شما این‌جا هستید
لوله بازکنی 

لوله بازکنی -

لوله بازکنی و بهترین راه رفع گرفتگی لوله فاضلاب

Rate this post

برای لوله بازکنی اقداماتی فراوان مهمی وجود دارا‌هستند که با توجه به آن ها میتوانید مدتها از شر گرفتگی لوله ی آشپزخانه و خزینه در امان باشید .

1 – پیشین از شستن ظرف‏ها باقی‌مانده طعام , دانه‏ های برنج و… را از داخل بشقاب‏ها تمیز نمائید و چه بسا با دستمال , چربی مازاد را از بشقاب‏ها تمیز فرمایید چون همین دانه‏ های برنج , ذرات طعام و چربی‏ها به بسته شدن لوله امداد خواهد کرد . لوله بازکنی

2 – از صافی‏های منحصربه‌فرد یاری بگیرید که بازدارنده عبورمواد جامد به داخل چاه می شود . این صافی‏ها که از مال فلز یا این که لاستیک ساخته میشوند . این صافی را در دهانه آبگذر سینک نهاده و هراز چندگاه زباله یا این که ذرات طعام را که اطراف آن چسبیده تمیز فرمائید .

3 – در شرایطی‌که صافی زود به زود مسدود می‏شود و بازدارنده عبور ارگانیک آب می‏شود موقتی یک آبکش یا این که الک بزرگ باطن سینک آشپزخانه بگذارید تا زباله یا این که ذرات خوراک باطن آن عده شود . . لوله بازکنی منطقه (منطقه هفت)

4 – تفاله قهوه و چای اعم از دست اندرکاران مسدود کننده به شمار می‏روند . تفاله قهوه و چای مخصوصا زمانی که با چربی‏ها در آمیزند , تشکیل عده لجنی خواهند اعطا کرد که لوله را مسدود ساخته و باز کردن آن به سادگی ممکن نیست .

پرهیز از به چنگ آوردن لوله ی آشپزخانه :

بعداز شستن ظرف‏ها مدام یه خرده پودرلباسشویی باطن چاهک بریزید , بعد از آن شیر آب داغ را گشوده کرده , 10 شماره بشمارید , بعد از آن مجدد شیر آب را ببندید .

استراتژی هایی مفید برای گشودن لوله گرفته آشپزخانه :

مدام برای شستن ظرف‏ها , آب داغ به کار ببرید ذیل آب سرد منجر یخ‌زده شدن چربی‏ها می شود .

برای مفتوح کردن لوله گرفته آشپزخانه از مواد اسیدی به کار گیری نمائید و این در حالی است که عده‏ای معتقدند که اینگونه مواد اسیدی اگرچه چربی‏ها را حل کرده و لوله‏ها را گشوده خواهد کرد البته کم کم خویش لوله را هم پوسانده و از در بین خواهد پیروزی .

درصورتی که گرفتگی شدید نیست , بوسیله پمپ پلاستیکی ( که به لوله بازکن مشهور است ) می‏توان لوله را گشوده کرد . صرفا کافی است دهانه پمپ را روی رخنه‌ چاهک نهاده چند دفعه جور آن را درسمت ذیل فشار دهید و بالا بکشد .

یا این که پاره ای تاید باطن لوله ریخته شیر آب داغ را روی آن گشوده فرمایید .

اثر گذار ترین خط مش برای گشوده شدن گرفتگی لوله ی آشپزخانه که بر اثر تراکم چربی مسدود شده آن است که یک فنجان نمک , یک فنجان جوش شیرین درون لوله ریخته روی آن یک کتری آب داغ خالی فرمایید , چربی‏ها بلافاصله حل خواهد شد .

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله سینک ظرف شویی , گرمابه , فاضلاب دستشویی
لوله بازکنی یکی مشکلاتی است که در تمامی احتمالا خانواده ها با ان روبه رو شوند . و در بیشتر مواقع اشخاص از متخصصین رفع گرفتگی لوله برای بباز کردن لوله یاری می گیرند . البته در بیشتر مواقع اتفاق افتاده که اشخاصی باشند تعمیرات لوله را در منزل انجام دهند .
در‌این گزارش به یادگرفتن روش لوله بازکنی میپردازیم .

گرفتگی لوله در سینک ظرق شویی و سرویس بهداشتی در کجای لوله رخداد می افتد :
برهان گرفتگی لوله ی فاضلاب در بخش زانویی سینک ظرفشویی و چاه دستشویی و لوله فاضلاب و … فیس می‌دهد که به آنان آبریز گاه می‌گویند . در فیض این گرفتگی کشش آب و فضولات انجام نمی‌شود . و لوله گرفتگی چهره می دهد . برای رفع گرفتگی لوله سینک ظرف شویی و لوله فاضلاب سرویس بهداشتی به ترتیب ذیل فعالیت می کنیم . لوله بازکنی خیابان آیت الله مدرس

در یک مواقعی که کشش آب با خلل و به رنج انجام میشود میتوان از طریق پایین برای گشودن لوله استعمال کرد .
در صدر می بایست آب را در روشویی , سرویس بهداشتی یا این که … گشوده کنیم و آن گاه پمپ را با فشار مضاعف در محل ذی‌ربط نهاده تا تا فشار و نیروی وارده از پمپ وارد سیفون شود و در فیض گرفتگی لوله فاضلاب برطرف گردد .

مفتوح کردن گرفتگی لوله فاضلاب :

گهگاه پیش میاید که گرفتگی لوله فاضلاب بوسیله یک جسم فرنگی که درون لوله افتاده است واقعه می افتدکه در مواجه با چنین مشکلی می بایست گرفتگی لولهه فاضلاب بوسیله ی دستگاه تراکم هوا رفع شود .

روش اولیه :

استعمال از دستگاه تراکم هوا توشه ی مفتوح کردن گرفتگی لوله فاضلاب :

دستگاه تراکم هواچیست؟

دستگاه تراکم هوا مخزنی دارااست که با تلمبه زدن هوا انباشته میشود و اندازه هوا را با عقربه ای که روی دستگاه متصل است نمایش می‌دهد . با مراقب ظریف به گونه ای که درصد س زدن و پیدایش اتفاق صفر باشد اهرم دستگاه را می‌کشیم و پمپ زدن را آغاز می کنیم و لوله بلافاصله پس از رمز و صدابالا در‌این روش گشوده میشود .
گهگاه هم پیش می‌آید که می بایست چندبار این فعالیت را تکرار کنیم تا گرفتگی لوله ی فاضلاب گشوده شود .
برای این که از رفع گرفتگی لوله فاضلاب مطمعن گردید می بایست آب را گشوده فرمایید و سرعت کشش آب را ملاحظه کنید . در‌صورتی‌که سرعت کشش بالا باشد پس گرفتگی برطرف شده‌است .
روش دوم :

به کارگیری از دستگاه فنر زنی برای مفتوح کردن گرفتگی لوله فاضلاب :

چنانچه از طریق های فوق به کار گیری کردید و نیجه نداد می‌توانید این توشه از طریق فنر زدن به کارگیری نمایید . در روش فنر زنی در‌حالتی که مسافت فی مابین گرفتگی و شتر گلو مضاعف بود می بایست از دستگاه مخصوصی که متصل به مبداء برق ایت برای فنر زنی به کار گیری نمایید .
برای آزمایش رفع گرفتگی می بایست سرعت کشش آب را آزمایش فرمایید .

لوله فاضلاب کفشوی خزینه به عارضه ها تحت در گیر گرفتگی میشود :

امروزه از دستگاه های مدرنی که به انواع و فرم های مختلفی وجود دارا هستند به کار گیری میشود . کار این دستگاه همراه با صدای وزوز شدیدی است و چرخش آن به شمت جلو برای رفع گرفتگی می‌باشد .

طریق رفع گرفتگی چاه کفشوی گرمابه :

عارضه ها گرفتگی کفشوی خزینه می‌تواند آمدن چربی و مواد زاید و گیسو به باطن آن و یا این که داشتن لوله هایی با قطر کم قادر است سبب ساز گرفتگی شتر گلو و جداره لوله فاضلاب می شوند . برای رفع گرفتگی فاضلاب گرمابه از طریق ذیل به کارگیری فرمایید . تخلیه چاه و چاه بازکنی بلوار کاشانی قم شبانه روزی

لوله بازکنی کفشوی گرمابه :

آب جوش را با فشار فراوان گشوده می کنیم و عملکرد کنیم تا با روش پمپ زدن گرفتگی را گشوده کنیم .

دانلود نسخه پی دی اف - Download PDF Version

منابع مفید:
سیفون توالت

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس