شما این‌جا هستید
رفع نم و رطوبت 

لوله بازکنی -

علل ایجاد نم و رطوبت

Rate this post

نم و رطوبت در واحدهای مسکونی یا این که تجاری به علل مختلفی قادر است ساخت شود که اعم از ی آن‌ها می توان مورد ها پایین را برشمرد :

استعمال از دستگاه های ساخت نم و بخور در اتاق , وجود اختلال در تاسیسات لوله کشی ساختمان , وجود ایراد در عایق ها یا این که ایزوگام یا این که قیرگونی , پارگی یا این که نشتی لوله های آب , کم آب کردن جامه ها در محیط منازل , عدم بندکشی و آب بندی مطلوب درز کاشی توالت ( سرویس بهداشتی ) و خزینه , شستن دیوارها و به کار گیری از ماده شوینده به دفعات فراوان , عدم به کارگیری از فلاش تانک ها و لوله های کیفیت خوب . رفع رطوبت

در صورت مشاهده نم و رطوبت بایستی سریعاً محل و علت آن را پیداکنیم خوب تر است برای تشخیص علت و محل ظریف و رفع نم و رطوبت با متخصصین مشورت کردن نمایید و از آنها یاری بگیرید . کارشناسان رسا تاسیسات فراهم اند تا در پر سرعت ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شوند و نسبت به تشخیص و رفع خلل مبادرت کنند

نقص در تاسسیات لوله کشی ساختمان :

یک کدام از علل متداول در تولید نم و رطوبت وجود اختلال در تاسیسات زیربنایی و لوله کشی های ساختمان هست که از مهم‌ترین آنها می شود به گونه های در سیستم فاضلاب ساختمان , نقص در سیستم تخلیه فاضلاب دستشویی ( سرویس بهداشتی ) یا این که خزینه و وان , سیفون تخلیه فاضلاب لباسشویی , سینک ظرفشویی , عدم اجرای درست کفشور . یکی‌از سرویس ها حساس کمپانی رسا تاسیسات اجرای تعمیرات لوله کشی است که شما می‌توانید با فرضی آسان کارها لوله کشی خویش را به ما بسپارید .

پارگی یا این که نشتی لوله آب :

از مهم‌ترین عارضه ها به‌وجود وارد شدن نم و رطوبت در دیوارها و سقف ها وجود نشتی یا این که پارگی در لوله های آب است . اعتنا داشته باشید که احتمال دارد این نشتی دوچندان جزئی و کم باشد اما همین نشتی جزئی به مرور زمان جذب دیوارها می شود و باعث به‌وجود داخل شدن مشکلات بخش اعظمی اعم از تغییر‌و تحول رنگ و فرو ریختن گچ دیوارها , تولید بوی نم و رطوبت می شود و در‌صورتی‌که به موقع برطرف نشود احتمال زخم زدن به مبنا اساسی ساختمان هم موجود هست . کارشناسان کمپانی رسا تاسیسات ( تاسیسات پایپ ) مهیا اند در تمام نقاط استان تهران و البرز و در زمان هفته چه بسا روزهای تعطیل جهت تشخیص پارگی لوله یا این که نشتی لوله ها با دستگاه فارغ از تخریب و همینطور رفع نم و رطوبت حضور به فعالیت رسانند . شما میتوانید با تماس با کارشناسان رسا تاسیسات ( تاسیسات پایپ ) ضمن کسب داده ها بیشتر در رابطه ما و سرویس ها حیاتی کمپانی در مورد های تاسیساتی و بنایی و زیرنایی نسبت به حضور کارشناسان جهت نشتیابی لوله با دستگاه هماهنگی های اضطراری را به فعالیت آورید . لوله بازکنی محدوده اتحاد

وجود خلل در عایق , ایزوگام یا این که قیرگونی :

معمولا یک کدام از اولی عللی که هنگام مشاهده نم و رطوبت به ذهن ساکنین می‌رسد وجود خلل در عایق , ایزوگام یا این که قیرگونی سقف خانه یا این که کف توالت یا این که خزینه است . با این‌که بیشتر وقت ها این تاءمل صراحت دارد و وجود چنین مشکلی منجر به‌وجود وارد شدن رطوبت در سقف یا این که دیوارها شده‌است البته عدم تشخیص ظریف علت و محل استدلال تولید کننده ی رطوبت سبب ساز تخریب بی مورد محل هایی از سازه می شود که در انتها خیر فقط باعث به رفع خلل نمیشوند بلکه وقت و هزینه ی طولانی تر به ساکنین زور می نمایند . سفارش ما این است که گذشته از هرگونه مبادرت و تخریب ابتدا با کارشناسان و متخصصین فنی مشورت کردن کنید وعلت و محل ظریف اختلال را بیابید . کارشناسان کمپانی رسا تاسیسات اماده اند تا دراین باره شما‌را امداد دهند و همه اقدامات واجب را انجام دهند .

عدم بندکشی و آب بندی مطلوب درز کاشی :

یک از مشکلات متداول و مشترک اکثر وقت ها ساکنین واحدهای مسکونی ( علی الخصوص نوساز ) عدم بندکشی و آب بندی مطلوب درز دربین کاشی های دستشویی یا این که خزینه و بالکن است که‌این خویش یک کدام از مهم‌ترین عوارض ساخت نم و رطوبت می باشدد چون به مرور نم جانور در این جا ها به دیوارها سرایت کرده و مشکلات زیادی به‌وجود می‌آورند . برای دوری از تولید نم و رطوبت در‌این محیط ها یک سری استراتژی موجود هست که در پی به تشریح آن ها خوا‌هیم پرداخت . لوله کش طالقانی کرج

تصحیح کردن دوغاب پودر سنگ و سیمان سپید و آب بندی درز میان کاشی ها

ابتدا سیمان سپید را الک کید و با یه خرده پودر سنگ مخلوک نمائید . همینطور در حالتی‌که پودر سنگ دراختیار ندارید از گچ نیز می‌توانید به کارگیری فرمایید . ( به ازای 1 نصیب سیمان سپید , 3 نصیب پود سنگ طولانی تر فرمایید )
دقت داشته باشید میتوانید کمی ماسه به ترکیب بالا بیشتر فرمایید ( به به عبارتی میزانی که پودر سنگ طولانی تر نموده اید ) . ماسه منجر ارتقا استحکام مخلوط پودر سنگ و سیمان سپید بعد از کم آب شدن می شود .

بعد از آن پاره ای آب به ادغام بالا بیش تر فرمایید تا مایه ی خمیری صورت شل ( مشابه دوغ ) ساخت شود . در صورتی‌که مایه بیش تر از حد شل شد پاره ای پودر سنگ و سمان سپید به طوریکه میزان پودر سنگ بیشتر از سیمان سپید باشد به مایه بیش تر فرمائید . در غایت مایه ی تولید شده را با امداد دستکش لا‌به‌لا به لای درز کاشی ها کشیده و آن‌ها‌را عالی پوشش دهید .
در پایان پس از 5 تا 10 دقیقه که دوغاب محکم شد و به اصطلاح خودش را گرفت , اضافات آن را با کاردک تراشیده و با انبان یا این که پارچه از روی تراز کاشی ها تمیز نمائید .

استعمال از مواد شیمیایی صنعتی برای درزگیری و آب بندی درز دربین کاشی ها

با جای استعمال از دوغاب می‌توانید از مواد شیمیایی و صنعتی ای که برای این مراد تشکیل شده گردیده اند هم به کار گیری فرمائید که از مهم‌ترین آنان می شود به موردها تحت اشاره نمود :

ژل آب بندی C2 , مایع آب بندی Timax , ژیکا بام , پودر بندکشی ویژه ( ضد آب ) , پودر بندکاشی نانویی NanoShine و . . .

تعمیر و نصب فلاش تانک جانباز مشهد

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس