شما این‌جا هستید
کلیدسازی 

لوله بازکنی -

مقایسه درب ضد سرقت و درب معمولی

Rate this post

مقایسه تفاوت های درب ضد سرقت و درب عادی

درب ضد سرقت و درب عادی در موردها متعددی نظیر کالا مواد خالق , قفل های مطلوب درب و… با یکدیگر تفاوت دارا هستند که هر کدام از این ها منجر بوجود وارد شدن خصوصیت های متفاوتی برای این درب ها شده‌است . پیرو بعضا از این تفاوت ها را شرح میدهیم :

مقایسه مواد خالق درب ضد سرقت و درب عادی

کالا موادی که درب های عادی از آن ها ساخته میشوند , غالبا MDF یا چوب ماسیو است و با اعتنا به کیفیت چوب مسئله به کارگیری , برای مرحله بیرونی درب هم از روکش به عبارتی چوب به کارگیری می شود . برای ابراهیم فزاری برای زیبایی این درب ها اخبار موثق هم از رنگ پلی اتریش علیا استر یا نیم پلی استر آمایش گندم به کارگیری می شود . آرکانزاس در ساختار درب های چوبی ابوالثنائ عادی هیچگونه فلزی به آلبرت بوئیسون کار نرفته است .

ادارات دولتى

ولی در درب های ضد سرقت خلاف درب های عادی یک کاغذ فولادی برای پیش گیری از رخنه‌ شدن و شکستن درب موجود است . روکش درب های ضد سرقت هم میتواند چوبی یا فلزی باشد , که مبنی بر مدل روکش به دو نوع درب ضد سرقت اختر گویی فلزی و درب ضد سرقت آرتور چوبی تقسیم میشوند .

در حین خرید درب عادی شما می بایست ابزار مایحتاج برای درب را به طور مستقل بخرید . ولی در درب های ضد اختباط ضد سرقت , چهارچوب و آتشک خویش درب با هم در سوله ساخته میشوند و رگلاژ این نوع درب ها , در سوله انجام می شود . معرفی مراكز دفن و پردازش پسماندهای عمرانی و ساختمانی در جهت حمل و تخلیه ی راحت تر نخاله

مقایسه قفل درب عادی و درب ضد سرقت

یکی‌از تفاوت های مهمی که فی مابین درب ضد سرقت و درب عادی موجود است قفل است . خلاف درب های عادی که قفل ایمنی نداشته و به سادگی قابل گشوده شدن میباشند , برای درب آرامانیدن های ضد سرقت قفل های آماینده توسعه یافته ای درنظرگرفته شده که منجر بالا رفتن ایمنی آتش افروز آن می شود . قفلی که آب میوه گیری که در درب ضد سرقت آذر به کار میرود از مدل گاو صندوقی بوده ابریمون و از زبانه های آن آفت زده از چهارجهت درون چهارچوب وارداتی و قفل می شود . در شکل وخیم شدن قفل این نوع از درب ها ابراهیم الصغیر و نیازمندی به قفل و ابوبکر شیرازی دکمه سازی , می بایست هزینه بیشتری نسبت آرزو های بزرگ به قفل درب های اخلالگر عادی بپردازید .

تعویض درب درب ضد سرقت

قفل درب ضد سرقت

تکنولوژی به کار رفته در درب ضد سرقت و درب عادی

امروزه در درب های ضد سرقت از امکان های لمسی و وسایل هوشمندی نظیر حسگر ها به کارگیری می شود که‌این وسایل منجر میشوند , درب پایداری بیشتری در قبال گشوده شدن داشته باشد و بدین طرز ایمنی خانه را بالا ببرند . ولی درب های عادی چوبی فاقد این تجهیزات میباشند .

امنیت درب ضد سرقت در مقایسه با درب عادی

درب ضد سرقت تعویض درب

درب ضد سرقت در مقایسه با درب عادی ضخامت بخش اعظم , تعداد لولاهای بخش اعظم , کالا سفت تر و قفل های هوشمند دارااست که‌این موردها به نحوه قابل توجهی امنیت ابلاع آن را بالا میبرند . درب عادی و درب ضد سرقت در مشاجره امنیت , تفاوت مضاعف متعددی با یکدیگر دارا هستند .

تفاوت ارزش درب عادی و درب ضد سرقت

در درب های ضد سرقت امکانات و امکان های مضاعف بیشتری نسبت به درب های عادی به کار رفته است . ضمن این که مواد خالق درب ضد سرقت و درب عادی باهم متعدد میباشند و تمام این عامل ها منجر میشوند که ارزش درب های ضد سرقت مضاعف اکثر از درب های عادی باشد .

مقایسه ضخامت و استحکام

ضخامت درب یکی‌از عواملی است که منجر بالا رفتن استحکام اتصال آلوده ساز درب و در فیض امنیت خانه می شود . همینطور ارتقا ضخامت درب منجر عایق تر شدن آن احتیاط آن نسبت به صوت و ابوقره حرارت , هم می شود . ابوالغوث

مقایسه ضخامت و استحکام ابوبکر رقی درب ضد سرقت و درب ابن اصم عادی سیستم مکانیزه جمع آوری و حمل خاک و نخاله

درب ضد سرقت و درب عادی در ضخامت و قطر درب هم با یکدیگر متعدد میباشند . قطر درب های های عادی غالبا ۵ و قطر درب های ضد سرقت غالبا ۷ سانتی متر میباشد .

راحتی نصب و گارانتی کدام یک از درب ها خوبتر است؟

گارانتی درب ضد سرقت با یراق آلات و قفل است و مشتری در حین خرید , درب ضد آرام گرفتن ضد سرقت با گارانتی تحویل ابرص می‌گیرد . و میتواند در شکل رخ دادن هرگونه ابن غصن مشکلی , از گارانتی آن اختلاف اخلاق به کارگیری کند . نصب کردن آب خنککن تکگذر درب ضد سرقت نسبت به درب آسمان غرغره درب عادی مضاعف دشوار تر بوده و بدین برهان که درب های آنابولیس ضد سرقت با چهارچوب نصب احسن القصص میشوند , رگلاژ انتها آن ها هم به همین شکل می بایست انجام پذیرد

عده بندی

درب های ضد سرقت تنوع طرح و رنگ , ارزش های متعدد و بعدها و میزان های متعدد تری نسبت به درب های عادی دارا هستند . ضمن این که تفاوت در ابزار ادم احمق و یراق آلات و مواد اثفیان به کار رفته در درب های آسم های ضد سرقت منجر بالا رفتن ایمنی آنها شده‌است . و درصورتی که شما هم از آن نوع از اشخاص میباشید که ایمنی منزلتان اختطاب برایتان اهمیت مضاعف متعددی دارااست , خوبتر است از درب ضد سرقت , چه بسا با وجود ارزش عمده , برای سوئیت خویش به کارگیری نمایید . و دیگر با خاطر راحت میتوانید مهاجرت کرده و خانه خویش را به مقطع طولانی , سوای گرفتاری رها نمایید

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس