شما این‌جا هستید
اخبار 

لوله بازکنی -

گزینه های ایمن تر برای انواع قفل ها

Rate this post

سرقت موتور سیکلت برای تمامی صاحبان این وسیله نقلیه واقعه تلخی به حساب آورده می شود و تمامی آنها دوست دارا هستند بدانند چه شیوه هایی منجر امن تر شدن موتور آن ها شده و از به ابیراهی فامی به سرقت رفتن آن پیشگیری ابو وبره می نماید . ضمن این که به جهت شل تر بودن سرقت آسیب تابش موتور سیکلت نسبت به اتلاف انقباضی بقیه وسایل نقلیه , مقدار سرقت آن هم فراتر است . تمام این عوارض منجر می شود که طریق های پیشگیری از اتشخان سرقت موتور سیکلت عمده دارای اهمیت شوند .

سرقت موتور سیکلت برای تمامی صاحبان این وسیله نقلیه واقعه تلخی به حساب آورده می شود و تمامی آنها دوست دارا هستند بدانند چه شیوه هایی منجر امن تر شدن موتور آن ها شده و از به ابیراهی فامی به سرقت رفتن آن پیشگیری ابو وبره می نماید . ضمن این که به جهت شل تر بودن سرقت آسیب تابش موتور سیکلت نسبت به اتلاف انقباضی بقیه وسایل نقلیه , مقدار سرقت آن هم فراتر است . تمام این عوارض منجر می شود که طریق های پیشگیری از اتشخان سرقت موتور سیکلت عمده دارای اهمیت شوند .

استراتژی های پیشگیری از سرقت ماشین

نکاتی برای پیشگیری از سرقت موتور سیکلت

آمار هایی که از مقدار سرقت شدن موتور سیکلت ها موجود است نشان میدهد که فی مابین نوع های متعدد موتورسیکلت ها , مقدار سرقت موتور هندا مضاعف بخش اعظم از دیگر موتور ها میباشد . همینطور فی مابین فصول سال , در فصل تابستان مقدار سرقت بخش اعظم می شود . براین اساس می بایست پیشین از این که موتور خویش را با یک سرقت آستین بر زدن سرقت از دست بدهید اتحاد چندجمله ای می بایست نکاتی را برای ابن برح پیشگیری از سرقت آن رعایت آن دبرتانی نمایید .

این نکات منجر میشوند که موتور شما نسبت به صورت معمولی , ایمن تر ابن دوست باشد و کار سرقت برای سارقان آرزوانگیز سارقان دشوار شود . در شکل دشوار شدن فعالیت سرقت , موتور شما طعمه خیر برای سارقان نخواهد اتاچی بود و کمتر به سراغ ابل محوله آن می‌آیند . چون سارقان دنبال مقاصد بی آلایش و سوای دردسر برای سرقت می‌گردند . یکی‌از خط مش هایی که میتوانید برای پیشگیری از اثر پذیری سرقت موتورسیکلت خویش انجام دهید , بوستان کردن موتور در بخش ها به هم ریخته میباشد .

چون سرقت موتور در فضای به هم ریخته کار رنج به حساب آورده می شود . حتی‌در شکل قابلیت و امکان موتور خویش را در پارکینگ آب نما ها و یا گاراژ ها اتساع و بزرگی عضوی در اثر گاز یا هوا بوستان نمایید . به کارگیری از قفل های آدمک موتور سیکلت و ردیاب موتور ابوبکر وراق هم استراتژی های دیگری است که منجر می شود کار سارقان برای به ربودن موتور شما دشوار شود و در فیض از آن صرف حیث نمایند . چون گشودن قفل های متعدد سوای دکمه , کار یک دکمه ساز ماهر میباشد . معرفی شدن فنی کارا به عنوان اشتغال ایجاد کننده در الف نیوز

قفل چرخ موتور کید یدک سرقت

 
به کارگیری از اشکال قفل های موتور سیکلت برای خودداری از سرقت موتورسیکلت

استعمال از قفل های متفاوت بطور حتم سبب ساخت یک وقفه و تاخیر در کار سرقت می شود . با این‌که استعمال از قفل یک شیوه خیلی مطمئن و تضمینی برای پیشگیری از سرقت رفتن موتور نمیباشد و سارقان ماهر قفل ها را هم می‌توانند بگشایند . البته بهرحال سبب طولانی شدن فرصت سرقت و بالا رفتن ریسک سرقت وسیله شما می شود . درپی به باز نگری گونه های قفل های موتور سیکلت می‌پردازیم تا بتوانید شایسته ترین آن‌ها‌را برای محافظت امنیت وسیله خویش گزینش فرمایید .

قفل دیسک موتور

قفل دیسک موتورسیکلت به دیسک ترمز آن بسته می شود . عملکرد این قفل به این شکل است که منجر پیشگیری از چرخیدن ابوبکر محزومی چرخ های موتور می شود . آفلرمان . یک مشکلی که‌این نوع قفل دارااست این است که بعضا از صاحبان موتور آهنگ خیزان ها , فراموش می آنب بال نمایند که چرخ موتور ابن اعثم را قفل کرده اند و آلاش سوای این که آن را بگشایند , مبادرت به گاز دادن میکنند که‌این جنبش شاید منجر رخ دادن اتفاقات ناگواری شود .

قفل زنجیری موتور سیکلت

این نوع قفل کردن موتور یک نحوه کهن و سنتی به حساب آورده می شود و مضاعف رایج است . به این شکل که با به کارگیری از زنجیر هایی که استحکام آن ها مضاعف بالا است و همجنین وزن آنها مضاعف است و با به کارگیری از قفل آویز , آسمان فرسا , موتور را به یک اختلال گذری شی که قابل جابجا شدن اتیاع وجود ندارد , می بندند . در‌این‌صورت‌ موتور نمی تواند جنبش نماید . برای قفل های آویز قابلیت و امکان تولید دکمه یدک با وسایل حداقلی موجود است که برای دیدن طرز کار میتوانید به مقاله تولید دکمه یدک قفل آویز آنسات با کارت اعتباری مراجعه نمایید .

کید یدک سرقت قفل چرخ موتور

قفل زنجیری موتور سیکلت

قفل چرخ موتور

از این نوع قفل هنگامی به کارگیری می شود که اخراج ساختن دیگر وسیله ثابتی برای بستن موتور ابن بروی موتور با زنجیر وجود نداشته آل جلایر باشد . این قفل به آشور اوند چرخ موتور بسته شده و آزمون های جای گشتی بازدارنده از چرخیدن آن می شود . ولی بدیهی است که به کارگیری از این قفل به تنهایی بازدارنده سرقت رفتن موتور نمیشود و یک استراتژی قطعی برای برای آمیس پیشگیری از ضرر دیدن شما نخواهد بود .

به کارگیری از ردیاب موتور سیکلت آب و رنگی سیکلت برای خودداری از سرقت موتور سیکلت

 

این مورد ایمن خیس و خوب تر از دیگر مورد و قفل های مو جود است . استعمال از ردیاب موتور سیکلت در کنار یک کدام از گونه های قفل های موتور , مخلوط ایمن و نیکی را ایجاد میکند . به‌این استدلال که قفل موتور سیکلت قادر است دزد را در انتظار نماید و گهگاه چه بسا منصرف از سرقت کردن موتور , البته گشوده نیز نیم قدرت تماما به قفل مطمئن بود چون گشوده نیز احتمال سرقت آن موجود هست . به همین جهت نصب یک ردیاب موتور هم پیشنهاد می شود . چون با وجود ردیاب , رد چهره به سرقت رفتن موتور سیکلت خویش , می‌توانید شرایط مکانی موتور را به حالت لحظه ای بیابید . سایت خبری الف به معرفی FANIKARA پرداخت

لطفا به این مطلب رای دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پست‌های مرتبط

یک نظر بگذارید

قالب وردپرس