شما این‌جا هستید
تعمیر آبگرمکن 

لوله بازکنی -

نصب 262 آبگرمکن خورشیدی در روستاها

Rate this post

نائب رئیس حفاظت و کارها زمین ها سازمان کل منابع ارگانیک و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد : 262 آبگرمکن شمسی با انگیزه تغییر‌و تحول الگوی سوخت در بخش ها روستایی این استان توزیع شد .
به نقل از مجموعه استان های باشگاه خبرنگاران برنا از یاسوج ; پراکندگی یک هزار و 676 قریه در کهگیلویه و بویراحمد فقر و فقدان سوخت , هر ساله سبب ساز تخریب بخش متعددی از جنگل‌های این استان برای تأمین سوخت می شود .  نصب آبگرمکن
احسان نعمتی اظهار داشت : برای تأمین این تعداد آبگرمکن شمسی هفت میلیارد و 860 میلیون ریال هزینه شده‌است .
او تیتر کرد که‌این آبگرمکن های شمسی در شهرستان‌های بویراحمد , لنده , چرام و باشت برای تأمین سوخت خانوارهای کناره بیشه با انگیزه پرهیز از انقطاع درختان بلوط توزیع و نصب شده‌اند .
او اظهار کرد که بیش تر از 170 مورد از این آبگرمکن ها در حوزه‌ سیلاب کلوار از بخش ها محروم شهرستان بویراحمد نصب شده‌است .
70 درصد چوب درختان بلوط جدا شده در روستاهای کناره بیشه به‌عنوان سوخت آبگرمکن مصرف می شود و توزیع آبگرمکن خورشید گام مثبتی برای جلب شرکت کردن مردمان در مراقبت جنگل‌هاست .
قسمتی از جنگل‌های کهگیلویه و بویراحمد در حیطه سیلاب کلوار بویراحمد است که به دلیل محرومیت حیطه و فقدان سوخت مطلوب , مردمان برای تأمین سوخت خویش از چوب درختان بلوط استعمال میکنند .
ناحیه سیلاب و کلوار با 17 آبادی و جمعیتی افزون بر 2 هزار و 600 نفر از توابع بخش مارگون شهرستان بویراحمد در 200 کیلومتری یاسوج راس استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده‌است .
نقطه محوری و کانون این 17 آبادی امام زاده فرمانروا موفق ( ع ) اسم داراست که حدود 110 کیلومتر از بخش مارگون بویراحمد مسافت دارااست .
مدیرعامل کمپانی توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد هم قبلا گفته بود : با همیاری وزارت نیرو و کمیته کمک برای مددجویان تحت پوشش , 500 نیروگاه شمسی پنج کیلو واتی نصب می شود .
داود راهزادی مدیرعامل کمپانی برق کهگیلویه و بویراحمد معتقد است که برق رسانی با به کار گیری از انرژی شمسی گام با ارزشی برای تأمین انرژی ما یحتاج روستائیان است .
او اعتبار هزینه شده برای طرح را حدود پنج میلیارد ریال گفت .
به هر خانوار بومی در‌این روستاها یک نیروگاه یک کیلو واتی واگذار می‌گردد .
دشوار گذربودن , دوردست بودن این روستاها از شبکه‌های برق و کاهش هزینه‌های برق‌رسانی از مهمترین عارضه ها واگذاری نیروگاه‌های شمسی یک کیلوواتی در استان است .
در کهگیلویه و بویراحمد 871 هزار هکتار بیشه موجود است و هر ساله قسمتی از این جنگل‌ها به دلیل دسترسی نداشتن به سوخت مطلوب , برای تهیه و تنظیم زغال و تأمین سوخت گرمایشی و طبخ خوراک جدا می شوند . نکات مهم درباره نگهداري و کاهش هزينه‌ي کولرهاي آبي

نصب 100 دستگاه آبگرمکن شمسی

مدیریت کل بنیاد آرامبخش انقلاب اسلامی استان از عقد تفاهم‌نامه بنیاد آرامبخش انقلاب اسلامی با یک کمپانی ساخت و مونتاژ آبگرمکن شمسی خبر اعطا کرد .
به نقل از خبر نگار مجموعه استان های باشگاه خبرنگاران برنا از یزد ; عليرضا قربانیان مدیریت کل بنیاد تسکین دهنده استان خاطرنشان کرد : به جهت این تفاهم‌نامه سهم استان 100 دستگاه آبگرمن شمسی در مرحله روستاهای استان است که‌این فعالیت در جهت رواج فرهنگ و تمدن کاهش مصرف انرژی‌های فسیلی و به کارگیری از انرژی‌های منزه در بخش ها روستایی صورت می گیرد .
او حمایت از تولیدکنندگان داخلی امکانات به کارگیری از انرژی‌های منزه را از سایر هدف ها این تفاهم طومار دانست و درباره ی هزینه این آبگرمکن‌ها افزود : ارزش اول فروش هر دستگاه آبگرمکن مبلغ 15 میلیون ریال است که با حمایت مالی بنیاد تسکین دهنده به کمپانی مذکور ارزش هر دستگاه 12 میلیون ریال توافق شد .
قربانیان تعهدات بنیاد تسکین دهنده در اجرای این تفاهم‌نامه را شناسایی روستاهای مستعد جهت رواج آبگرمکن و اعلام به شرکت‌ , شناسایی درخواست کنندگان به کارگیری از آبگرمکن شمسی به وسیله بنیاد آرامبخش شهرستان‌ها , معرفی درخواست کنندگان دارای شرایط به بانک های استدلال جهت دریافت تسهیلات‌ , تحلیل انجام کارها کارشناسی فنی و نصب و فعال‌سازی آبگرمکن , در اختیار گرفتن اقدامات کمپانی در قالب برنامه زمانبندی و بازدید از آبگرمکن های نصب شده و تحلیل بر تلاش کمپانی تیتر كرد .
او در زمینه ی مزیت‌های این آبگرمکن‌ها نيز بیشتر کرد : 70 درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی گاز ساختمان‌ , تامین آبگرم در تمامی بخش ها استان و همگی فصول سال و در زمان شبانه روز حتی‌د‌ر روزهای ابری , همینطور داشتن بالاترین بازده جذب انرژی و کمترین افت انرژی در حین شبانه روز از مهم‌ترین این ویژگی‌هاست .
رئیس کل بنیاد آرامبخش استان از تفاهم‌نامه‌ای دربین بنیاد آرامبخش و سازمان کل منابع ارگانیک و آبخیزداری استان در قالب طرح بین‌المللی منارید که انگیزه نهايي آن , بسط و اشاعه انرژی‌های جدید و باصرفه سازی الگوی مصرف سوخت است خبر اعطا کرد و اذعان کرد : در همین راستا بنیاد تسکین دهنده 40 نفر از درخواست کنندگان دارای شرایط شهرستان بهاباد را جهت دریافت وام ها 15 میلیون ریالی به بانک‌های برهان معرفی كرده است .

واگذاری ۷۰ دستگاه آبگرمکن شمسی به روستاییان لرستان

مدیرکل منابع ارگانیک و آبخیزداری لرستان از خرید ۷۰ دستگاه آبگرمکن شمسی و واگذاری به صورت بدون پول به روستاییان در بخشها جنگلی در کلیه شهرستان‌ها خبر بخشید .
به نقل از خبر نگار مجموعه استان های باشگاه خبرنگاران برنا از لرستان ; شیرزاد نجفی , به خرید ۷۰ دستگاه آبگرمکن شمسی و واگذاری به صورت مجانی به روستاییان در بخشها جنگلی در همگی شهرستان‌ها اشاره نمود وگفت : خرید این آبگرمکن‌ها از محل اعتبارات استانی انجام یافته است و همت میشود که ۲۰۰ دستگاه دیگر خریداری تا از انقطاع درخت , آتش و ایجاد هیزم پرهیز شود .
مدیرکل منابع ارگانیک و آبخیزداری لرستان اظهار‌کرد : لرستان با وسعت حدود ۲ میلیون ۸۳۲ هزار هکتار , نسبتاً ۱ . ۷ درصد از مساحت سرزمین را به خویش اختصاص داده و ازاین‌حد سازمان کل منابع ارگانیک , جنگل‌ها و آبخیزداری لرستان متولی حفاظت , تصحیح , احیا و گسترش ۲ میلیون و ۱۰۲ هزار هکتار بر عهده جنگلداری بوده که در واقع متساوی ۷۷ درصد از مساحت استان لرستان در مالکیت منابع ارگانیک است . تعمیر آبگرمکن ایستاده و تعمیر آبگرمکن دیواری الهیه شمال تهران

تعمیر پکیج

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس