شما این‌جا هستید
لوله بازکنی 

لوله بازکنی -

گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی

Rate this post

برای لوله بازکنی اقداماتی فراوان مهمی وجود دارا هستند که با توجه به آن ها میتوانید مدتها از شر گرفتگی لوله ی آشپزخانه و خزینه در امان باشید .

۱ – پیشین از شستن ظرف‏ها مانده طعام , دانه‏ های برنج و… را از باطن بشقاب‏ها منزه نمایید و چه بسا با دستمال , چربی مازاد را از بشقاب‏ها منزه فرمایید چون همین دانه‏ های برنج , ذرات خوراک و چربی‏ها به بسته شدن لوله یاری خواهد کرد . لوله بازکنی

۲ – از صافی‏های اختصاصی یاری بگیرید که بازدارنده عبورمواد جامد به باطن چاه می شود . این صافی‏ها که از فرآورده فلز یا این که لاستیک ساخته می‌شوند . این صافی را در دهانه آبگذر سینک گذارده و هراز چندگاه زباله یا این که ذرات خوراک را که اطراف آن چسبیده منزه فرمایید .

۳ – در‌حالتی که صافی زود به زود مسدود می‏شود و بازدارنده عبور ارگانیک آب می‏شود فعلا یک آبکش یا این که الک بزرگ درون سینک آشپزخانه بگذارید تا زباله یا این که ذرات طعام باطن آن عده شود . .

۴ – تفاله قهوه و چای اعم از دست اندرکاران مسدود کننده به شمار می‏روند . تفاله قهوه و چای به خصوص وقتی که با چربی‏ها در آمیزند , تشکیل عده لجنی خواهند اعطا کرد که لوله را مسدود ساخته و باز کردن آن به سادگی ممکن نیست . لوله بازکنی محدوده بریانک

پرهیز از تصاحب کردن لوله ی آشپزخانه :

بعداز شستن ظرف‏ها مدام پاره ای پودرلباسشویی داخل چاهک بریزید , آن‌گاه شیر آب داغ را گشوده کرده , ۱۰ شماره بشمارید , آنگاه مجدد شیر آب را ببندید .

استراتژی هایی اثرگذار برای گشودن لوله گرفته آشپزخانه :

مدام برای شستن ظرف‏ها , آب داغ به فعالیت ببرید پایین آب سرد سبب یخ‌زده شدن چربی‏ها می شود .

برای گشودن لوله گرفته آشپزخانه از مواد اسیدی استعمال فرمائید و این در حالی است که عده‏ای معتقدند که اینگونه مواد اسیدی اگر چه چربی‏ها را حل کرده و لوله‏ها را گشوده خواهد کرد البته به‌تدریج خویش لوله را هم پوسانده و از در بین خواهد موفقیت .

چنانچه گرفتگی شدید نیست , بوسیله پمپ پلاستیکی ( که به لوله بازکن مشهور است ) می‏توان لوله را گشوده کرد . فقط کافی است دهانه پمپ را روی رخنه‌ چاهک گذارده چند بار گونه آن را در جهت تحت فشار دهید و بالا بکشد .

یا این که کمی پودر لباس شویی درون لوله ریخته شیر آب داغ را روی آن گشوده فرمائید .

اثر گذار ترین رویکرد برای گشوده شدن گرفتگی لوله ی آشپزخانه که بر اثر تراکم چربی مسدود شده آن است که یک فنجان نمک , یک فنجان جوش شیرین درون لوله ریخته روی آن یک کتری آب داغ خالی فرمائید , چربی‏ها بلافاصله حل خواهد شد .

گرفتگی لوله و فاضلاب

گرفتگی لوله و فاضلاب حتما تابحال برایتان اتفاق افتاده که تصور کنید از فشار آب شیر ظرفشویی کاهش پیدا کرده و یا این که فشار آب شیر خزینه شما کم شده شده‌است و بعد از آن آن با خویش گفته اید خیر اینجانب نادرست می کنم . البته احتمالا شما غلط نکرده باشید و حقیقتا از فشار آب شما کاهش یافته باشد که‌این این قضیه می تواند عارضه ها مختلفی زیرا گرفتگی لوله و یا این که فساد پمپ آب شما باشد . در شرایطی‌که خلل از گرفتگیلوله باشد می بایست هرچه پرسرعت خیس آن را برطرف فرمائید در غیر اینصورت منجر زخم دیدن پمپ آب خواهد شد . گرفتگی لوله قادر است عوارض مختلی داشته باشد یا این که لوله های آب خانه شما فرسوده شده و کلیه رسوب گرفته اند و یا این که لوله های موتور منزل و پکیج های شما در گیر گرفتگی میشود که مضاعف شایع است و می بایست حتما بوسیله تکنسین های متبحر سنجیده شود نشت یابی لوله بصورت مکانیزه باغ صبا مرکز تهران شبانه روزی

بازکردن گرفتگی

با اعتنا به نکاتی که ابلاغ شد , در صورتی گشوده نیز مواد جامد وارد لولهها شدند و با ریختن آب نیز از لوله بیرون نشدن و روش لوله گشوده نشد می بایست از روشهای دیگری برای گشودن لوله استعمال کرد . روشهای با اهمیت و مطلوب برای گشودن گرفتگی لوله به طور ذیل است .

 ۱ – لوله بازکن دستی

لوله بازکن دستی که به آن تلنبه هم گفته میشود , وسیله ای مضاعف مطلوب برای گشودن گرفتگیهای سطحی و ضعیف در لوله فاضلاب است . این وسیله متشکل از پمپ و مدل است . یک قطعه پلاستیکی به صورت نیم دایره که به آن پمپ گفته میشود و یک گونه روی آن . زمانی که لوله فاضلاب مبتلا گرفتگی شد , نصیب پلاستیگی لوله بازکن را روی دهانه لوله قرار دهید به گونه ایکه مرحله پمپ لوله بازکن به دور دهانه لوله و کفشوی را بپوشاند و رویکرد خروج هوا از آن وجود نداشته باشد . بعد از آن مدل لوله بازکن ( تلنبه ) را در جهت ذیل فشار دهید تا پمپ لوله بازکن در سوی دهانه لوله تکان نماید . این عمل را چندید توشه انجام دهید تا لوله گشوده شود . روش عمل تلنبه دستی لوله بازکن بدین صورت است که هنگام فشردن تلنبه لوله بازکن در جهت تحت , هوای باطنپمپ لوله بازکن به سوی لولهها تکان کرده و مواد مازاد درون لوله را وادار به تکان می‌کند , انجام مداوم این عمل سبب ساز جنبش کردن مواد باطن لوله شده و رویه لوله گشوده میشود .

دو نکته حائض اهمیت هنگام به کار گیری از تلنبه لوله بازکن موجود است .

هنگام فشردن تلنبه لوله بازکن , نباید هوا از ذیل پمپ آن بیرون شود .

پس از گشوده شدن لولهگرفتگی لوله و فاضلاب بوسیله تلنبه لوله بازکن , بایستی پاره ای آب باطن لوله سرازیر شد تا مواد جامد باطن لوله مجدد سبب گرفتگی نشوند و به باطن چاه ریخته شوند .

لوله کش در ظفر شمال تهران فوری

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس