شما این‌جا هستید
خدمات توالت فرنگی 

لوله بازکنی -

نقش توالت فرنگی در طراحی داخلی سرویس بهداشتی

Rate this post

توالت فرنگی را خودتان در خانه راه اندازی کنید

بیشتر اشخاص از این که لوله کشی و تاسیسات ساختمان خویش را انجام دهند واهمه دارا‌هستند . با یادگیری این تعدادی تراز ی معمولی , جایی برای ترسیدن وجود نخواهد داشت . یک کدام از متخصصان تاسیسات ساختمانی , فعال سازی درست یک دستشویی خارجی را شرح میدهد .

در طول انجام هر تراز , عکس آن در پایین به عبارتی سطح آورده شده‌است تا به راحتی بتوانید یک سرویس بهداشتی خارجی را خودتان راه‌اندازی فرمائید .

فعال‌ساز‌ی دستشویی خارجی

نیازمند مهارتی درحد میانگین هست .

زمان موردنیاز : ۶۰ دقیقه
اثاثیه و مصالح ما یحتاج در فعال سازی دستشویی خارجی

سرویس بهداشتی با نشیمنگاه و تانک ( مخزن )
پیچ گوشتی چهار سو
پیچ گوشتی دو سو
آچار فرانسه
انبر دست
شیلنگ رابط ( در بیشتر سرویس بهداشتی ها رابط ۱٫۲ در ۲٫۱ سانتی متری استعمال می شود . )
پیچ و رینگ مومی
درزگیر گرمابه یا این که آشپزخانه
سکه ( ارزش تحت تری نسبت به لایی های سرویس بهداشتی دارااست )
جای پیچ ( برای راحتی کار سفارش می شود )

لوله کش های زبده برای خارج آوردن رینگ مومی کهن و پیچ توصیه میکنند که از یک جفت دستکش و خرقه های کار استعمال نمایید . رفع گرفتگی توالت فرنگی جماران شمال تهران شبانه روزی

پیچ ها , واشرها و دستشویی دیرین را بیرون نمایید.  تعمیرات توالت فرنگی تهران

درین سطح نیاز به یک پیچ گوشتی دوسو داریم . در بیرون کردن رینگ مومی دیرین توجه نمائید که با دست شما برخورد نکند . برای دوری از استنشاق گاز فاضلاب میتوانید از یک ماسک استعمال فرمایید یا این که می‌توانید یک تکه کهنه باطن دهانه قرار دهید و بعد از اتمام کار حتما کهنه را از داخل دهانه خارج بیاورید .

پیچ ها و رینگ ی مومی نو را در محل مطلوب قرار دهید

رینگ هایی که دارنده پیچ می باشند ارزش بالاتری نسبت به رینگ های سوای پیچ دارا‌هستند . سفارش میشود رینگ هایی که دارنده پیچ می‌باشند خریداری شود . بعداز نصب رینگ و پیچ از محکم شدن پیچ ها مطمئن گردید .

قرار دادن کاسه سرویس بهداشتی خارجی بر روی رینگ

اطمینان از قرار تصاحب کردن پیچ ها , درون حفره ها اهمیت متعددی دارااست . با پاره ای فشردن کاسه سرویس بهداشتی بر روی سرامیک های کف , نفوذ آب غیر قابل ممکن خواهد شد .

به کار گیری از مهره ها و واشرها در نصب پیچ ها

به دلیل این‌که دستشویی خارجی بعداز گذشت یکسری ماه از جای خویش جنبش میخورد , به کار بستن از بست های پلاستیکی , به دلیل اثبات نگه داشتن پوشش تزیینی سفارش نمیشود . خوبتر است واشر با مرحله چینی کاسه سرویس بهداشتی یکسان باشد . از محکم کردن بیش تر از مقدار مهره ها خودداری کنید , زیرا سبب صدمه زدن به مرحله چینی می شود .

قرار دادن پوشش پلاستیکی

در مواردی که پوشش پلاستیکی در اختیار نباشد می توان از درزگیر کوچک استعمال کرد .

نکته : نکته ی مهمی که در کتاب های لوله کشی به آن اشاره نشده است این است که در بیشتر مواقع حرکت تناول کردن سرویس بهداشتی خارجی ناشی از ناصاف بودن سرامیک ها است . به یاری یه سکه می توان این اختلال را برطرف کرد .

نیز تراز کردن سرویس بهداشتی خارجی

اینکار با بلند کردن سرویس بهداشتی خارجی و پیچ گوشتی دو سو به راحتی انجام می شود . با قرار دادن سکه در تحت سرویس بهداشتی خارجی آن را نیز مرحله نمائید . با این کار از حرکت میل کردن و جابجا شدن سرویس بهداشتی خارجی پرهیز می‌کنید . از واشرهای فلزی هم می شود به جای سکه به کار گیری کرد البته ایراد کلیدی این واشرها مقدار های متعدد آن ها می‌باشد .

چالش بزرگ خیلی از اشخاص در به کارگیری از سرویس بهداشتی خارجی دعوا تماس پوست تن با بدنه دستشویی است که آنان‌را نگران انتقال بیماری های پوستی می گرداند . روکش یکبار مصرف سرویس بهداشتی خارجی با قابلیت و امکان حل در آب یک طرح دوچندان خلاقانه و هوشمندانه برای تمام اشخاص است . لوله بازکنی منطقه ولنجک

در شرایطی‌که در خانه از دستشویی خارجی به کار گیری می‌نمایید و یا این که در ضیافت ها و سفرها بدون چاره به به کار گیری از آن میباشید می‌توانید روکش یکبار مصرف دستشویی خارجی با قابلیت و امکان حل در آب , را از وبسایت “ نی نی بازار ” با یک کلیک بی آلایش تنظیم فرموده و با اخذ پر سرعت آن درب خانه از آن در هر مکانی فایده ببرید ; شایان ذکر است که جهت اطمینان خاطر بیشتر میتوانید وجه کالاهای متبوع خویش را بعداز تحویل , درب خانه تسویه نمائید .

روکش یکبار مصرف سرویس بهداشتی خارجی با امکان حل در آب جهت دوری از انتقال بیماری ها بخصوص بیماری های پوستی ایجاد شده است و از آن می توان در خانه , مرکز ها بهداشتی , هتل ها و همگی اماکن همگانی به کار گیری نمود . روکش یکبار مصرف دستشویی خارجی با قابلیت و امکان حل در آب به طور قابل حل در آب بوده و بعداز به کار گیری از آن می‌توانید آن را با فرضی سهل باطن آب بیندازید و هیچ گاه نگران گرفتگی چاه نباشید .

روکش یکبار مصرف سرویس بهداشتی خارجی با قابلیت و امکان حل در آب سوای پرفراژ بوده و مهیا مصرف می‌باشد و با باکس خوش ساخت وقابل حمل میتواند کلیه جا همراه شما باشد تا گرفتاری خاطر شما‌را در همگی جا رفع کند .

روکش یکبار مصرف دستشویی خارجی با قابلیت و امکان حل در آب در هر بسته خویش 20 عدد روکش در بعدها 40 در 42 سانتی متر داراست که از الیاف ارگانیک میباشد و در مهاجرت ها و جاهایی که سطل آشغال در دست نیست میتواند شایسته ترین مورد بوده که فارغ از جراحت به محیط زیست , به طور کامل بهداشتی و مقرون به صرفه میباشد . روکش یک توشه مصرف دستشویی خارجی یاکند قابل حل در آب با فرمولی توسعه یافته از ورقه بیولوژیک تاسیس شده است .

آیا نصب سرویس بهداشتی خارجی نیاز به متخصص است ؟

همان گونه که گفته شد نصب دستشویی خارجی در منازل امری حتمی می‌باشد و به کارگیری از آن سبب ساز پرهیز از درد های مفصلی شده و برای شما دوچندان موثر است .
نصب دستشویی خارجی کار مضاعف پیچیده ای نیست و در حالتی که شما مهارت نسبی در انجام شغل های تاسیساتی داشته باشید به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید .
گذشته از آغاز برای نصب سرویس بهداشتی خارجی می بایست مورد ها ذیل را تهیه و تنظیم نمایید :

سرویس بهداشتی با مخزن و نشیمن‌گاه
جا پیچی ( ازروی اراده , البته با آن امور راحت می گردد )
پیچ‌گوشتی چهارسو
پیچ‌گوشتی دوسو
آچار فرانسه

احیای چاه و لایروبی چاه فردوس غرب تهران

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس