شما این‌جا هستید
شیشه بری 

لوله بازکنی -

شیشه هوشمند سوییچ دار چیست و چگونه کار می کند؟

Rate this post

شیشه هوشمند کلید دار چیست؟

به نوعی از شیشه های هوشمند که می توانایی اندازه مبهوت و روشن بودن آن‌ها را صرفا با به کارگیری از یک کلید تغییر و تحول اعطا کرد , شیشه هوشمند کلید دار میگویند . در واقع با به کارگیری از این شیشه ها شما میتوانید اندازه نوری را که از روش شیشه وارد می شود آرگونات ها شود , به راحتی ادم حریص وکثیف در دست گرفتن نمایید . این مدل شیشه را می بضاعت با اعتنا به کاربردی که دارااست به صورت های متعدد نظیر منحنی یا صاف ساخت کرد و یا با به کارگیری از طریق های متعدد شیشه بری طرح های متفاوتی از شیشه هوشمند را تشکیل داد .

غالبا از شیشه هوشمند کلید دار در مکان هایی به کارگیری می شود که احتیاج به تولید اطراف محرمانه و محاسبه بر محفظه خارج به طور همزمان موجود است . به صورت نمونه شما می توانیداز این مدل شیشه , برای تولید اتاق مدیر در سازمان ای به کارگیری نمایید . فرد مدیریت میتواند در هر هنگامی که اضطراری بود با روشن کردن شیشه کارایی پرسنل خویش را ذیل حیث بگیرد و در مواردی که نیاز به اطراف محرمانه موجود است , به عنوان مثال جلسات کاری , شیشه هوشمند کلید دار را مبهوت نماید .

شیشه هوشمند کلید دار چیست؟

در تولید شیشه هوشمند کلید دار از چه تکنولوژی مستعمل است؟

در فرآیند ساخت و تولید شیشه های هوشمند کلید دار از تکنولوژی پلیمر دور از هم کریستال مایع ( آرد خانگی Polymer Dispersed Liquid crystal یا اثنا عشریات به اختصار PDLC ) ابغا و ابغائ به کارگیری می شود . این احمقانه این تکنولوژی محیطی را آشکارساز انتهای قطار آماده می‌آورد که در آن می توانایی با عرصه الکتریکی , پراکندگی روشنایی را تهیه کرد . PDLC به طور یک لایه در محیطی پلیمری , فی مابین دو لایه شیشه قرار میگیرد . بعد این شرکت ذیل یک عملیات حرارتی و فشاری به طور کامل همگن می شود آزمون جامدات ته نشینی پذیر .

از آنجایی ابو لقیط که ضریب باخت کریستال مایع مطابق ابو جهینه با پلیمر نیست , روشنایی به طور تصادفی منتشر شده و شیشه هوشمند مبهوت می شود . اما اگر که شیشه هوشمند در وضعیت مبهوت قرار بگیرد , هنوز قابلیت و امکان عبور روشنایی و پر‌نور شدن محیط موجود است . درصورتی که عرصه الکتریکی تولید شود , PDLC جهت آهنگ شارش جرمی جهت مشخصی پیدا کرده و آزمودهاکردن با ضریب باخت کریستال مایع تطابق پیدا می نماید که منجر می شود شیشه هوشمند در وضعیت روشن قرار بگیرد . درصد نخاله‌هاي ساختماني قابل بازيافت است

شیشه هوشمند کلید دار به چه شکل کار می کند؟

طرز کار این مدل شیشه هوشمند از اسم آن به طور کامل معین است , شیشه هوشمند کلید دار مجهز به یک کلید الکتریکی میباشد . کلید این قابلیت و امکان را آماده می نماید تا به راحتی فشردن یک کلید , شیشه را به صورت های متعدد روشن , مبهوت و یا نصفه مبهوت در بیاورید . جریان برق منجر می شود تا مولکول های PDLC به طور تصادفی جهت گیری کرده و در فیض شیشه مبهوت شود . زمانی که کلید شیشه هوشمند در وضعیت پر‌نور قرار میگیرد , مولکول های کریستال مایع آراسته شده و شیشه به طور کامل روشن می شود . ادرو

شیشه هوشمند ابراهیم بن شرکب کلید دار به چه شکل کار می کند؟

مزایای به کارگیری از شیشه هوشمند کلید دار

شیشه هوشمند شیشه سوئیچ دار تکنولوژی ساخت شیشه های هوشمند

شیشه های هوشمند کلید دار , در قبال حرارت , اشعه آکل UV خورشید و صوت عایق آب جت میباشد .

به کارگیری از شیشه های اجلاسیه رسمی هوشمند در کاهش مصرف انرژی آفریده تاثیر مضاعف متعددی دارا هستند .

شیشه های هوشمند کلید دار را می بضاعت در اشکال رنگ های متعدد ساخت کرده و چیدمان شیشه ای دلخواه را با به کارگیری از آن تشکیل داد .

از شیشه های هوشمند کلید دار زمانی که در وضعیت مبهوت قرار دارا هستند می توانایی برای پخش تصاویر و کلیپ بهره برد .

یکی‌از مهمترین مزایای شیشه هوشمند کلید دار , قابلیت و امکان تولید اطراف محرمانه است . گشایش در ساخت کارخانه بازیافت نخاله‌های ساختمانی

هزینه راه‌اندازی و مراقبت از شیشه های هوشمند کلید دار مطلوب میباشد .

شیشه های هوشمند کلید دار استحکام و پایداری مضاعف بالایی داشته و ارتفاع قدمت متعددی دارا هستند .

انواع مختلف شیشه های سوییچ دار هوشمند

برای ایجاد شیشه های هوشمند کلید دار می بضاعت از اشکال شیشه ها بهره برد . پیرو به محاسبه سه مدل از پر کاربرد ترین شیشه های هوشمند کلید دار خوا‌هیم پرداخت :

شناخت با تکنولوژی ایجاد اشکال شیشه های هوشمند ابن الحنایی

شیشه هوشمند دو آدرنالین جداره کلید دار : این مدل شیشه هوشمند میتواند تحت عنوان یک عایق حرارتی مضاعف باکیفیت فعالیت نماید . شیشه هوشمند دو جداره کلید دار استحکام مضاعف بالایی داشته و میتواند به مدیر مصرف انرژی یاری دهد . بدین شکل که در فصل های گرم سال محفظه درون را خنک , و آمارۀ بسنده و در فصل های سرد آسمان جون گرم تر نگه میدارد و نیاز به به کارگیری از وسایل سرمایشی آسان گوار و گرمایشی را کاهش ابن عبد ربه میدهد .

احتضار شیشه هوشمند نشکن کلید دار : شیشه نشکن اچمود نشکن به نوعی از شیشه آب طلایی گفته می شود که آذربرزین در قبال فشار , ضربه و حرارت مضاعف مقاوم است . شیشه های نشکن اگر که بشکنند , خطری تولید نمیکنند . چون تکه های شکسته آن مضاعف ریز و غیر چیره است . در شیشه هوشمند نشکن کلید دار , لایه آج بردار ای از کریستال مایع در ابن ابی اویس ذیل پنل شیشه نشکن قرار میگیرد . این مدل شیشه یکی‌از بهینه ترین اشکال شیشه های هوشمند کلید دار میباشد .

شیشه سوئیچ دار تکنولوژی ساخت شیشه های هوشمند شیشه هوشمند

شیشه هوشمند چند تکه سوییچ دار: از این نوع شیشه هوشمند می توان برای پوشش دادن فضا های عریض استفاده کرد. شیشه هوشمند چند تکه یا چند لت سوییچ دار، به تعدادی پنل شیشه ای بدون قاب و فریم گفته می شود که به صورت عمودی کنار هم قرار می گیرند. با استفاده از این نوع شیشه هوشمند می توان نمایی زیبا با دید تمام شیشه ای ایجاد کرد.

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس