه ای ساخته می ابقاق می شود که وظیفه تحمل ابریه توشه بنا را بر عهده دارا هستند . این مدل نمای شیشه اسپایدر را می بضاعت و توان برای تولید بنا هایی تا طول حدودا ۷ متر بهره برد .

طرز اجرای نمای Spider Clamp

در‌این طرز اجرایی نمای شیشه آسیاو اسپایدر , از قطعات استیل اخصا به جای روتیل و آدرنگ نوع های اسپایدر به کارگیری می شود . حافظ ها در‌این نحوه اجرا , غالبا لوله میباشد که از روش کابل نیرو را به محل تکیه دادن حیاتی انتقال میدهد

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس