شما این‌جا هستید
خدمات توالت فرنگی 

لوله بازکنی -

لطفا از توالت فرنگی استفاده نکنید ; توالت ایرانی بهترین درمان مشکلات گوارشی است!

Rate this post

دستشویی های امروزی و یا این که به اصطلاح خارجی مضاعف راحت میباشند . اکثری از اشخاص پیر و بعضا بیماران از این جور دستشویی به کار گیری می نمایند . اگر چه که‌این دستشویی ها سبب می گردند که شما شم راحت تری داشته باشید ولی مضرات این گونه تخلیه روده ها بیشتر از فوایدشان است . بخش اعظمی از مشکلات دستگاه گوارش نظیر نفخ , یبوست , بواسیر و … می‌تواند با استعمال از دستشویی های اهل ایران بهبود پیدا نماید تعمیر توالت فرنگی

سرویس بهداشتی های امروزی و یا این که به اصطلاح خارجی فراوان راحت می باشند .

بخش اعظمی از اشخاص پیر و بعضی بیماران از این گونه سرویس بهداشتی به کار گیری می نمایند .

هرچند که‌این دستشویی ها سبب می گردند که شما شم راحت تری داشته باشید البته مضرات این گونه تخلیه روده ها بیشتر از فوایدشان است .

بخش اعظمی از مشکلات دستگاه گوارش مثل نفخ , یبوست , بواسیر و … قادر است با به کار گیری از دستشویی های اهل ایران بهبود پیدا نماید . در سرویس بهداشتی های اهل ایران که به اصطلاح چمباتمه زده می شود بخش اعظمی از مشکلات دفع ازبین خواهد رفت .

ممکن است تعجب نمایید البته تا نصفه های قرن ۱۹ میلادی هم در کشورهای اروپایی از طریق نشستن یا این که چمباتمه زدن برای دفع مواد زائد تن استعمال می شده‌است .

دستشویی اهل ایران یا این که خارجی

این عکس ها نشان میدهد که‌این دستشویی های باستانی برای نشستن به موقعیت چمباتمه بوده است .

وجود مخزن های آب که در کنار دیوارها برای شستشو از طرف جلو بوده اند هم شواهدی از ثابت هم داعیه هستند!

مضرات دستشویی خارجی

یبوست او‌لین و بی آلایش ترین بیماری ناشی از نشستن بر روی سرویس بهداشتی های خارجی است!

بخش بیشتر ای از مردمان حرکات ارگانیک روده ندارند و این مورد سبب عدم دفع مدفوع و یا این که رنج می شود .

ممکن است یبوست بی آلایش یه خرده معمولی به لحاظ رسد البته در صورت ادامه دار بودن می‌تواند مشکلات دورازشوخی را برای دستگاه گوارش به وجود بیاورد .

نشستن روی دستشویی های اهل ایران سبب می شود تا با کمترین اجبار همه محتویات روده تخلیه شوند . البته در دستشویی های خارجی این رخداد نخواهد زمین‌خورد و به دلیل اجبار دن های شدید شخص مبتلا بیماری های دیگر اعم از بواسیر و چه بسا تهاجم ها قلبی هم می شود .

نشستن به وضعیت چمباتمه سبب ساز تحریک مثانه و دفع ادرار هم میشود . لوله بازکنی منطقه خیابان بلال حبشی

سرویس بهداشتی اهل ایران

فواید سرویس بهداشتی اهل ایران برای تندستی

شایسته ترین و سهل و آسان ترین شیوه برای تخلیه محتویات روده
معالجه ارگانیک و راحت و سوای هزینه ی بواسیر و یبوست
ایجاد کردن زنان آبستن برای وضع حمل ارگانیک راحت خیس
نگهداری از استخوان های کف و اعصاب و روان لگن که مسئول حفظ از پروستات و در دست گرفتن مثانه و تمایلات جنسی میباشند .
دوری از عدم اجابت مزاج و پیشگیری از اکثری از سرطان ها و بیماری های التهابی روده
هنگامی که پاها در راستای شکم خم میشوند خواص نگهدارندگی از احشا شکمی بیشتر شده و از فتق خودداری می نماید .
خودداری از تحمیل زدن در هنگام اجابت مزاج
دوری از ورود ضایعات و آلوده و کثیف کردن روده کوچک

پیشنهاد

در‌صورتی‌که از دستشویی اهل ایران استعمال می‌کنید و یا این که درد در حیطه زانو دارید خوبتر است که پاهایتان را میزان لگن گشوده کرده و اذن ندهید زانوها از نوک انگشتتان جلو بزند .

سرویس بهداشتی اهل ایران خوب تر است یا این که خارجی ؟

نشستن در موقعیت 90 جايگاه روی سرویس بهداشتی خارجی احتمالا که سبب پیدایش مشکلاتی برای تن شود . به گفته پژوهشگران چمباتمه زدن ( حالت نشستن روی دستشویی اهل ایران ) بهترین موقعیت بدنی برای دفع راحت و تخلیه بی نقص روده و همه ها است .

10 عادتی که تمامی را نابود می نماید
خاصیت بی سابقه نخود آب برای گونه های بیماری ها
ریشه دردهای میگرنی از روده هایتان است
شرط معالجه پذیر بودن سرطان روده
شایع‌ترین سرطانی که نشانه ای ندارد
هر روز به تعداد اشخاصی که از مشکلات گوارشی و یبوست گلایه می نمایند افزوده می شود . تغذیه بخش اعظم ما سرشار از قند , نمک و مواد چرب است که تن برای هضم و دفع آنان مبتلا نقص‌ می شود . اما بایستی بدانید که مدل تغذیه صرفا برهان پیدایش چنین مشکلاتی نیست .

احتمال دارد باورتان نشود , ولی روش نشستن روی دستشویی خارجی که امروزه در مرزوبوم ترویج متعددی داراست هم منجر ساخت و تشدید این مشکلات می شود و ولی خطر بعضی دیگر از بیماری ها را هم ارتقاء می‌دهد . در‌این مقاله قصد داریم شمارا با تاثیر طریق نشستن درست در سرویس بهداشتی خارجی بر تندستی مان بیشتر آشنا کنیم .

اشتباه در شیوه نشستن

شاید شما نیز در تارنما ها و شبکه های عمومی راجع‌به شرایط اشتباه نشستن روی دستشویی خارجی , دوچندان مقاله چشم و خوانده اید . در واقع به عقیده متخصص ها حالت نشستن در شرایط 90 مرتبه مطلوب فیزیولوژی تن ما نیست و این راه راه‌های امروزی می‌توانند برای تن ایراد ساز شوند .

امروزه خیلی از منزل های دیرین کوبیده شده و با معماری امروزی ساخته میشوند . به همین منظور هم در بیشتر منزل ها دستشویی خارجی به کار گیری می شود . خیلی از اشخاص هم به دلیل زانودرد و مشکلات دیگر عشق و علاقه بیشتری به به کارگیری از این مدل دستشویی ها نشان می دهند . البته می بایست بدانید که‌این سرویس بهداشتی های امروزی منشا بخش اعظمی از مشکلات گوارشی است و نوع آن ها سبب ساز می شود که در زمان به کار گیری در وضعیتی بنشینید که برای تندستی موثر نیست . مبنی بر یافته های دانشمندان آلمانی نشستن 90 مرتبه روی دستشویی خارجی در زمان دفع مدفوع منجر ارتقا خطر پیدایش بواسیر و یبوست می شود لوله بازکنی آيت الله كاشانی

حقیقت این است که نشستن روی دستشویی خارجی که نظیر نشستن روی صندلی است , یعنی قرار دادن پاها روی زمین و ساخت زاویه 90 مرتبه میان باسن و بالاتنه سبب ساز فشار به رکتوم شده و مدفوع به مشقت از روده عبور می نماید و به خارج دفع می شود .

نشستن با زاویه 90 سکو چه مشکلاتی برای تن ساخت می کند؟

براساس یافته های تازه پژوهشگران ژاپنی , نشستن در موقعیت 90 جايگاه روی دستشویی خارجی شاید سبب پیدایش مشکلاتی در تن شود , از قبیل :

– یبوست های مکرر

– تحریک مکرر رکتوم

– عفونت ادراری

– دردهای موضعی لوله بازکنی منطقه  -

– مشکلات متفاوت زنانگی

– هموروئید یا این که بواسیر

بررسی های پژوهشگران میکروبیولوژیست آلمانی هم این یافته را تایید می نماید

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس