شما این‌جا هستید
کرج لوله بازکنی 

لوله بازکنی -

چگونه لوله را باز کنیم و گرفتگی لوله را از بین ببریم؟

Rate this post

چه‌طور لوله فاضلاب را گشوده کنیم؟ چه‌طور بازدارنده از گرفتگی لوله شویم؟ چه گونه گرفتگی و جرم لوله را از در بین ببریم؟ در صورتی‌که شما در خانه , محیط کار و … با گونه های گرفتگی لوله های فاضلاب سرویس بهداشتی , سینک شرفشویی , خزینه و … م . اجه می‌باشید در‌این مقاله روش های برطرف کردن ان ها را به شما یادگرفتن خوا‌هیم اعطا کرد . لوله بازکنی شبانه روزی کرج

روش های مختلفی برای از در میان بردن گرفتگی لوله فاضلاب و یا این که گشودن لوله موجود هست که اما مهم‌ترین کار پیش گیری و تمیز کاری درست است . با این وجود در حالتی که سینک ظرف شویی شما بازه بیشتری را برای تخلیه آب احتیاج داراست و یا این که به هیچ عنوان انواه لوله های فاضلاب شما با گرفتگی و یا این که چه بسا مسدود شدن بی نقص روبه روهستند که از طریق های ذیل برای گشودن و یا این که از میان بردن گرفتگی لوله می‌توانید به کار گیری فرمایید و یاری بگیرید .

قبلی از ارائه مطالب برای روش های گشودن و از فی مابین گرفتگی روش های خودداری از این ایراد و انباشه شدن جرم ها را در لدله های فاضلاب با شما یوزرها هاو کن یو مرور خوا‌هیم کرد . لوله بازکنی منطقه لوله بازکنی شمال تهران لوله کش در تورج مشهد شبانه روزی

از آزادکردن پسماند های غدا و … . در لوله های خویش داری نمائید و مدام آنان را با صافی های مطلوب از آب جدا فرمائید .
در‌حالتی که در اکنون شست و شوی ظروف خوراک های چری و یا این که مورد ها دیگر چربی می‌باشید تلاش نمایید از آب داغ فورا استعمال فرمایید
در پایان هر سکو شست و شوی ظروف یا این که به کار گیری از خزینه در پایان از آب گرم یا این که داغ به کار گیری فرمایید .
اگر چه وقت یکبار از طریق های از فی مابین بردن جرم و یا این که مواد شیمیایی مطلوب جرم گیر به کارگیری فرمایید .

1استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین

قبلی خیس در شبکه هاو کن آی برای شما یوزرها هاو کن یو این روش را ارائه کردیم . این روش با وجود معمولی بودن فراوان موءثر و کاربردی است و در بخش اعظمی از مواقع در شرایطی که گرفتگی شدید نباشد به امداد شما می‌آید . برای این کار فقط کافیست یک سوم واحد اندازه گیری سرکه را با یک سوم واحداندازه گیری جوش شیرین مخلوط نمایید . به محض این‌که محلول استارت بع جوشش کرد این محلول را در لوله تخلیه کرده و حد اقل یکساعت زمان دهید و در غایت آب داغ را درون لوله گشوده نمائید . این روش نیز برای از در میان بردن گرفتگی و نیز جرم مطلوب است ولی در صورتی‌که گرفتگی خیلی شدید نباشد .

2استفاده از محلول نمک و جوش شیرین

این روش نیز زیاد مشابه به روش بالا است که شما کابران هاو کن یو صرفا کافیست نصف واحداندازه گیری نمک معمولی را با نصف واحد اندازه گیری جوش شیرین مخلوط فرمائید و آن گاه این مخلوط را در لوله بریزید و پس از ۱۵ دقیقه آب داغ را باطن لوله بریزید . شاهد از فی مابین رفتن گرفتگی و ولی از فی مابین رفتن جرم ها خواهید بود . این روش و روش بالا هرچند وقت یکبار می بایست برای از در بین بردن جرم های اشکال لوله فاضلاب و خدمت های بهداشتی قادر است استعمال شود .

3استفاده از لوله گشوده کن های شیمیایی

موردها بخش اعظمی از مواد شیمیایی برای گشودن لوله در بازار موجود هست البته پیشین از تنظیم بایستی این نکته را اعتنا داشته باشید که مدام از یک مورد مطلوب کار خویش یاری بگیرید . عامل گرفتگی لوله را پیدا فرمائید , و از مورد مطلوب مبتنی بر امر العمل بیان شده بر روی کالا امداد بگیرید . دقت داشته باشید که در استعمال از مخلوط و به کارگیری فورا مواد شیمیایی نکات حیاتی ایمنی را رعایت نمائید .

برای این که بدانید مخلوط کردن چه مواد بهداشتی در خانه خطرناک است مقاله پایین از هاو کن یو را میتوانید مطالعه فرمایید .

۷ منزه کننده خانگی که نباید با نیز ادغام نمایید

4استفاده از سیم یا این که فنر لوله گشوده کن

در صورتی‌که گرفتگی لوله خیلی شدید باشد و یا این که حجم جرم شدید باشد و با ترکیبات اشاره شده به سود نمی رسید احتمال دارد زمان امداد به دست آوردن از فنر و یا این که سیم لوله گشوده کن فرا رسیده باشد . معمولا این وسیله اعم از امکانات کسانی است که کارشان گشودن گرفتگی لوله هاست اما با این وجود شاید این وسیله یا این که مورد ها شبیه در بعضی منزل ها قابل یافت باشد . ضمن این‌که با ارزش نچندان بالا قابل خریداری نیز می باشند . لوله بازکنی حرم قم

کار با این فنر ها چندان پیچیده نیست و شما فقط کافیست آن‌ها را درون لوله کرده و آن‌گاه با پیچ‌و‌خم دادن ها ان ها را از پیچ ها و زانو ها عبور داده تا به محل گرفتگی برسید . اکنون زمان آن رسیده است که با گیر پرتاب کردن جرم یا این که خواسته گرفتگی لوله ان ها را به بالا کشیده و یا این که راهش را گشوده نمائید . گاها در صورت نیاز این فنر ها را به دریل نیز متصل می نمایند و برای مفتوح کردن جرم های مشقت بار امداد می‌گیرند .

5استفاده از لوله گشوده کن های دستی

گاها گرفتگی های لوله خیلی دورازشوخی نیست و شما میتوانید از به عبارتی ابزار های بی آلایش و سنتی نیز امداد بگیرید . مغایر تصور شما در اکثری از موردها نیز کار گشا می باشند . احتمال دارد این مسئله اعم از او‌لین وسیله هایی می‌باشند که میتواند به کار گرفته شوند . شیوه استعمال از این موردها نیز مخص است تنها تلاش فرمایید که دوران زمان فشار و بالا کشیدن پاره ای بیشتر باشدو بعد از هر ۴ یا این که ۵ توشه بالا کشیدن و فشار دادن آن را از دهانه لوله جدا کرده و بعد کار را در صورت نیاز دوباره ادامه دهید . به تدریج شاهد بالا وارد شدن جرم ها و مورد ها گرفتگی خواهید بود .

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس