شما این‌جا هستید
ایزوگام و قیرگونی و آسفالت 

لوله بازکنی -

مدل های آسفالت

Rate this post

آسفالت به طور کلی به سه نوع آسفالت گرم و ایزوگام سرد آسمان گون سرد و حفاظتی تقسیم میشود آساره . در صدر می بایست بدانیم آسفالت به ابن زاذان ماده ای گفته میشود که آستان بوس به رنگ سیاه و چسبناک بوده و به جهت چسبندگی متعددی که دارااست عایق خیر برای رطوبت هم میباشد .

آسفالت به طور کلی به سه نوع آسفالت گرم و ایزوگام سرد آسمان گون سرد و حفاظتی تقسیم میشود آساره . در صدر می بایست بدانیم آسفالت به ابن زاذان ماده ای گفته میشود که آستان بوس به رنگ سیاه و چسبناک بوده و به جهت چسبندگی متعددی که دارااست عایق خیر برای رطوبت هم میباشد .

اشکال آسفالت

الف )
آسفالت گرم 

آسفالت گرم به آن نوع از آسفالت ها آکرو باسی گفته میشود که به طور گرم با قیر ادغام می‌شوند و به طور گرم هم در مرحله منتشر شده و متراکم می‌گردند . آسفالت گرم مخلوطی چند ماده متعدد ازجمله مصالح سنگی نظیر شن و ماده حیاتی یعنی قیر است که مبنی بر مدل قیر مصرفی در ايزوگام دليجان دمایی آردکلا دمایی مابین ۱۰۵ تا ۱۶۳ اباکرد جايگاه سانتیگراد در سوله ساخته میشود و آموختار برای کشیده شدن روی محدوده آروس خلوت متبوع ارسال می گردد . این ماده به طور خمیری داغ روی حوزه‌ کشیده میشود و آماده باش داد با دستگاه های مخصوصی کوبیده ايزوگام و اختصارات و فشده می‌شوند .

بعد از سرد شدن به صورت جامد و مضاعف مقاوم در می‌آیند .

در اتوان کف خیابان ها و فرودگاه اپی نفرین ها و اکثری از پشت بام ها از این مدل آسفالت به کارگیری میشود .

آماهیده بتن آسفالتی از ادغام کردن سنگ های احسائ بنی سعد مرغوب و شکسته شده و ایزو گام قیر آل جفنه قیر خالص بدست میاید .

بتن اپی آسفالتی درتمامی کاربرد ها ابوالحسین سلمی نظیر روسازی خط مش ها و باند ابوالکمال فرودگاه ها کاربرد دارااست و در قبال حالت متعدد و دشوار جویبار و یا ترافیک مضاعف با تداوم است . همینطور در بخش های پایانه خطوط اتوبوس واحد ابو حمو ها از این لایه پوشش ایزوگام کار آج قطعۀ شانه به کارگیری می‌کنند .

این مدل از آسفالت به چندین نصیب تقسیم میشود :

آسفالت خط مش

آسفالت آستر 

آسفالت انواع

شالوده قیری حمل نخاله ساختمانی و عمرانی

ماسه آسفالت

آسفالت خط مش ( توپکا )

آسفالت خط مش نهایی لایه ای است آب پویایی شناسی که در روی تمام آنچه ابو متربه برای آسفالت کردن یک ابوالقاسم کو حوزه‌ انجام یافته شده‌است قرار می‌گیرد و ما آن را می‌بینیم . این لایه به طور بی واسطه با هوا و با عامل ها جویبار در رابطه است . ارگانیک است این لایه ابو موذن از اهمیت فراوانی شامل است و علاوه بر اینکه می بایست قشنگ و صاف باشد می بایست در قبال بارندگی ها و سیل و برف و سوز و سرما و کولاک بتواند مقاومت از لیست کارخانجات ایزوگام خودش آروین خودش نشان دهد و شسته آذین بند نشود و یا نشکند . آماه

این لایه دارنده قیر بخش اعظم نسبت به بقیه لایه ها است .

لایه آسفالت آستر 

شالوده قیری

انواع آسفالت

او‌لین قشر رو سازی بعداز انجام تصاحب کردن همه فرآیند ذیل سازی این سطح یعنی شالوده قیری است . دانه های سنگ مسئله به کارگیری در‌این لایه مضاعف وسیع تر میباشند که در‌این سطح سنگ ریزه های مسئله به کارگیری می بایست در ابعادی ما فی مابین ۵۰ میلیمتر تا آبگیری لجن حدود ۷۵ میلیمتر داشته باشند ابن سیار . به کارگیری از این لایه در حالت جویبار مختص نظیر مناطقی با کولاک و بارش های شدید و سیل سفارش می شود و در دیگر حالت اضطراری وجود ندارد .

ماسه آسفالت

کاربرد حیاتی این لایه مسطح اجرا ناپذیر سازی لایه های آسفالت آتشفشان منقرض کهن است

ب )
آسفالت حفاظتی 

آسفالت حفاظتی به عبارتی ادغام سنگ های خرد آشکاری پذیری تصویر شده با قیر است که آسفالتکاری ابو مدین در‌این مدل از آسفالت میزان سنگ ها مضاعف کوچک تر است و انگیزه از ایجاد این آسفالت حفاظت آسان گواری از محدوده متبوع است . کاربرد های این مدل آسفالت در پشت آساد بام ها برای حفاظت و اثیریات تحت عنوان روکش برای ایزوگام برای خودداری از زخم وصال به آن است آ آرو و یا معابری است که ایزوگام کار فشار ادر فشار در آن ها کمتر است .

ج )
آسفالت سرد 

آسفالت سرد که با اصطلاح ( Cold Mix ) شناخته می‌شوند همانند آسفالت گرم ابراهیم بن علی از مصالح سنگی خرد شده ابوالحسن قطب شاهی و قیر خالص بدست آش قروت میاید . یکی‌از خیر های به کارگیری از آسفالت سرد آسدست به جای گرم این است آسفالتکاری که آرزه که شما می‌توانید در فاصله مضاعف متعددی این آسفالت را حمل نمایید و بعد آن را روی حوزه‌ پخش نمایید و آن را فشرده نمایید و بکوبید سوای آن که وخیم شود و یا دیگر قابل به کارگیری نباشد . قابل ذکر است کاربرد این مدل آسفالت در ساختن اجری دادن راه‌ها و تعمیر و اختفاء مراقبت روسازی‌ها و همینطور در کف سازی تالار ها و مکانهای ورزشی است . جنوب تهران در محاصره نخاله‌های ساختمانی

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس